Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 wojciech semer Gomola Trans Airco Poland
2 Michal Glowacki Skullerud Singletrack Syndicate Norway
3 Yevhen Shylov - Ukraine
4 Elżbieta Wydrowska DiverseExtremeTeam Poland
5 Karolina Chwiej KOMOBIKE SCOTT Poland
6 Kamil MENŻYK Gomola Trans Airco Poland
7 Tomasz Mucha TOTEM Sport Team Poland
8 Piotr Jarosz Piotr Jarosz Poland
9 Tomasz Libera Xbox Bike Team Poland
10 Jacek Zacharewicz Loyalty Point Racing Team Poland
11 Dominik Zacharewicz Loyalty Point Racing Team Poland
12 Marek Bibliw KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Poland
13 Piotr Rek Polonia Warszawa MTB Poland
14 Tomasz Parchański Gomola Trans Airco Poland
15 Bartłomiej Sroczyński FTI Racing Team Poland
16 Adam Semmerling LOTOS Running Team Poland
17 Daniel Baczewski LOTOS Team Poland
18 Paweł Ptak .. Poland
19 Roman Piotrowski Homo Grochoviensies Poland
20 Jacek Sufin Gomola Trans Airco Poland
21 Mateusz Potaczek Gomola Trans Airco Poland
22 Sebastian Marcinkiewicz Świat Rowerów Racing Team Poland
23 Bogusław Jankiewicz Świat Rowerów Racing Team Poland
24 Patryk Chomiuk Tomazi Bike Team Poland
25 Andrzej Kula O Poland
26 Christian Schramm M.Reich Bikerleben Cycling Team Germany
27 Grzegorz Stolarczyk 1992 Poland
28 Robertas Krisciunas MTB cycling club Lithuania
29 Dawid Twardy EasyRun Racibórz Poland
30 Łukasz Sobol Gomola Trans Airco Poland
31 Darek Kurek ABSOLUTEBIKES Poland
32 Agnieszka Nowiczkow PTR Dojlidy Białystok Poland
33 Dariusz Laskowski Finisher.pl Poland
34 Łukasz Szlązak TOMAZI BIKE TEAM Poland
35 Krzysztof Halejcio Tychy Poland
36 Vasil Zabrodski Belarus Belarus
37 Adam Fira Schneider Electric MTB team Poland
38 Radek Rajczyk Patnet Team Poland
39 Adam Marciniak AM Brakes Poland
40 Natalia Pokorna - Poland
41 Łukasz Maziarek KAMARO SPORT LINE Poland
43 Alex Zaleski Belarus Belarus
44 Mykola Dudko CSC Cycling Ukraine
45 Andrii Vashchenko DP Camp Ukraine
46 Seweryn Dobosz Wawa Bike Team Poland
47 Michał Popowski DUUST RACING Poland
48 Tomáš Sabol PROefekt Slovakia (Slovak Republic)
49 Sebastian Kołodziej SAP Serwis TEAM Poland
50 Aleksander Brich - Poland
51 Marek Ardelli Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych Poland
52 Timo Anders EBE-Racing Team Germany
53 Marcin Walczyk JK7 Poland
54 Mario Dolecek EBM - Team Germany
55 Robert Zalewski BokserskAutoserwis Bike Team Poland
56 Tadeusz Spilok STS Focus Ustroń Poland
57 Jacek Cieślak Xxx Poland
58 Mariusz Maniek Korolczuk PTR Dojlidy Poland
59 A. Kcharamonenka Ximik team Belarus
60 ARTSIOM SOBAL Ximik team Belarus
61 Jan Sobkowiak IGT MTB TEAM Poland
62 Jacek Michalak drukfirmowy.pl Poland
63 Piotr Romaszewski Polska
64 Michał Błaszkiewicz Poland
65 Vasil Zabrodski Belarus Belarus
66 Martin Fedor T4B Bike Team Poland
67 Michał Wekiera Brak Poland
68 Paweł Kop-Ostrowski RunExpert Team Poland
69 Zbigniew Komorowski Crazy Racing Team Poland
70 Paweł Maniszewski Boli mnie kolano Poland
71 Bartłomiej Gortat Rowery Małgośka MTB Team Poland
72 Łukasz Szlązak TOMAZI MTB BIKE THEAM Poland
73 Wojciech Bukry Ewosoft Triathlon Team Poland
74 Michał Zimny MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
75 Marcin Tomiak MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
76 Bartosz Foltyn MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
77 Małgorzata Gryszczuk Amg Cybinka Team Poland
78 Irek Trochimowicz mtb squad hamm Germany
79 Michael Wilson Wilson Father Ted Ireland
80 Robert Kubat BikeShop Radom Poland
81 Konstantin Stelmakh FERiders Russian Federation
82 Rafał Kazana styropianova.pl Poland
83 Giedrius Baliutavičius Pro4mance.eu Netherlands
84 Robert Skrobol TOMAZI BIKE TEAM Poland
85 Wojciech Krom CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM Poland
86 Kirill Chizhov FEriders Russian Federation
87 Damian Zakrzewski KK Cyklon Warszawa Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Rafał Czyżewski MTB Poland
2 Artur Wencel DT4YOU MTB TEAM Poland
3 Patryk Müller DT4YOU MTB TEAM Poland
4 Marcin Marcinkowski DT4YOU MTB TEAM Poland
5 Michał Trapp Damen Cycling Team Poland
6 Cris Lenting ABC (Arnhemse Bagger Club) Netherlands
7 Kamil Nogalski Klub Kolarski Łowicz Poland
8 Dovydas Cepele - Sweden
9 Audrius Ogunauskas - Lithuania
10 Jarosław Chodnikiewicz - Poland
11 Miroslav Sustr richlisrsni Slovakia (Slovak Republic)
12 Martin Spanik rychlisrsni Slovakia (Slovak Republic)
13 Daniel Drga Financne Centrum Team Slovakia (Slovak Republic)
14 Lukas Gajdos Financne Centrum Team Slovakia (Slovak Republic)
15 Łukasz Minuth LOTOS Running Team Poland
16 Rafał Kamiński DT4YOU MTB TEAM Poland
17 Dominik Lipiec MGG Helpea TEAM Poland
18 Michał Wolniewicz Consdata Supersportowy Poland
19 Jan-Heiner Kröger Veganes Reiten TO Germany
20 Fabian Moik Veganes Reiten TO Germany
21 Max Nitsch Veganes Reiten TO Germany
22 Edyta Jakubowska-Olech MTB Eldar Świecie Poland
23 Jacek Olech MTB Eldar Świecie Poland
24 Marius Burlega - Lithuania
25 Szymon Stolarczyk Cranberry Team Głuszyca Poland
26 Peter Grünert MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust v. 1890 e.V. Germany
27 Jan Madej Cranberry Team Głuszyca Poland
28 Rafał Kaczor MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
29 Bartosz Łysak Cranberry Team Głuszyca Poland
30 Jacek Kulesza Poland
31 Robert Tyran Mosina Team Poland
32 Krzysztof Marciniak Poland
33 Marek Maceček Ostrava Czech Republic
34 Petr Macecek Three Stars Team Czech Republic
35 Szymon Banach Atak Sport Gliwice Poland
36 Horst Peters RT Neumünster Germany
37 Przemysław Januszak TEAM JANO Poland
38 Tomas Troscak n/a Slovakia (Slovak Republic)
39 Andrzej Wierzbicki BikeShop Radom Poland
40 Ivo Ozols Velotreniņi/SUF Latvia
41 Łukasz Marzoch Ząbki Poland
42 Andrzej Wygrzywalski Kraków Poland
43 Rafał Rychlicki Geodetic Dobry Kurs Team Poland
44 Marcin Wójcik TOMAZI BIKE TEAM Poland
45 Bartosz Piątkowski Bapco.eu Bike.Me Poland
46 Agnieszka Bożko ORŁÓW RACING TEAM Poland
47 Marcin Bożko ORŁÓW RACING TEAM Poland
48 Kamil Pałyska GEODETIC DOBRY KURS TEAM Poland
49 Kacper Belt MTB Eldar Świecie Poland
50 Jarosław Belt MTB ELDAR Świecie Poland
51 Łukasz Rychlicki Geodetic Dobry Kurs Team Poland
52 Piotr Kurzyca - Poland
53 Marek Pilarski - Poland
54 Jakub Nesterowicz Sport21 Bike Team Poland
55 Marcel Lucius - Germany
56 Wiktor Horszwald MCP Poland
57 MIrosław Szkoda Romet Factory Team Poland
58 Łukasz Szpara Romet Factory Team Poland
59 Łukasz Wierzbicki TRENUJROWER.PL Poland
60 Maksim Pashkov MTB School Russian Federation
61 Konstantin Statsenko MTB School Russian Federation
62 Piotr Sawicki - Poland
63 Waldemar Skolimowski MH Automatyka Poland
64 Eduards Rēns Velotreniņi/SUF Latvia
65 Tomasz Stelmaszyński MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
66 Benny Michler BikersOnFire Belgium
67 Pascal Szekely BikersOnFire Belgium
68 Taras Kryshtal echelon Ukraine
69 Andrzej Kalinowski MH Automatyka Poland
70 ANDRZEJ BOJARSKI Pressing Bike System Ice Went Team Poland
71 Jakub Baran Rogate Torpedy Poland
72 Anton Stepanov MTB School Russian Federation
73 Mateusz Tygielski MH Automatyka Poland
74 Tomasz Szczęsny MH Automatyka Poland
75 Jarosław Bońkowski MH Automatyka Poland
76 Konrad Ludwiniak MH AUTOMATYKA Poland
77 Irina Popova Paropop Ukraine
78 Marko Synowzik Ostwest-Express e.V. Germany
79 Ingo Dettenbach Ostwest-Express e.V. Germany
80 Michael Fedke Ostwest-Express e.V. Germany
81 Andrey Volchanin Minsk Belarus
82 Roman Leshchinskiy none Russian Federation
83 Oksana Sugakova echelon Ukraine
84 Daniel Alochna Pressing Bike-System Ice-Went Team Poland
85 Tomasz Kamiński Romet Factory Team Poland
86 Eva Haskova KOS Plzen Czech Republic
87 Kuba Litawiński 72D Oshee Poland
88 Tomasz Żak - Poland
89 Kinga Styczyńska Gniezno Poland
90 Iryna Lietikova MTBInAction Ukraine
91 Kamil Mrowiec Go Sport AK SPED Poland
92 Rafał Balawajder Zielona Góra MTB Team Poland
93 Maciej Zielonka ASE TREK GDYNIA Poland
94 Sebastian Kołodziejski Kamaro Poland
95 Dariusz Nagórski Crazy Racing Team Poland
96 Sergey Akifev Kaliningrad Russian Federation
97 Joanna Balawajder Zielona Góra MTB Team Poland
98 Grzegorz Grabarek Zielona Góra MTB Team Poland
99 Grzegorz Cebulski Zielona Góra MTB Team Poland
100 Aliaksandr Kharamonenka Belarus Belarus
101 DZMITRY SLABODZKA Ximik Team Belarus
102 Marek Jaromin - Poland
103 Yurii Gaidai Kyiv Ukraine
104 Maurice Heuveling ABC (Arnhemse Bagger Club) Netherlands
105 Thomas Keimling EBM Team Seiffen Germany
106 Wojtek Krawczyk IFON KOLARZ KLUB Poland
107 Evgeny Efimkin MTB School Russian Federation
108 Daniil Suvorov Школа МТБ Russian Federation
109 Radek Rajczyk Patnet Team Poland
110 Łukasz Witkowski XBOX BIKE TEAM Poland
111 Sławomir Gerek XBOX BIKE TEAM Poland
112 Grzegorz Żołna PLATAN MTB TEAM Poland
113 Aleksej Barkhanov Belarus Belarus
114 Christian Krug Triabolos Hamburg / Blau-Weiss Buchholz Germany
115 Heinze Christoph Family block Germany
116 Ireneusz Kula - Poland
117 Michał Rosiński Warszawa Poland
118 Agata Hamera SKLEP ROWEROWY BIKE-FINGER WAŁBRZYCH Poland
119 Bartosz Grigoriew ZRYCIOLE Poland
120 DANIEL GUSZCZAK SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER WAŁBRZYCH Poland
121 Łukasz Farulewski Komorniki MTB Team Poland
122 Krzysztof Paluszek Sklep rowerowy Bike Finger Wałbrzych Poland
123 Piotr Stachowiak Torpol Racing Team Poland
124 Marcin Dębowski Browerzyści.tm Poland
125 Wojciech Wojtyczka Traver Wojciech Wojtyczka Poland
126 Marek Bakuła GEODETIC DOBRY KURS TEAM Poland
127 Dmytro Sokolov MTBInAction Ukraine
128 Nataliia Shershneva PNPPK Perm Russian Federation
129 Maciej Bogaczyk Polski Klub MTB Poland
130 Krisjanis Cers AdaziVelo Latvia
131 Zanda Rutkovska AdaziVelo Latvia
132 Artur Karbownik Kamaro Sport Line Skarzysko - Kamienna Poland
133 Vitali Yazvinski Ximik team Belarus
134 Konstantin Burtsev Belarus Belarus
135 Aliaksei Shkantau Belarus Belarus
136 Ewa Janowska MyBike.pl Poland
137 Vladimir Nosov BMSTU Russian Federation
138 Sebastian Bogacki -- Poland
139 Piotr Łudzik Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
140 Anna Niziolek AKAN MTB Poland
141 Tomasz Winek Venezia MTB Poland
142 Marek Piskornik . Poland
143 Artur Wesołowski MTB Gdańsk Poland
144 Rimas Czernialis Norda Active Team Poland
145 Kenneth Aitken Team Aitken United Kingdom
146 Marek Thorz Zryciole MTB Poland
147 Adam Kuśka Mikesz Poland
148 Grzegorz Rek X-Ray Devils Poland
149 Alexey Serov Saint-Petersburg Russian Federation
150 Anton Serov РосСпецПрицеп Russian Federation
151 Anna Tomica Tri Babe MIP Powered by Ewosoft.com & Trek Poland
152 Dmitrii Kupriianov 9RUSMTB Russian Federation
153 Christian Elbers Team2Beat Germany
154 Marcin Porembski Atak Sport Gliwice Poland
155 Waldemar Trzciński GardenFlora MTB Team Poland
156 LESZEK MARIAŃSKI SANIMAR BYDGOSZCZ Poland
157 Adam Ptak Romet Factory Team Poland
158 Jo Ouderits FiFeJo Belgium
159 Filip Mues FiFeJo Belgium
160 Piotr Niewieczerzal FTI Racing Team Sweden
161 Miroslaw Kalinowski Gomola Trans Airco Poland
162 Aleksander Sokoliński Romet Factory Team Poland
163 Mikołaj Kukurba Romet Factory Team Poland
164 Errol Kobus Peebles Cycling Club South Africa
165 Jacek Podgórski TOMCHEM Poland
166 Stefan Belmans FiFeJo Belgium
167 Roy Richardson Glenormiston United Kingdom
168 Paweł Kryszak ZRYCIOLE MTB Poland
169 Marina Tumanova 9RusMTB Russian Federation
170 Marek Broz Structures Poland
171 Michał Wierzejski Ambasada Kampinosu Poland
172 Piotr Morawski Banach Sport Team Poland
173 Mirosław Ziółkowski BST Banach Sport Team Poland
174 Paweł Gołębicki DAMEN-TORUS CYCLING TEAM Poland
175 Valerijus Trimailovas Dviratai-Daistatus Lithuania
176 Tomasz Gałęzowski Kraków Poland
177 Povilas Trimailovas Dviratai-Daistatus Lithuania
178 Tomasz Hyla winner.pl Poland
179 MARCIN BORKOWSKI Polski Klub MTB Poland
180 Artur Wosiński #BrakRuchuJestZly Poland
181 Arkadiusz Buczyński VO2max MTB Team Gdańsk Poland
182 Neil Veitch Glenormiston United Kingdom
183 Ewa Niewieczerzal FTI Racing Team Sweden
184 Tim Rees Peebles Cycling Club United Kingdom
185 Rafał Chojnacki Crazy Racing Team Poland
186 Alexey Kudryashov 9RusMTB Russian Federation
187 Igor Pentinen 9RusMTB Russian Federation