Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Paweł Lewandowski Bez timu team Poland
2 Jacek Mucha ESKOM Poland
3 Dariusz Kuczyński Poland
4 IZABELA DUDEK CST ORBEA MTB TEAM Poland
5 Michał Wesołowski DiMEN Poland
6 Monika Turtoń Grawerowanie3D Racing Team Poland
7 Michał Felon ZdrowyRower Team Poland
8 Piotr Jeziorski Warszawski Klub Kolarski Poland
9 Dominik Kraiński LZS Skra Paterek IT-Ros Team Poland
10 Marius Užkuraitis - Lithuania
11 Melisa Staszak - Poland
12 Marcin Boratynski ------- Poland
13 Przemysław Olejnik TRYTON BIKE TEAM Poland
14 Denis Zyuba Каменск-МТБ Russian Federation
15 KAROLINA Maczuga Trasa Masters MTB Zielona Góra Poland
16 Grzegorz Witulski X-FREE szosamtb.pl Poland
17 Lelde Smilktena KS Sporta klubs Latvia
18 Karlis Smilktens KS Sporta klubs Latvia
19 Piotr Nowakowski Old School MTB Gdańsk Poland
20 wojciech krawczyk ifon kolarz klub Poland
21 Przemysław Marek Komorniki MTB Team Poland
22 Arek Kosmala YOLOBIKE MARBA TEAM Poland
23 Krzysztof Sadowski DIMEN Poland
24 Zbigniew Nisztuk YOLOBIKE MARBA TEAM Poland
25 Anna Paterak Team PKO BP Poland
26 Marcin Szatkowski Aluna®️ MTB Racing Team Poland
27 Adam Pająk #niemaziewania Poland
28 Marcin Malinowski YOLOBIKE MARBA TEAM Poland
29 Łukasz Hernik ------ Poland
30 Wojciech Augustyn MTB Delta Trans Poland
31 Grzegorz Nowosad Ekoenergetyka Bike Team Poland
32 Joanna Chyćko BobRallyTeam Poland
33 Łukasz Świąder WK Poland
34 Tomasz Rudnicki Rzeszowska Akademia Kolarska Poland
35 Hubert Głowacki Jedlicze Team Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Filip Hasse Grawerowanie3D Racing Team Poland
2 Marcin Windloch Retro Team Poland
3 Eliza Ziubińska Retro Team Poland
4 Adrian Zimny Tece Poland Team Poland
5 Wojciech Stępel RETRO TEAM Poland
6 Rafal Napierała LS Plus Recycling Team Poland
7 Sebastian Rusinek Powerman Sport Poland
8 Sławomir Sokolnicki Play Ciechanów Bike Team Poland
9 Jakub Urbańczyk Team PKO Bank Polski Poland
10 Piotr Leciejewski GCZ TEAM Poland
11 Małgorzata Piszczek MMP BOCHNIA Poland
12 Ryszard Bróździński RYBCZYNSKI-BIKES Remmers Team Poland
13 Olga Żarlińska BIKE SALON TEAM Poland
14 Łukasz Sobol Gomola Trans Airco Poland
15 Maciej Zawidow MTB MIŁAKOWO Poland
16 Artur Stróżyk GogolMTB Team Poland
17 Marcin Stefański Brak Poland
18 Marcin Mierzwiński HPE-ESKOM Poland
19 Damian Garbatowski Kibolski KS Poland
20 Gosia Lis MATRIX MTB TEAM Poland
21 Wiesław Fidurski Masters Złotów Poland
22 Małgorzata GRACZYK Kibolski KS Poland
23 Zenonas Urbonas Kardanas Lithuania
24 Małgorzata Kalinowska Gomola Pack-Center Poland
25 Tadeusz. Liszka Gomola Pack-Center Poland
26 Piotr Majewski Stowarzyszenie Leśny Wąż Poland
27 Łukasz Kuźma FTI Strefa Kolarza Poland
28 Mikołaj Małaczyński Stowarzyszenie Leśny Wąż Poland
29 Maciej Adamczyk LZS Skra Paterek IT-Ros Team Poland
30 Paweł Jaśkowiak MERX Team Wągrowiec Poland
31 Marta Jaśkowiak MERX Team Wągrowiec Poland
32 Hubert Pöhl Velo Flütsch Switzerland
33 Daniel Smolarz Gomola Pack-Center Poland
34 Sabine Lengert Multisport Berlin Germany
35 Ewelina Mańkowska-Ścibisz G-Team Poland
36 Łukasz Turtoń Grawerowanie3D Racing Team Poland
37 Jānis Kalniņš No team Latvia
38 Karol Pietraszuk Grawerowanie3D Racing Team Poland
39 Jarek Turtoń Grawerowanie3D Racing Team Poland
40 Adam Wiszecki Cezary Fit Bike Poland
41 Przemysław Postawa Grawerowanie3D Racing Team Poland
42 Kamil Szymański Grawerowanie3D Racing Team Poland
43 Jacek Schroeder Kibolski KS Poland
44 Eduards Rēns Velotreniņi Latvia Latvia
45 Bartosz Matusiak Scanfil Poland
46 Damian Grzech Klub Kolarski HRmax Oleśnica Poland
47 Piotr Kazan Man Truck & Bus Poland
48 Marcin Biadasz *** Poland
49 Wojciech Lebek Jägerbomba Team Poland
50 Cezary Klepacki MTB MIŁAKOWO Poland
51 Małgorzata Gawrońska MTB Rusałka Poznań Poland
52 Katarzyna Strumnik Timbud Team Poland
53 bartłomiej lewandowski Damovo ZF Bike Team Poland
54 Tomas Usevičius Greitis Lithuania
55 Rytis Kriaučiūnas Panevezys Lithuania
56 Antanas Budreckis Santana LT Lithuania
57 Radek Bubnowicz LS Plus Recycling Team Poland
58 woytek stolp team MTB Chojnice Poland
59 Osvaldas Glebavičius Panevėžio klubas dviračiai Lithuania
60 Tatiana Sokolińska - Poland
61 Łukasz Sikora Decathlon Poznań Poland
62 Arkadiusz Suś Bydzia Power Bike Team Poland
63 Mariusz Knach LS PLUS RECYCLING TEAM Poland
64 Łukasz Iwaszko LZS Skra Paterek IT-Ros Team Poland
65 Dominik Pąpka LS Plus Recycling Team Poland
66 Dominik Henryk Pąpka LS Plus Recycling Team Poland
67 Tomas Jatuzys Veloklinika Lithuania
68 Piotr Grzegorczyk MEDLOOK-SGS Cycling Team Poland
69 Mariusz Bocian Komorniki MTB Team Poland
70 Zbigniew Bocian Komorniki MTB Team Poland
71 Paweł Marzec LUBAR MTB TEAM Poland
72 Arkadiusz Bednarczyk Grawerowanie3D Racing Team Poland
73 Dariusz Raźny PKO Bank Polski Poland
74 Maciej Solarek MAS Poland
75 Piotr Chocholski Lotos Running Team Poland
76 Bartłomiej Deba LZS Skra Paterek IT-Ros Team Poland
77 Sebastian Rosenau LZS Skra Paterek IT-Ros Team Poland
78 Piotr Kraiński LZS Skra Paterek IT-Ros Team Poland
79 Rafał Łachajczyk LUBAR MTB TEAM Poland
80 Michał Skrzypczak Ls Plus Recycling Team Poland
81 Rafał Neumann MTB MIŁAKOWO Poland
82 Przemysław Januszak VEZUVIO TEAM Poland
83 Arkadiusz Stefański Vezuvio Team Poland
84 Cezary Węgrzyn niezrzeszony Poland
85 Michał Duda LUBAR MTB TEAM Poland
86 Robert Jakubowski LS Plus Recycling Team Poland
87 Grzegorz Przybysz GOGOL MTB TEAM Poland
88 Michał Piątek Komorniki MTB Team Poland
89 Marcin Piątek Komorniki MTB Team Poland
90 Łukasz Jankowski x-tt.pl Poland
91 Adam Ładno MrózRowery Team Poland
92 TOMASZ JABŁOŃSKI CHYBA MTB SZAMOCIN Poland
93 Ula Lewandowska DAMOVO ZF Bike Team Poland
94 Paweł Ślęga Bydzia Power Bike Team Poland
95 Piotr Bera . Poland
96 Jakub Ruciński KRD MTB TEAM Poland
97 Ada Varisella Biciclista Racing Team Poland
98 Marek Wójcikowski Maruderzy Poland
99 Piotr Panek Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team Poland
100 Ingo Schöne NRT Protective Germany
101 Larysa Lubowiecka AGH Cycling Team Poland
102 Marcin Radzyński - Poland
103 hubert dylewski - Poland
104 Łukasz Budzyn Jägerbomba Team Poland
105 Sławosz Blazy LUBAR MTB TEAM Poland
106 Andrzej Jelonek Maruderzy Poland
107 Monika Kowalska Maruderzy Poland