W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
14th edition, BESKIDY MTB TROPHY 2020 - LITE distance (4 days)
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Kamil Nogalski | iFON KolarzKlub | Poland | |
2 | Grzegorz Mróz | Warsztat Formy | Poland | |
3 | Nataliia Shershneva | PNPPK Perm | Russian Federation | |
4 | Adam Miller | Gomola Trans Airco | Poland | |
5 | Jacek Rydecki | Gomola Trans Airco | Poland | |
6 | Izabela Brzezińska | POMERANIA MTB TEAM | Poland | |
7 | Łukasz Sobol | Gomola Trans Airco | Poland | |
8 | Marek Maciąg | Gomola Pack-Center | Poland | |
9 | Małgorzata Gumiennik | Gomola Trans Airco | Poland | |
10 | Paulina Capanda | Gomola Trans Airco | Poland | |
11 | Małgorzata Adamczyk | Gomola Pack Center | Poland | |
12 | Jacek Sufin | Gomola Pack-Center | Poland | |
13 | Ana Janusz | :) | Poland | |
14 | Grzegorz Konieczny | Poland | ||
15 | Mariusz Kowalczyk | MPI | Poland | |
16 | Edyta Jakubowska-Olech | MTB Świecie | Poland | |
17 | Mykola Dudko | CSC Cycling | Ukraine | |
18 | Marcin Rydel | IGT MTB TEAM | Poland | |
19 | Maciej Wiczk | Nordea Triathlon Team | Poland | |
20 | Tomasz BRYCKI | Tomazi Bike Team | Poland | |
21 | Michał Glanz | JBG-2 Team | Poland | |
22 | Robert Drobny | LC Diabü Eschenburg | Germany | |
23 | Łukasz Maziarek | KAMARO SPORT LINE | Poland | |
24 | Andrzej Piotrowski | TOMAZI BIKE TEAM | Poland | |
25 | Samuel Mikolajčík | Finančné centrum Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
26 | Vera Artsiukevich | - | Poland | |
27 | Andrey Serov | - | Russian Federation | |
28 | Krzysztof Marciniak | Poland | ||
29 | Dawid Krawczyk | iFon Kolarz Klub | Poland | |
30 | Aleksej Barkhanov | PL | Poland | |
31 | Krzysztof Michalak | personal | Poland | |
32 | Bartosz Piątkowski | Bapco.eu Bike.Me | Poland | |
33 | Adam Daskevic | Focus Vilnius | Lithuania | |
34 | Michał Wieschollek | GKS Goło Żić | Poland | |
35 | Konstantins Smotrovs | Ebike | Latvia | |
36 | Piotr Czerski | Power of Science | Poland | |
37 | Sebastian Bogacki | -- | Poland | |
38 | Marcin Dormowicz | Poland | ||
39 | Cezary Szafraniec | www.ochotnicamtb4towers.pl | Poland | |
40 | Piotr Romaszewski | Polska | ||
41 | Roman Leshchinskiy | Decathlon-Rockrider | Russian Federation | |
42 | dirk veldeman | 2Belgen | Belgium | |
43 | Yevhen Shylov | - | Ukraine | |
44 | Bartłomiej Gortat | Szookrower | Poland | |
45 | Bartosz Ptaszyński | Damovo Bike Team | Poland | |
46 | Michal Jarosiewicz | BST Banach Sport Team | Poland | |
47 | Rafał Chojnacki | Crazy Racing Team | Poland | |
48 | Emilia Pingot | Romet Factory Team | Poland | |
49 | Artur Wosiński | #BrakRuchuJestZly | Poland | |
50 | Jacek Podgórski | TOMCHEM | Poland | |
51 | Piotr Stachowiak | Torpol Racing Team | Poland |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Tadeusz Żanecki | Skurcze & Zakwasy | Poland | |
2 | Grzegorz Rek | X-Ray Devils | Poland | |
3 | Inga Haritonova | Latvian Cycling Girls | Latvia | |
4 | Jan Sobkowiak | IGT MTB TEAM | Poland | |
5 | Tomasz Majcher | HPE Sport | Poland | |
6 | Artur Wencel | DT4YOU MTB TEAM | Poland | |
7 | Paweł Kowalik | VieWióry Team | Poland | |
8 | Mirosław Małek | STWA MTB TEAM | Poland | |
9 | Krzysiek Formela | Skurcze & Zakwasy | Poland | |
10 | Piotr Mazurek | Skurcze & Zakwasy | Poland | |
11 | Tomasz Rajnowski | Moda meska | Poland | |
12 | Krzysztof Nosal | RowerTim | Poland | |
13 | Katarzyna Chyczewska | ZdrowyRower | Poland | |
14 | Aleksandra Jakubek | Gdańsk | Poland | |
15 | Stef Van Aken | 2brothers | Belgium | |
16 | Koen Van Aken | 2brothers | Belgium | |
17 | Michał Śmigielski | Kieta | Poland | |
18 | arek ługowski | Kieta.pl | Poland | |
19 | Patryk Niesytko | Stealth Team | Poland | |
20 | Artur Karbownik | Lider Team Skarzysko | Poland | |
21 | Andrzej Urbanowicz | MS Consulting | Poland | |
22 | Andris Habermanis | Ziedlejas.lv | Latvia | |
23 | Filip Królik | FTI Racing Team | Poland | |
24 | Karol Kowalski | FTI Racing Team | Poland | |
25 | Agnieszka Dudzińska-Górka | FTI Racing Team | Poland | |
26 | Paulius Kurlavičius | S-Sportas | Lithuania | |
27 | Tomasz Radziszewski | . | Poland | |
28 | Ryszard Suchogórski | Kieta.pl | Poland | |
29 | Wiktor Horszwald | Zalando Lounge | Poland | |
30 | ROBERT SZYMAŃSKI | BIKEHEAD | Poland | |
31 | Jakub Leduchowski | Na Ścieżce | Poland | |
32 | Adam Michalski | TORPOL Racing Team | Poland | |
33 | Marcis Rokjanis | Velotrenini.lv | Latvia | |
34 | Paweł Maniszewski | Boli mnie kolano | Poland | |
35 | Andrew Oxley | Biale Czaszki | United Kingdom | |
36 | Jacek Olech | MTB Świecie | Poland | |
37 | Tomek Lubowiecki | Poland | ||
38 | Larysa Lubowiecka | AGH Cycling Team | Poland | |
39 | Mo Mulder | ATP Biketeam | Netherlands | |
40 | Ab van Es | ATP Biketeam | Netherlands | |
41 | Mateusz Szurek | Trener_w_kamuflażu | Poland | |
42 | Marcin Obel | Qodeca | Poland | |
43 | Przemysław Rodziewicz | Białe Czaszki | Poland | |
44 | Bartosz Ziebura | Białe Czaszki | Poland | |
45 | Dominik Glajcar | Wislanie | Poland | |
46 | Edita Pociūtė-Kurlavičienė | SK S-Sportas | Lithuania | |
47 | Jānis Braže | MTB Nīca | Latvia | |
48 | Aivis Karzons | MTB Nīca | Latvia | |
49 | Michał Rosiński | Warszawa | Poland | |
50 | Marek Bakuła | Geodetic Howden Team 3 | Poland | |
51 | Grzegorz Piątkowski | Serwis Bajka | Poland | |
52 | Anka Witkowska | Serwis Bajka | Poland | |
53 | Michał Piskornik | . | Poland | |
54 | Jakub Nesterowicz | GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY | Poland | |
55 | Jakub Mołotkiewicz | Tchibo | Poland | |
56 | Dávid Dvonč | Finančne Centrum Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
57 | Łukasz Fingas | . | Poland | |
58 | Ivo Ozols | Velotrenini Latvia | Latvia | |
59 | Eduards Rēns | Velotreniņi Latvia | Latvia | |
60 | Artur Brzeziński | Pomerania Mistral Sport MTB Team | Poland | |
61 | Wojciech Wojtyczka | Traver Wojciech Wojtyczka | Poland | |
62 | Wojciech Augustyn | MTB Delta Trans | Poland | |
63 | Mariusz Szrodziński | HOŁDA TEAM | Poland | |
64 | Michal Kmiotek | Hołda Team | Poland | |
65 | Rafał Kmiotek | HOŁDA TEAM | Poland | |
66 | Norbert Nowak | Szczecin | Poland | |
67 | Marek Jaromin | - | Poland | |
68 | Ireneusz Kula | - | Poland | |
69 | Anna Niziolek | AKAN MTB | Poland | |
70 | Vera Artsiukevich | - | Poland | |
71 | Tomek Pikulski | TACHO-TAKS | Poland | |
72 | Jacek Kańtor | Kieta.pl | Poland | |
73 | Miłosz Pilch | AVCS POLAND Bike Team | Poland | |
74 | Michalina Bąk | Puchalka Sport | Poland | |
75 | Dariusz Skowroński | TACHO-TAKS Ewa Kubicka | Poland | |
76 | Jacek Jacko | Transport Ride | Poland | |
77 | Tomek Stopczyński | Transport Ride | Poland | |
78 | Grzegorz Żołna | PLATAN MTB TEAM | Poland | |
79 | Konstantin Stelmakh | FERiders | Russian Federation | |
80 | Kirill Chizhov | FEriders | Russian Federation | |
81 | Tadeusz Spilok | STS Focus Ustroń | Poland | |
82 | Mateusz Kuczewski | Luxtorpedy | Poland | |
83 | Damian Piątkowski | Luxtorpedy | Poland | |
84 | Lesław Kula | Opolski Klub Rowerowy | Poland | |
85 | Jarosław Zimnal | CykloOpole | Poland | |
86 | Sebastian Kołodziejski | Kamaro Sport Line | Poland | |
87 | Wojciech Hałabuz | Świńskie Cyce | Poland | |
88 | wojciech krawczyk | ifon kolarz klub | Poland | |
89 | Raivis Klieders | LIZUMS | Latvia | |
90 | Tomasz Winek | MTB Jedlina Zdrój | Poland | |
91 | Tomasz Zygner | ABSOLUTE BIKES.PL TEAM | Poland | |
92 | Marcin Porembski | Atak Sport Gliwice | Poland | |
93 | Marek Piskornik | . | Poland | |
94 | Tomasz Hyla | studiodesire.pl | Poland | |
95 | Piotr Łudzik | Lider Team Skarżysko | Poland |