Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Iwona Zaniewska Cryospace Olsztyn Poland
2 Piotr Panek Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team Poland
3 Juliusz Malik MŚ Cycling&Dietetyka Poland
4 bartłomiej lewandowski trezado Poland
5 Sławosz Blazy LUBAR MTB TEAM Poland
6 Tadeusz Spilok STS Focus Ustroń Poland
7 Rafał Molenda SZPRYCHA GIŻYCKO Poland
8 Marcin Radzyński - Poland
9 hubert dylewski - Poland
10 Daniel Torzewski Weltour MTB Team Poland
11 Marcin Konieczny Weltour MTB Team Poland
12 Łukasz Namysł Nikośbike Team Poland
13 Tomasz Skałecki Norda Active Team Poland
14 Bohdan Kozaczuk brak Poland
15 Arek Kosmala Yolobike Sypniewski MTB Poland
16 Dominik Podskok CHANGE IT Poland
17 Grzegorz Witulski ..... Poland
18 Zbigniew Nisztuk Yolobike Sypniewski MTB Poland
19 Piotr Przyborski The Outriders Poland
20 Marek Wójcikowski Maruderzy Poland
21 Jakub Kołotusza Team PKO BP Poland
22 Jarek Jarząbek YolobikeSypniewskiMTB Poland
23 Anna Paterak Team PKO BP Poland
24 Łukasz Jankowski X-TT.PL Poland
25 WOJCIECH Gogolewski GOGOL MTB TEAM Poland
26 Andrzej Jelonek Maruderzy Poland
27 Monika Kowalska Maruderzy Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Gosia Wiśniewska-Jurkowska dzikusy Olsztyn Poland
2 Krzysztof Jezierski NikośBike Poland
3 Jacek Wojtalak MTB Oborniki Poland
4 Jadwiga Kudzia Nikośbike Team Poland
5 Tomasz Borowiecki Mybike.pl Poland
6 Krzysztof Mrożewski MyBike.pl Team Poland
7 Adrian Matuszewski BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE Poland
8 Justyna Kaszubowska-Teofilak . Poland
9 Daniel Pepliński BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE Poland
10 Łukasz Nikołajczyk BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE Poland
11 Tomasz Jaworski BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE Poland
12 Karol Dobryniewski .. Poland
13 Jakub Leduchowski Na Ścieżce Poland
14 Sławomir Graca BICICLISTA RACING TEAM Poland
15 Egor Baranov EPAM Belarus
16 Łukasz Kaczmarek Trójmiejscy Poland
17 Michał Prochowski Wintertal Race Team Poland
18 Karol Zalewski UTHD Poland
19 Paweł Bartosiak-Semków Peugeot Niedziółka Bike Team Poland