Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Jacek Kleczek SST Lubcza Poland
2 Jakub Mołotkiewicz Tchibo Poland
3 Aleksej Barkhanov Belarus Belarus
4 Dávid Dvonč Finančne Centrum Team Slovakia (Slovak Republic)
5 Krzysztof Michalak personal Poland
6 Łukasz Fingas . Poland
7 Dorota Hoeft Yolobike Sypniewski MTB Poland
8 Bartosz Piątkowski Bapco.eu Bike.Me Poland
9 Ivo Ozols Velotrenini.lv/Sufferfest Latvia
10 Eduards Rēns Velotrenini.lv/Sufferfest Latvia
11 Adam Daskevic Focus Vilnius Lithuania
12 Michał Wieschollek GKS Goło Żić Poland
13 Konstantins Smotrovs ebikeMachine Latvia
14 Artur Brzeziński KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Poland
15 Artur Karbownik Kamaro Poland
16 Norbert Nowak Szczecin Poland
17 Michał Andrzejewski REAL 64-STO Poland
18 Piotr Czerski Power of Science Poland
19 Sebastian Bogacki -- Poland
20 Ireneusz Kula - Poland
21 Marcin Dormowicz Poland
22 Vera Artsiukevich Klify Poland
23 Jacek Kańtor Kieta.pl Poland
24 Cezary Szafraniec www.ochotnicamtb4towers.pl Poland
25 Piotr Romaszewski Polska
26 Wojciech Jarosz Transport Ride Poland
27 Grzegorz Borzęcki Transport Ride Poland
28 Jacek Jacko Transport Ride Poland
29 Tomasz Stopczyński Transport Ride Poland
30 Roman Leshchinskiy none Russian Federation
31 dirk veldeman 2Belgen Belgium
32 Yevhen Shylov - Ukraine
33 Marek Kapica TOMAZI BIKE TEAM Poland
34 Bartłomiej Gortat Rowery Małgośka MTB Team Poland
35 Bartosz Ptaszyński Damovo Bike Team Poland
36 Tadeusz Spilok STS Focus Ustroń Poland
37 Michal Jarosiewicz XD Poland
38 Rafał Chojnacki Crazy Racing Team Poland
39 Emilia Pingot Romet Factory Team Poland
40 Artur Wosiński #BrakRuchuJestZly Poland
41 Sebastian Kołodziejski Kamaro Sport Line Poland
42 Wojtek Krawczyk IFON KOLARZ KLUB Poland
43 Jacek Podgórski TOMCHEM Poland
44 Piotr Stachowiak Torpol Racing Team Poland
45 Piotr Łudzik Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Wojciech Wojtyczka Traver Wojciech Wojtyczka Poland
2 Wojciech Augustyn HOŁDA TEAM Poland
3 Mariusz Szrodziński HOŁDA TEAM Poland
4 Michal Kmiotek Hołda Team Poland
5 Rafał Kmiotek HOŁDA TEAM Poland
6 Radosław Kamiński T4B Team Poland
7 Marek Jaromin - Poland
8 Anna Niziolek AKAN MTB Poland
9 Tomek Pikulski TACHO-TAKS Poland
10 Miłosz Pilch EXPO Kraków Bike Team Poland
11 Michalina Bąk Puchalka Sport Poland
12 Dariusz Skowroński TACHO-TAKS Poland
13 Grzegorz Żołna PLATAN MTB TEAM Poland
14 Konstantin Stelmakh FERiders Russian Federation
15 Kirill Chizhov FEriders Russian Federation
16 Mateusz Kuczewski Luxtorpedy Poland
17 Damian Piątkowski Luxtorpedy Poland
18 Zbigniew Komorowski Severine Team Poland
19 Lesław Kula Opolski Klub Rowerowy Poland
20 Jarosław Zimnal CykloOpole Poland
21 Wojciech Hałabuz Świńskie Cyce Poland
22 Raivis Klieders LIZUMS Latvia
23 Tomasz Winek Venezia MTB Poland
24 Tomasz Zygner ABSOLUTE BIKES.PL TEAM Poland
25 Marcin Porembski Atak Sport Gliwice Poland
26 Marek Piskornik . Poland
27 Tomasz Hyla winner.pl Poland