W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
16th edition, BESKIDY MTB TROPHY 2022 - ADVENTURE distance (4 days)
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | István Kovács | OKE | Hungary | |
2 | Frölich Tamás | Ózdi Kerékpáros Egyesület | Hungary | |
3 | Marcel Kruszyński | AUTO LAND MTB Team | Poland | |
4 | Adam Cieślar | Gomola Pack-Center | Poland | |
5 | Kristaps Kārkliņš | Dako Ziemeļvidzeme | Latvia | |
6 | Maciej Grzywacz | - | Poland | |
7 | Michał Adamaszek | Tomica Coaching | Poland | |
8 | Ana Elisa Lamounier | Go Anas | Brazil | |
9 | Ana Elisa Boscarioli | Go Anas | Brazil | |
10 | Damian Baczewski | indywidualny | Poland | |
11 | wojciech krawczyk | ifon kolarz klub | Poland | |
12 | Artur Janik | Ambit Racing Team | Poland | |
13 | Tadas Salomskas | VeloPeak Busters | Lithuania | |
14 | Michał Korbus | LSYP Active! | Poland | |
15 | Tomasz Murdzia | Loyalty Point powered by DECATHLON | Poland | |
16 | Bartłomiej Sułkowski | KRW Limanowa | Poland | |
17 | Paweł Niski | Bogdziewicz Team Cumulus | Poland | |
18 | Sebastian Bogacki | -- | Poland | |
19 | Kaspars Krievs | AdaziVelo | Latvia | |
20 | Maris Zudans | ĀdažiVelo / KS Sportaklubs | Latvia | |
21 | Kaspars Krievs | ĀdažiVelo / KS sporta klubs | Latvia | |
22 | Arvis Eņģelis | ĀdažiVelo / KS Sportaklubs | Latvia | |
23 | Piotr Gajewski | Movlink Bike Team | Poland | |
24 | Tomasz Żak | - | Poland | |
25 | Jānis Braže | MTB Nīca | Latvia | |
26 | Piotr Romaszewski | Polska | ||
27 | Marek Piskornik | . | Poland | |
28 | Michał Rymanowski | NEXTIE Bike Team | Poland | |
29 | Jaromir Jeziorowski | NEXTIE Bike Team | Poland | |
30 | Piotr Niewieczerzal | Northern XC Sports Club | Sweden | |
31 | Aleksis Merga | MTB Nīca | Latvia | |
32 | Tomasz Grzegorczuk | PATNET Team | Poland |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Marek Bakuła | Geodetic Howden Team 3 | Poland | |
2 | Karol Mielnik | MTB Racing Academy | Poland | |
3 | Sylwia Górna | Kondycja.Net Team | Poland | |
4 | Błażej Orłowski | rowerypodhale.pl | Poland | |
5 | Tomasz Świerczyński | Inicjatywa MTB | Poland | |
6 | Sebastian Główka | ... | Poland | |
7 | Sławomir Ćwikła | UNO GRUPPETTO | Poland | |
8 | Marek Wróbel | Pomerania MTB Team | Poland | |
9 | Anna Wer | Tomica Coaching | Poland | |
10 | Jacek Kłeczek | SST Lubcza | Poland | |
11 | Marcin Marchlewski | AUTO LAND Mtb Team | Poland | |
12 | Krzysztof Rodziewicz | MebleArtDesign Team | Poland | |
13 | Łukasz Banasiak | Łódź | Poland | |
14 | Adam Kudła | Lucy in the Sky | Poland | |
15 | Jacek Koziróg | 4MTB IMMERGAS | Poland | |
16 | Wojciech Semer | Gomola Pack-Center | Poland | |
17 | Tomasz Mączka | Tomazi Bike Team | Poland | |
18 | Tomasz BRYCKI | Tomazi Bike Team | Poland | |
19 | Paweł Galik | ------- | Poland | |
20 | Mariusz Czarnota | Rybczyński Bikes Remmers Team | Poland | |
21 | Arseni Zhdanouski | - | Poland | |
22 | Uldis Volgemuts | MTB Nīca | Latvia | |
23 | MARCIN WICHŁACZ | Gomola Trans Airco | Poland | |
24 | Tomasz Radziejowski | Jacht Klub Nisko | Poland | |
25 | Łukasz Sanocki | Harda Horda | Poland | |
26 | Szymon Lazaj | Gomola Pack-Center | Poland | |
27 | Tomasz Hruświcki | Movement Care | Poland | |
28 | Andrzej Wytrwał | Gomola Pack-Center | Poland | |
29 | Mateusz Potaczek | Gomola Pack-Center | Poland | |
30 | Jacek Sufin | Gomola Pack-Center | Poland | |
31 | PIOTR MIKUCKI | MONTEMO | Poland | |
32 | Markuss Ozols | Nīcas MTB/ UNA-L | Latvia | |
33 | Gerhard Prandstötter | FREE EAGLE Fun Racing Team | Austria | |
34 | Miroslaw Kalinowski | Gomola Pack-Center | Poland | |
35 | Izabela Podpirko | Auto Land | Poland | |
36 | Kacper Danielewski | AUTO LAND MTB Team | Poland | |
37 | Grzegorz Rek | X-Ray Devils | Poland | |
38 | Grzegorz Kopacki | Bike Finger | Poland | |
39 | Robert Dreu | RC Mödling | Austria | |
40 | Leszek Marianski | SANIMAR BYDGOSZCZ | Poland | |
41 | Anna Kruszyńska | AUTO LAND MTB TEAM | Poland | |
42 | Krzysztof Wieszczeczyński | Czerwonak | Poland | |
43 | Mariusz Chyła | REAL-64 sto | Poland | |
44 | Damian Glinicki | NEXTIE Bike Team | Poland | |
45 | Adam Wiśniewski | Ambit Racing Team | Poland | |
46 | Piotr Rek | Polonia Warszawa MTB | Poland | |
47 | Adam Chraplak | Ambit Racing Team | Poland | |
48 | Tomek Stopczyński | Transport Ride | Poland | |
49 | Norbert Nowak | Szczecin | Poland | |
50 | Felix Stroscher | Stropi | Germany | |
51 | Sebastian Pitzschke | Stropi | Germany | |
52 | Paweł Glonek | pawel_glon | Poland | |
53 | Rafał Piekielniak | Prudnik | Poland | |
54 | Magdalena Fabjanowicz | AZS Politechnika Gdańska | Poland | |
55 | Kristaps Zalupe | Velo klubs Sigulda | Latvia | |
56 | Kriss Andrejevs | Veloshops Latvia | Latvia | |
57 | Lauris Sniķers | Velotreniņi Latvia | Latvia | |
58 | Zintis Gaspazins | Velotrenini.lv | Latvia | |
59 | Guntis Lavrinovičs | Velotrenini.lv | Latvia | |
60 | Marcis Rokjanis | Velotrenini.lv | Latvia | |
61 | Arturs Kaurovs | Veloshops Latvia | Latvia | |
62 | Martins Paupers | Veloshops Latvia | Latvia | |
63 | Jānis Kalniņš | No team | Latvia | |
64 | Uldis Rubenis | Bike and Beer | Latvia | |
65 | Martins Jansons | Velo klubs Sigulda | Latvia | |
66 | Zbigniew Kołatka | Dziki Team Kwidzyn | Poland | |
67 | Ania Kołatka | Przekop.Waty | Poland | |
68 | Artur Brzeziński | Pomerania Mistral Sport MTB Team | Poland | |
69 | Izabela Brzezińska | Pomerania Mistral Sport MTB Team | Poland | |
70 | Jan Sobkowiak | IGT MTB TEAM | Poland | |
71 | Tomasz Budziński | CYKLO BYDGOSZCZ | Poland | |
72 | Michał Ziemba | Cyklo Bydgoszcz | Poland | |
73 | Rafał Kowalski | Lucy in the sky | Poland | |
74 | Jacek Obrębski | MajBike | Poland | |
75 | Konrad Barański | Lucy In The Sky | Poland | |
76 | Sviatoslav Stepanov | AGR Podlasie | Poland | |
77 | Vida Dolgoviene | Top Team Cycling | Lithuania | |
78 | Grzegorz Gogulski | SISU-OWB rowertour.com | Poland | |
79 | Mike Schiller | Kondycja.Net Team | Poland | |
80 | Tomasz Winek | MTB Jedlina Zdrój | Poland | |
81 | Gabriela Janowicz | Kwidzyński Klub Kolarski-Dziki Team Kwidzyn | Poland | |
82 | Marc Harb | The Hot Cogs | Lebanon | |
83 | Aivis Karzons | MTB Nīca | Latvia | |
84 | Piotr Guz vel Guzowski | NEXTIE Bike Team | Poland | |
85 | Michał Dąbrowski | NEXTIE Bike Team | Poland | |
86 | Ewa Niewieczerzal | Northern XC Sports Club | Sweden | |
87 | Tomasz Hyla | studiodesire.pl | Poland | |
88 | Eduards Rēns | Velotreniņi Latvia | Latvia |