Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Petr Kadleček Máčháč bike team Czech Republic
2 Petr Fojt R2 Ride Your Race Czech Republic
3 Mateusz Rybak . Poland
4 Damian Glinicki NEXTIE Bike Team Poland
5 Daniel Zgorzałek KRAINA DRZWI BIKE TEAM Poland
6 Ota Zima Fly4Sport Racing Czech Republic
7 Karolina Thérová Fly4Sport Racing Czech Republic
8 Paweł Piątek RMF Poland
9 Kazimierz Gabrylewicz MTB Ełk-Prostki Poland
10 Marek Křepelka Rohozec Amix Team Czech Republic
11 Pavel Nosek Rohozec Amix Team Czech Republic
12 Jakub Kacprzak Kibolski KS Poland
13 Tomasz Czerniak Chłopaki Poland
14 Bogdan Tomaszewski Timbud Team Poland
15 Robert Wakulik Dolina Noteci Racing Team Poland
16 Dominik Urbaniak Enervit Yoko XC Life Team Poland
17 Dawid Kaczmar Sport-Profit Wrocław Poland
18 Izabela Kropiwnicka Ks Stomil Poznań Poland
19 Aliaksei Krysiankou Banach Coach Poland
20 Antoni Śmich UKS Copernicus Poland
21 Marcin Stryjeński-Syrzistie JOY RIDE Poland
22 Emil Kruba Piasecki Concept Poland
23 Tomasz Bartosiak --- Poland
24 Łukasz Walentyn Bydzia Power Bike Team Poland
25 Kamil Łuczkiewicz Vortune Equity Bike Team Poland
26 Kacper Kubisiak MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
27 Jacek Skowron 1 Team Poland
28 Łukasz Kryński Grupa Bankietowa Poland
29 Damian Owczarz VezuvioTeam Poland
30 Janusz Pusiewicz SZWAGRY Poland
31 Łukasz Jankowski x-tt.pl Poland
32 Marek Stanisławski STILL Poland
33 Maciej Miarka - Poland
34 Mariusz Stiller - Poland
35 Paweł Oborski Grupetto Kampinos Poland
36 Gabriela Janowicz Kwidzyński Klub Kolarski-Dziki Team Kwidzyn Poland
37 Tomasz Tyl BIKETRAINING Poland
38 Ewelina Bojdzińska VELCREDO Poland
39 Marcin Rogala RIDE43TEAM Poland
40 Damian Marcińczak PS8 Poland
41 WOJCIECH WÓJTOWICZ Enea KS Energia Kozienice Poland
42 Paweł Bartosiak-Semków Peugeot Niedziółka Bike Team Poland
43 Zbigniew Nisztuk YOLOBIKE MARBA TEAM Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Bogusław Lorek Rehabilitacja Amazonka Rzeszów
2 Kamil Zaleski Przekop Waty Team Poland
3 Wojciech Blazowski Dentalcafe Poland
4 Andrzej Okraszewski TO-TO PROMOTION Rypin Poland
5 Piotr Studniak Studniak Meble Giżycko Poland
6 Piotr Brzózka JBG-2 TEAM Poland
7 Jacek Brzózka JBG-2 TEAM Poland
8 Daniela Storch Scott Generation Team Germany
9 Krzysztof Podolski RMF Extral Aluminim Mtb Team Poland
10 SŁAWOMIR MISIASZEK 28 TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY Poland
11 Mariusz Różański BikeShop Radom Poland
12 Łukasz Majewski LS Plus Recycling Team Poland
13 Bartosz Cegielski GCZ Poland
14 Bartosz Majkowski Authors Poland
15 Paweł Chałupa GOODSPORT Poland
16 Igor Suś Przekop.Waty Poland
17 radek poe rowerem po bulki Poland
18 Torsten Mützlitz SCOTT Generation Team Germany
19 Mateusz Palkij GOODSPORT Poland
20 Sławek Królikowski GOODSPORT Poland
21 Christian Horstmann Eighty-Aid Racing Team Germany
22 Maciej Sitarski Nextie Bike Team Poland
23 Bartek Kowalski Jimisport Poland
24 Mateusz Maleszka 7R ROWMIX TEAM P/B 72D Poland
25 Wojciech Nowalski Szprycha Giżycko Poland
26 Felix Fritzsch r2-bike.com MTN CREW Germany
27 Piotr Szulim KRAINA DRZWI BIKE TEAM Poland
28 Łukasz Kuźma FTI Strefa Kolarza Poland
29 Mateusz Adamkiewicz SK1 Eagles Poland
30 Tomasz Murdzia MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
31 Cezary Chmielewski Bike Salon Team Poland
32 Robert Michałowski AUTO LAND MTB TEAM Poland
33 Daniel Kucera ebajk Slovakia (Slovak Republic)
34 Glen Impey The Hot Cogs South Africa
35 Lech Kawecki BRC Poland
36 Szymon Lazaj Gomola Pack-Center Poland
37 Edmunds Dreimanis self sponsored Latvia
38 Łukasz Stachowiak Komorniki MTB Team Poland
39 Grzegorz Maleszka 7R ROWMIX TEAM P/B 72D Poland
40 Tomasz Pierwocha Bike.Store Bielsko Poland
41 Marcin Obajtek RMF FM EXTRAL ALUMINIUM MTB TEAM Poland
42 Karol Koguciuk Koguciki Poland
43 Jakub Trocki Niezrzeszony Poland
44 Pawel Obrzut Niezrzeszony Poland
45 Krzysztof Kraszewski Krzysiek Poland
46 Andrius Svetnickis More Watts Lithuania
47 Sven Husveg Chapeau Sandnes Norway
48 Thomas Nærland Bryne Norway
49 Povilas Trimailovas Kaunas Cycling Team Lithuania
50 Daniel Hannich Lion Kings Germany
51 Julius Juodisius - Lithuania
52 Grzegorz Grześnikowski Timbud team Poland
53 Valerijus Trimailovas Dviratai-Daistatus Lithuania
54 David Voll SCOTT Generation Germany
55 Barbara Kleczaj . Poland
56 Václav Jehlík KAH sport Vrchlabí Czech Republic
57 Tomas Pich Doldy Czech Republic
58 Maciej Cieciera KRAINA DRZWI BIKE TEAM Poland
59 Wojciech Semer Gomola Pack-Center Poland
60 Janis Vanags Valmieras Velo Vienība Latvia
61 Mara Müller KAH sport Vrchlabí Czech Republic
62 Miroslaw Kalinowski Gomola Pack-Center Poland
63 Sylwester Molski SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER HOMELAND DEVELOPMENT Poland
64 Martynas Utkinas padangosM.lt Lithuania
65 Marcin Urbaniak KS Stomil Poznań Poland
66 Marcin Nowicki PKO Bank Polski Poland
67 Dariusz Wierzbicki Gomola Pack-Center Poland
68 Karel Štorkán Atletika Doksy Czech Republic
69 Jakub Chudziński PKO Bank Polski Poland
70 Jindra Knot Sweep Factory - R2 Czech Republic
71 Edyta Jakubowska-Olech MTB Świecie Poland
72 Tomasz Frąckowiak PKO Bank Polski Poland
73 Andrzej Humiński Sense Baltyk Interama Team Poland
74 Dariusz Raźny PKO Bank Polski Poland
75 Łukasz Konieczny Kibolski KS Poland
76 Jacek Mucha Niezrzeszony Poland
77 Marek Olkowski MSR & TOYOTA Grupa CYGAN Poland
78 Aleksy Pasternak Pego.cc iFON Poland
79 Sławomir Sokolnicki Play Ciechanów Bike Team Poland
80 Paweł Piskorski BEZ HAMULCÓW MTB TEAM PAN BIKE Poland
81 Wojciech Bukowiecki KSPO DENTINEA 1A Poland
82 Grzegorz Baranowski 4YourBikeTeam Poland
83 Marcin Gębala ESKA TEAM Poland
84 Jakub Wółkiewicz DXC Technology Cycling Team Poland
85 Wolfgang Sperber RC Schnaittachtal Germany
86 Paweł Kalita Wataha.CC Poland
87 Józef Kępiński Wataha.CC Poland
88 Roman Leszkiewicz Wataha.CC Poland
89 Paweł Kołodziejek MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
90 Miroslav Rybáček Fly4Sport Racing Czech Republic
91 Zbigniew Kołatka Dziki Team Kwidzyn Poland
92 Tomasz Sladewski przyjaciele myszki miki Poland
93 Rafal Markowski k Poland
94 Olav Tu Husveg BHC Norway
95 Zane Priede Giant & Liv Team Latvia Latvia
96 Hans Ringelmann rocketwheels 5 South Africa
97 Mirosław Zalewski NEXTIE Bike Team Poland
98 Friese Andreas rocketwheels 5 Germany
99 Radomír Spratek Český Těšín Czech Republic
100 Adéla Otevřelová Český Těšín Czech Republic
101 Mateusz Potaczek Gomola Pack-Center Poland
102 Aleksej Barkhanov PL Poland
103 Slawomir Wewiora Fly4Sport Racing Czech Republic
104 Jolanta Bojarska Bojarska Poland
105 Marek Kulik Pułavelo Poland
106 Arminas Balanaitis UltrabikeKomandosdvasia Lithuania
107 Grzegorz Koguciuk Koguciki Poland
108 Paweł Bieschke BEZ HAMULCÓW MTB TEAM PAN BIKE Poland
109 Sławek Kanownik MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
110 Rafał Siennicki MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
111 Paweł Papis MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
112 Tomasz Dudek Sense Bałtyk Interama Team Poland
113 Mateusz Bojarski ProTour Cycling Club Poland
114 Mikołaj Kukurba Gomola Pack-Center Poland
115 Jan Juraszczyk Huta Łabędy Cycling Team Poland
116 Piotr Gruszecki Polychem Systems Poland
117 Michał Jabłonka PS8 Racing Team Poland
118 Dariusz Patalan TIMBUD TEAM Poland
119 Sławomir Kąkol TIMBUD TEAM Poland
120 Łukasz Brych Vezuvio Team Poland
121 Michał Kwiatkowski PKO BP Poland
122 Michał Przekop Przekop.Waty Poland
123 Ania Kołatka Przekop.Waty Poland
124 Tadeusz Szafrański Pro Service Poland
125 Jakub Bożek Gomola Pack-Center Poland
126 Kasia Skura MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
127 Tomáš Janoušek CYKLOPROFI GOLDFREN Czech Republic
128 Ariel Deja BEZ HAMULCÓW MTB TEAM PAN BIKE Poland
129 Adrian Wróblewski Sense Bałtyk Interama Team Poland
130 Konrad Mickiewicz Sense Bałtyk Interama Team Poland
131 Dominik Petrnoušek CYKLOPROFI GOLDFREN Czech Republic
132 KRZYSZTOF Kaczyński Gomola Pack-Center Poland
133 Arne Ansper Cyber Estonia
134 Dawid Bernat MTB team Ełk Poland
135 Jakub Šimek CYKLOPROFI GOLDFREN Czech Republic
136 Maciej Stawarz FISTASZKOWY Poland
137 Łukasz Gorbacz Szprycha Giżycko Poland
138 Ansis Cuba Mammadaba Latvia
139 Michael Blad - Germany
140 Igor Maruszak Gomola Pack-Center Poland
141 Evija Ziediņa - Latvia
142 Radim Neuman CYKLOPROFI GOLDFREN Czech Republic
143 Róbert Navrátil Finančné Centrum team Slovakia (Slovak Republic)
144 Daniel Drga Financne Centrum Team Slovakia (Slovak Republic)
145 Lukas Gajdos Financne Centrum Team Slovakia (Slovak Republic)
146 Sylwia Górna Kondycja.Net Team Poland
147 Mike Schiller HILL CLIMB PASSION TEAM Poland
148 Tomasz Tyl HILL CLIMB PASSION TEAM Poland
149 Bartosz Brandowski Hill Climb Passion Team Poland
150 Małgorzata Adamczyk Gomola Pack Center Poland
151 Roland Menthel rocketwheels 5 Germany
152 Łukasz Borkowski Bogdziewicz Team Cumulus Poland
153 Krisjanis Cers Latvia Latvia
154 Piotr Pajdak ROWEROWA DOIIB Poland
155 Grzegorz Rokicki - Poland
156 Łukasz Hałat GOODSPORT Poland
157 Michał Kłodowski Rowerowa DOIIB Poland
158 Dainius Radžiūnas JOKERS Lithuania
159 Oskars Lubavs RIGA Latvia
160 Mantas Pavliukevicius JOKERS Lithuania
161 Tomasz Libera KSPO Dentinea 1A Poland
162 Sebastian Dużyński MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
163 Monika Skowyra KSPO Dentinea 1A Poland
164 Maciej Rączkiewicz KSPO Dentinea 1A Poland
165 Paweł Tokarz Stajnia Rowerowa Team Poland
166 Evgeny Sidorenko toMotion Racing presented by Pro-cyCL Germany
167 Paweł Błaszczyk Strabag Bike Team Poland
168 Dariusz Wiśniewski Cezary Fit Bike Poland
169 Mateusz Koszyczarek Komorniki MTB Team Poland
170 Justyna Poeckh Przekop.Waty Poland
171 Łukasz Podwysocki MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
172 Bartosz Łużyński AUTO LAND MTB TEAM Poland
173 Dawid Zając GOODSPORT Poland
174 Tomasz Majchrzak Belfegor Poland
175 Iwona Wittlieb MTB Ełk-Prostki Poland
176 Robert Wittlieb Wittlieb MTB Ełk Prostki Poland
177 Marcin Kudlak MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
178 Jakub Urbańczyk Team PKO Bank Polski Poland
179 Edward Szraucner Xxx Poland
180 Rafał Traczyk Team PKO Bank Polski Poland
181 Rafał Mackiewicz Piasecki Concept Poland
182 Robert Kubat BikeShop Radom Poland
183 Victor Rensen Redski powered by Altissimo Bikes Netherlands
184 Sławomir Olszewski PT Mazury Team Ełk Poland
185 Armands Eglītis KS Sporta Klubs Latvia
186 Szymon Zacharski Bike Shop Radom Poland
187 Michał Jankowski Bydzia Power Bike Team Poland
188 Arkadiusz Suś Bydzia Power Bike Team Poland
189 Armand Chaillot Ardèche MTB Poland
190 Maciej Borkowski MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
191 Anna Kruszyńska AUTO LAND MTB TEAM Poland
192 Michał Jaszczura MPCC.PL Poland
193 Dariusz Lachowicz Bike Concept Poland
194 Martins Adamovics TEAM AMIR Poland
195 Marcin Ulman ROWEROWA DOIIB Poland
196 Artur Kuciel ROWEROWA DOIIB Poland
197 Tomasz Sierakowski MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
198 Katarzyna Galewicz Poland
199 Artur Nowinka LS Plus Recycling Team Poland
200 Jakub Wiszecki Cezary Fit Bike Poland
201 Piotr Musiał AUTO LAND MTB TEAM Poland
202 Sławomir Janicki MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
203 Magdalena Bielecka MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
204 Mateusz Grabowski MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
205 Bartłomiej Mokrogulski MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
206 Filip Stanisławski MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
207 Marek Zalewski MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
208 Łukasz Szymański MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
209 Piotr Gural MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
210 Piotr Miazgowski MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
211 Michał Jabłonowski MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
212 Grzegorz Jabłonka MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
213 Piotr Klimkiewicz MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
214 Olgierd Wejner MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
215 Błażej Orłowski rowerypodhale.pl Poland
216 Patryk Helwig ŚRODA RACING TEAM Poland
217 Martins Jansons Velo klubs Sigulda Latvia
218 Arek Domin Grupa Bankietowa Poland
219 Uldis Rubenis Bike and Beer Latvia
220 Damian Woźniak GREENSY HEROES Poland
221 Artur Lendzionowski Greensy Heroes Poland
222 Rafał Panaszek Greensy Heroes Poland
223 Tomasz Frąckowiak 1 Team Poland
224 Mariusz Czarnota x Poland
225 Tomasz Suligowski 1 Team Poland
226 Piotr Chocholski Lotos Running Team Poland
227 Tomasz Nurczyński 1 Team Poland
228 Piotr Witkowski 1 Team Poland
229 Marcin Gawron 1 Team Poland
230 Paweł Ślusarczyk Duzy Ptak Poland
231 Maciej Król Grupa Bankietowa Poland
232 Anna Kryńska Grupa Bankietowa Poland
233 Łukasz Kryński Grupa Bankietowa Poland
234 PIOTR MAZURKIEWICZ Grupa Bankietowa Poland
235 Michał Staciukowicz Komorniki MTB Team Poland
236 Grzegorz Wróbel Team PKO Bank Polski Poland
237 Patryk Przybyła VEZUVIO Team Poland
238 Arkadiusz Stefański Vezuvio Team Poland
239 PAWEL KOSMOWSKI Vezuvio Team Poland
240 Łukasz Wójciak Vezuvio Team Poland
241 Bartosz Jędrzejczak VezuvioTeam Poland
242 Wolfgang Unger RLC Mörbisch Austria
243 Robert Henecker RLC Mörbisch Austria
244 Ronald Luckenberger RLC Mörbisch Austria
245 Andrzej Bandurowski - Poland
246 Krzysztof Mrożewski MyBike.pl Poland
247 Marcin Trykacz Szprycha Giżycko Poland
248 Alex Zaleski FreeBelarus Poland
249 Luboš Smola DHK tools Myška stavby Czech Republic
250 Arturs Gabalins Velo klubs Sigulda Latvia
251 Krisjanis Bite Velo klubs Sigulda Latvia
252 Kristaps Zalupe Velo klubs Sigulda Latvia
253 Kristaps Egle Velo klubs Sigulda Latvia
254 Andreas Kunicki r2-bike.com MTN Crew Germany
255 Kacper Prędkiewicz People Can Fly Poland
256 Michał Siekierski Kibolski KS Poland
257 Jakub Nesterowicz GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY Poland
258 Razvan Marales little tractor team Romania
259 Paweł Weber Kibolski KS Poland
260 Tatiana Sokolińska - Poland
261 Justyna Utko Transition Technologies PSC Poland
262 Małgorzata Jakubowska AUTO LAND MTB TEAM Poland
263 Arseni Zhdanouski - Poland
264 DZMITRY SLABODZKA Ximik Team Belarus
265 WITOLD KORBANEK POZYTYWNIE ZAKRĘCENI Poland
266 Tomasz Thiel GRUPA ANG Poland
267 Piotr Iwanowski Złodzieje Zapalniczek Poland
268 Aigars Lebedoks Velo klubs Sigulda Latvia
269 Paweł Cieśla Syrenka CX Poland
270 SLAWOMIR DŁONIAK Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team Poland
271 Kenneth Skriver Cranks And Coffee Cycling Club Denmark
272 Marc Harb The Hot Cogs Lebanon
273 Oskars Saulītis Velo klubs Sigulda Latvia
274 Mateusz Szucki Warszawa Poland
275 Wojtek Kamiński Grupa ANG Poland
276 Radoslaw Grotkowski Bike Team Pasym Poland
277 Krzysztof Kindrasz Szprycha Giżycko Poland
278 Stanislau Kulibaba - Poland
279 Maciej Kasprzak KSPO Dentinea 1A Poland
280 Marek Michalik Grupetto Kampinos Poland
281 Przemek Kiszka KGS Legends Poland
282 Armands Priede DTG-MySport Latvia
283 Bartosz Naczk Nexus Team Poland
284 Jakub Kołotusza Team PKO BP Poland
285 Monika Kulling - Poland
286 Piotr Pyra Kaszubiak KS STOMIL POZNAŃ Poland
287 Cezary Mrozowicz Cezary Fit Bike Poland
288 Piotr Sobierajski RANT BARTOSZYCE Poland
289 Marcin Buczkowski LM Team JELENIA GÓRA mtb Poland
290 Robert Jazgara NETCAT Bike Team Poland
291 Vitali Yazvinski _ Poland
292 Piotr Romaszewski Polska
293 Tomasz Skawiński Bike Fit Cezary Poland
294 Andrzej Michalak POJEMNIKI-METALOWE.COM Poland
295 Marcin Lamowski PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Poland