Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Marek Ciastoń Gomola Trans Airco Poland
2 Sandis Nete Virsotne/MARMOT Latvia
3 Gvido Sabulis Virsotne/MARMOT Latvia
4 Sławek Bartnik Gomola Trans Airco Poland
5 Miroslaw Kalinowski Gomola Pack-Center Poland
6 Jan Kowalski Gang Yeti Poland
7 Łukasz Budzyn Jägerbomba Team Poland
8 Małgorzata Adamczyk Gomola Pack Center Poland
9 Tomasz Murdzia MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
10 Piotr Panek Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team Poland
11 Łukasz Sanocki Harda Horda Poland
12 Tomasz Tyl BIKETRAINING Poland
13 Jacek Sufin Gomola Pack-Center Poland
14 Tomasz Tyl HILL CLIMB PASSION TEAM Poland
15 Łukasz Warżała Ski&Bike House Team / Stronie Śląskie Poland
16 Anna Michalak-Warżała Ski&Bike House Team Poland
17 KRZYSZTOF Kaczyński Gomola Pack-Center Poland
18 Artur Broda Pressing ROIBOX, Schody i Drzwi Gromotka Team Poland
19 WOJCIECH Gogolewski GOGOL MTB TEAM Poland
20 Tomek Zadrożny Szczytno MTB Trails Poland
21 Michał Siekierski Kibolski KS Poland
22 Rafał Kowalski Lucy in the sky Poland
23 Tomasz Nawrocki #aszfagandadzikiteam Poland
24 Weronika Nawrocka #aszfagandadzikiteam Poland
25 Marc Harb The Hot Cogs Lebanon

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Andrzej Onyśko ONYX TEAM Poland
2 Alberto Jiménez Corbike Spain
3 Andrius Brazauskas DRYM TYM Lithuania
4 Gražvydas Dubinskas DRYM TYM Lithuania
5 Jānis Braže MTB Nīca Latvia
6 Witold Uleniecki inzynieria.org Poland
7 Aivis Karzons MTB Nīca Latvia
8 Karol Zalewski UTHD Poland
9 tomas cada REDPOINT-ELEVEN TEAM Czech Republic
10 Maciej Sokołowski Tandhem NTOnBike Poland
11 Bartosz Brandowski Hill Climb Passion Team Poland
12 Igoris Voičenica - Lithuania
13 Agnieszka Bożko ORŁÓW RACING TEAM Poland
14 Rafał Łukawski KS Stomil Poznań Poland
15 Peter Jäderfeldt Södertälje CK Sweden
16 SLAWOMIR DŁONIAK Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team Poland
17 Karol Dobryniewski .. Poland
18 Jacek Dobryniewski Magic Team Digitronic Autogas Poland
19 Jarek Michalecki Bystro.cc Poland
20 Szymon Rozmiarek GReeN BIKE Team Poland
21 Karol Węgrzyn Bystro.cc Poland
22 Raymond Godeschalk Godeschalk Netherlands
23 Alida Reitsma Het Snelle Wiel Netherlands
24 Sandra Salvador Magnífics Spain
25 Núria de la Vega Royo Magnífics Spain
26 Jean-Baptiste Tria LP Mühlenbach Luxembourg
27 Arseni Zhdanouski - Poland
28 Martin Steiniger SV Senftenberg Germany
29 Anton Steiniger SV Senftenberg Germany
30 Robert Jakubowski LS Plus Recycling Team Poland
31 Tomasz Winek MTB Jedlina Zdrój Poland
32 Przemysław Kubiak Kibolski KS Poland