Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Krzysztof Hampelski Gomola Pack-Center Poland
2 Agnieszka Uroda-Hampelska Gomola Pack-Center Poland
3 Sven Husveg Chapeau Sandnes Norway
4 Dariusz Wierzbicki Gomola Pack-Center Poland
5 Piotr Sozański 7R ROWMIX TEAM p/b 72D Poland
6 Maciej Bernat Polski Klub MTB Poland
7 Thomas Nærland Bryne Norway
8 Maciej Cieciera KRAINA DRZWI BIKE TEAM Poland
9 Michał Kucybała Skarżysko MTB Poland
10 Mariusz Nadany MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
11 Roman Leshchinskiy Decathlon-Rockrider Israel
12 Lech Kawecki BRC Poland
13 Szymon Lazaj Gomola Pack-Center Poland
14 Riaan Janse van Rensburg Monnickendam Netherlands
15 Tomasz Frąckowiak PKO Bank Polski Poland
16 Marcin Stryjeński-Syrzistie JOY RIDE Poland
17 Mariusz Maniek Korolczuk PTR Dojlidy Poland
18 Jens Welles Broekhuis Off-Road Team Netherlands
19 Stefan Ek Södertälje CK Sweden
20 Eric Kral Fais péter les Watts ! Belgium
21 Tristan Hartmann OWC Oldenzaal Netherlands
22 Mariusz Tomaszkiewicz . Poland
23 Małgorzata Adamczyk Gomola Pack Center Poland
24 Bartek Męziński FINISHER.PL Poland
25 Emil Kruba Piasecki Concept Poland
26 Jan Čižmář BT SAZOVICE Czech Republic
27 Zbigniew Kiszka Pressing RIBOX, Schody i Drzwi Gromotka Team Poland
28 Tomasz Hruświcki Movement Care Poland
29 Bjørn Oppermann AMUR.DK Denmark
30 Maris Kamerads DiviGrupa.lv Latvia
31 Darek Kurek ABSOLUTEBIKES Poland
32 Marcin Matyja MTB-Club München Germany
33 Frank Konijn Stammes recruitment Netherlands
34 Krzysztof Kindrasz Szprycha Giżycko Poland
35 Tomasz Mesjasz Black wild coyotes Poland
36 Michal Metlicka LMBC IRELAND Czech Republic
37 Piotr Pyra Kaszubiak KS STOMIL POZNAŃ Poland
38 Martin Sator Nora Racing Team Austria
39 Piotr BIENENDA Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
40 Vitali Yazvinski _ Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Kevin Van Renterghem Linthoutbikers Belgium
2 Olav Tu Husveg BHC Norway
3 Maciej Rączkiewicz KSPO Dentinea 1A Poland
4 Marek Zawada Sports Coaching Poland
5 Toni Jimenez BICIVERDE Spain
6 Mateusz Bański MB Poland
7 Bart De Troyer Pyromaniacs 1 Belgium
8 Michael Willems Linthoutbikers Belgium
9 Axel Lombaerts Linthoutbikers Belgium
10 Piotr Wójcik - Poland
11 Andrzej Kaiser Euro Bike Kaczmarek Electric Team Poland
12 Marcin Van Noortwijk Binational Trailblazers Poland
13 BOSSLER Jean-François Team Velochannel France
14 Frédéric ISCHARD Team Velochannel.com France
15 Mariusz Różański BikeShop Radom Poland
16 Karol Górecki Damovo ZF Bike Team Poland
17 Luboš Smola DHK tools Myška stavby Czech Republic
18 Bartosz Szczepanek Binational Trailblazers Poland
19 Finn Moe Sleepy Panda Norway
20 Ola Aanstad Sleepy Panda Norway
21 Jacek Obrębski MajBike Poland
22 Paweł Niski Bogdziewicz Team Cumulus Poland
23 Tim KELLER Black Forest MTBears Germany
24 Stefan FIEDLER Black Forest MTBears Germany
25 Agris Krievans - Latvia
26 Max Nijhuis OWC / AWV de Zwaluwen Netherlands
27 Jarek Wójcik Rowerowy Kampinos Poland
28 Michał Adamczyk - Poland
29 Adam Deska ŻonoBijka Team Poland
30 Johan Zetterström Spårvägen CF Sweden
31 Aivars Dārznieks Veloprofs.lv / TREK Latvia
32 Joaquin Heredia Marhuenda Atalaya Bike Team Spain
33 Michael Schneitter Schnittes on a Mission Switzerland
34 Nathalie Schneitter The FUN Club Switzerland
35 chenhaoyuan Sui Vélizy 78 China
36 mateusz lewandowski ŻonoBijka Team Poland
37 David Fox Orwell Wheelers Ireland
38 Steven Nijs dariesstampers Belgium
39 Tomasz Czerniak Chłopaki Poland
40 Marcin Urbaniak KS Stomil Poznań Poland
41 Tomas Ling N/A United Kingdom
42 Cezary Mirończuk ... Poland
43 Anja Janssens pyromaniacs 1 Belgium
44 Ruben Markink - Netherlands
45 Anders Björnsjö Södertälje CK Sweden
46 Pär Hansson Södertälje CK Sweden
47 Atle Hansen Swedish Vikings Allebike Sweden
48 Mikael Karlsson Swedish Vikings Allebike Sweden
49 Oskars Ozols DIVI grupa Latvia
50 Joan Pons Palacios Cannondale Spain
51 Txell Figueras TACTIC Team Spain
52 Mark Rowley Lyme RC United Kingdom
53 Piotr Gruszecki Polychem Systems Poland
54 Sharon Leonzini Team Misgav Orbea Italy
55 Willem Dierckx ALEA IACTA EST Belgium
56 Dave Snyckers No Shortcuts Belgium
57 Szymon Zacharski Bike Shop Radom Poland
58 Stefan Danowski Stevens MTB Racing Team Germany
59 Edgars Klavins Mīdītaji Latvia
60 Tomas Novak NFT Czech Republic
61 Tomas Dusek NFT Czech Republic
62 Guy Smet Granfondoteam.be Belgium
63 Dirk Claes Granfondoteam.be Belgium
64 Artur Nowinka LS Plus Recycling Team Poland
65 Marcel Schmeck VollgasRiegel Germany
66 Andre De Jong Sterk de Jong Netherlands
67 Artur Broda Pressing ROIBOX, Schody i Drzwi Gromotka Team Poland
68 Martin Kroes Martin Netherlands
69 Wojtek Kamiński Grupa ANG Poland
70 Sander lesage Team Wildlife Belgium
71 Jan Van den Bossche Team Wildlife Netherlands
72 Sander Nooyens BEERSE BIKERS 1 Netherlands
73 Magdalena Kosko DAMOVO ZF BIKE TEAM Poland
74 Olivier coibion No team Belgium
75 Justyn Wójcik KS Energia Kozienice Poland
76 Emīls Balodis Mīdītāji Latvia
77 Marcin Ostapiuk - Poland
78 Elvijs Mežaleons Mīdītāji Latvia
79 Carmelo Fernandez Btt La Moleta Spain
80 Sergi Lledó Magnífics Spain
81 Nick nijsmans Forza Belgium
82 Frank Zandbergen Flauwekulletjes Netherlands
83 Nico Dwidjono Flauwekulletjes Netherlands
84 Floor Krul Fietsenwinkel Schoorl Netherlands
85 Janneke de Wit Fietsenwinkel Schoorl Netherlands
86 Paweł Weber Kibolski KS Poland
87 Tim Koek Fietsenwinkel Schoorl Netherlands
88 Katrin Brunner Brunner Wentholt Germany
89 roeland wentholt Brunner Wentholt Netherlands
90 Peter Thomas SOLO MAN United Kingdom
91 Bart Goris Forza Belgium
92 Peter Gierlich MTB-Club München feat. Der Flotte Dreier Germany
93 Ken Schroyens Ken Belgium
94 Jan Van Dijck solo men Belgium
95 Robert Jazgara NETCAT Bike Team Poland
96 Przemysław Winiarski Winiarski Cycling Team Poland
97 René Konijn Stammes Recruitment Netherlands
98 Wouter Dierckx VTDL Belgium
99 Łukasz Bolius Bolek Team Poland
100 Monika Kulling - Poland