Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Adam Maciński Sulima Rowery Team Poland
2 Tomasz Miklejewski Kibolski KS Poland
3 Piotr Wardęga Zerwani z łańcucha Poland
4 Maciej Fiałkiewicz Odkrywcy Taurus Cycling Team Poland
5 Tomasz Mulawa Zerwani z łańcucha Poland
6 Tomasz Woźniak GEOpyra.pl Poland
7 Andrzej Karkoszka Kiwi Klub MTB Poland
8 Marcin Malinowski Yolobike Sypniewski MTB Poland
9 Izabella Malinowska Yolobike Sypniewski MTB Poland
10 Adam Maroszek niezrzeszony Poland
11 Anna Paterak Team PKO BP Poland
12 Dariusz Ziółkowski Timbud Team Poland
13 Jarosław Zając BSR Team Bytom Poland
14 André Kollatzsch SV Senftenberg Germany
15 Marcin Staniszewski MTB Punks United Poland
16 Arek Kosmala YOLOBIKE Sypniewski MTB Poland
17 Zbigniew Nisztuk Yolobike Sypniewski MTB Poland
18 Krzysztof Skaza Komorniki MTB Team Poland
19 Jarek Jarząbek YolobikeSypniewskiMTB Poland
20 Przemysław Bajew ATOLBIKE PUŁAWY Poland
21 Andrzej Jelonek Maruderzy Poland
22 Rafał Kocik Geodetic Team Poland
23 Zbigniew Chudzicki SKS Oborniki Poland
24 Dawid Kompiel KOSOX BIKE TEAM Poland
25 Izabela Michalak Komorniki MTB TEAM Poland
26 Daniel Dudkiewicz LOTTO Poland
27 Robert Czarnowski LOTTO Poland
28 Jacek Łykawka STS Maraton Poland
29 Patrycjusz Sołenczew FTI Racing Team Poland
30 Łukasz Warżała Ski&Bike House Team / Stronie Śląskie Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Ludwig Berndt Narbendynamo Biesenthal Germany
2 Zuzanna Kownacka Poznań Poland
3 Mariusz Kłos Zarwani z łańcucha Poland
4 MICHAŁ Wolniewicz TOMCHEM TEAM Poland
5 Adam Witchen Zerwani z łańcucha Poland
6 Karolina Mika brak Poland
7 Aleksandra Socha Komorniki MTB Team Poland
8 Maciej Białas Fransja Elegansja Poland
9 Katarzyna Łatyszew JakśBud Biedrusko Poland
10 Iwona KANIA Nikośbike Poland
11 Maciej Krzewina Nikośbike Poland
12 Michał Kokociński brak Poland
13 Karol Derbin Łikęt Poland
14 Paweł Puszcz Łikęt Poland
15 Łukasz Kujawiak . Poland
16 Paweł Ścibisz Alltop STAG TEAM Poland
17 Grzegorz Berłowski Komorniki MTB Team Poland
18 Mariusz Węgrzynowski Bike Salon Team Poland
19 Adam Hajzner Izabelin Poland
20 Olga Żarlińska BIKE SALON TEAM Poland
21 Mateusz Ratajczak Komorniki MTB Team Poland
22 Agata Lichocka SklepBicykl.pl-Perfectsource Poland
23 Zbigniew Bocian Komorniki MTB Team Poland
24 Martin Steiniger SV Senftenberg Germany
25 Arkadiusz Gursztyn arr Poland
26 Jędrzej Wierzchowski Bike Pasja Racing Team Poland
27 Sascha Asfandiar MTB Punks United Germany
28 Daniel Dudkiewicz LOTTO Poland
29 Mateusz Kosmowski Kosox Bike Team Poland
30 Robert Czarnowski LOTTO Poland
31 Piotr Przyborski The Outriders Poland
32 Robert Ratajczak Komorniki MTB Poland
33 Joanna Kubicka - Jakuczun YolobikeSypniewskiMTB Poland
34 Wojciech Stępel Ciasteczkowy Potwór Poland
35 Łukasz Podwysocki Ciasteczkowy Potwór Poland
36 Marek Wójcikowski Maruderzy Poland
37 Rafał Cyrny Maruderzy Poland
38 Tomasz Kaczmarczyk Kosox bike teamu Poland
39 Piotr Miller STS Poland
40 Sebastian Kaczmarczyk Kosox Bike Team Poland
41 Arkadiusz Stefański Vezuvio Team Poland
42 Sabine Lengert Velonistas Berlin Germany
43 Ingo Schöne NRT Protective Germany
44 Nodirżon Farmonow Komorniki Mtb Team Poland
45 Katarzyna Małysz BIKE SALON TEAM Poland
46 Michał Małysz BIKE SALON TEAM Poland
47 Bartosz Stelmaszyk GARCHEM TEAM Poland
48 Agnieszka Troinska Bike Salon Team Poland
49 Jacek Troinski Bike Salon Team Poland
50 Karol Wrzesiński KCN Racing Team Poland