Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Piotr Holtzer SUPERCAR Poland
2 Petr Škoda INS Bike Team Czech Republic
3 Aivar Lipp Lipp A&T Sport Team Estonia
4 Krzysztof Łabanowski BIKE SALON TEAM Poland
5 Orlando Sebastiao BCF - Algarve Bike Challenge Portugal
6 Joanna Ziemak Szczecin Trails Poland
7 Krzysztof Rosiak Szczecin Trails Poland
8 Sebastian Siwiak Cykloopole Poland
9 Paweł Podgórski TIME TO BIKE TEAM Poland
10 MACIEJ LASKOWSKI MAJBIKE TEAM Poland
11 Przemysław Mika FULCRUM SZCZECINEK Poland
12 Mirosław Kryczka Poland
13 Arkadiusz Cygan GE MARTOMBIKE Poland
14 PIOTR NOWACKI kolarz.pl Poland
15 Marek Ardelli SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH Poland
16 Michał Felon ZdrowyRower Team Poland
17 Artur Brzeziński Pomerania MTB Team Poland
18 Izabela Malikowska Pomerania MTB Team Poland
19 MARCIN WICHŁACZ Gomola Trans Airco Poland
20 Daniel Bojko RSV Gütersloh Germany
21 Paweł Rudziński Twister Team Poland
22 sascha moryson Moryson ROCKERSRACING100 Germany
23 Jacek Olech MTB Świecie Poland
24 Andrzej Jędrej Ifon KolarzKlub Poland
25 Bogusław Jankiewicz Bama Poland
26 Rafał Roppel Rafos Racing Team Poland
27 Kacper Belt MTB Eldar Świecie Poland
28 Dariusz Piotrowski MTB ELDAR ŚWIECIE Poland
29 Jacek Badura Gomola Trans Airco Poland
30 Kamil Lenard BH Poland
31 Konrad Barański Lucy In The Sky Poland
32 Paweł Oktaba TK Masters Giżycko Poland
33 Marcin Kudlak MCP BIKE TEAM Poland
34 Michał Jabłonowski MCP Bike Team Poland
35 Adam Kudła Lucy in the Sky Poland
36 Krzysztof Kucia Fizjo-MAN Rehabilitacja Poland
37 Tomasz Świerczyński Lucy In The Sky Poland
38 Adrian Zawadzki Brak Poland
39 Paweł Koźmiński Michelin Team Poland
40 Tomasz Niedźwiecki Reanimacjia Rowerowa Poland
41 Ana Rumiha Adventure Race Croatia Croatia (Hrvatska)
42 Igor Dorotić Adventure Race Croatia Croatia (Hrvatska)
43 Andrus Pilt Sportlove Estonia
44 Martin Mäggi Sportlove Estonia
45 Sammul Janno Sportlove Estonia
46 Erik Risto Sportlove Estonia
47 Liina Romandi RRK Special Mixed Edition Estonia
48 Arvi Romandi RRK Special Mixed Edition Estonia
49 Janek Saareoks RRK Special Mixed Edition Estonia
50 Janar Janno fastEST Estonia
51 Piotr Grzonek DPPA Poland
52 Marek Nocuń Tomchem TEAM Poland
53 Mirosław Turkiewicz Gryfus Szczecin Poland
54 Sebastian Golczak - Poland
55 Õnne-Liina Jakobson fastEST Estonia
56 Eero Jakobson fastEST Estonia
57 Tomasz Dąbrowski Plant Power Poland
58 Zbyszek Król COZMO BIKE TEAM Poland
59 Michał Skrzypczak Ls Plus Recycling Team Poland
60 TOMASZ SOCHA 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ Poland
61 Sławek Kanownik MCP BIKE TEAM Poland
62 Mateusz Bojarski M&V MTB Project Poland
63 Krzysztof Jeger Kibolski KS Poland
64 Adam Ossowski RV Einsiedeln Switzerland
65 Maria Ossowska - Switzerland
66 Adrian Jusiński Damovo Bike Team Poland
67 Sebastian Łontka Jaksbud Biedrusko Poland
68 Adam Ostrowski OSTRY TRENER Team Poland
69 Krzysztof Kuczyński Bike Atelier Team Poland
70 Michal Skokowski Dream Jumpers Poland
71 PAWEL KOSMOWSKI Vezuvio Team Poland
72 Mariusz Tąporowski Zatorze też może Poland
73 ŁUKASZ SĘDKOWSKI SENDEX Poland
74 Marta Raszkiewicz Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
75 Krzysztof Paluszek SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH Poland
76 Jan Cirut Olsztyńskie Ustawki Szosowe Poland
77 Stefan Bødker Laustsen Fri BikeShop Randers Denmark
78 Mateusz Kuczewski Luxtorpedy Poland
79 Monika Kulling - Poland
80 Jakub Baran Rogate Torpedy Poland
81 Tomek Ruszkowski P4EVA Team Poland
82 Normunds Stanevics KS Sporta klubs Latvia
83 Łukasz Szymański MCP Bike Team Poland
84 Arek Trzciński Szczytno MTB Tails Poland
85 Szczepan Kuś OWL MOUNTAINS MTB TEAM Poland
86 Jędrzej Quoos Werner Kenkel Sport Team Poland
87 Piotr Uhruski - Poland
88 Kamil Marczak BH Bikes Poland Poland
89 Wojciech Syrwid Zatorze też może Poland
90 Tomasz Gościewicz Obudowa Grupa Pościgowa Poland
91 Marek Dmitruk Grupa Szalonych Rowerzystów Poland
92 Grzegorz Gruszecki G Poland
93 Mariusz Tomaszkiewicz ... Poland
94 Piotr Romaszewski Polska
95 Robert Pierzchała Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
96 Piotr BIENENDA Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
97 Jacek Knap J. K.fit&sport Poland
98 Piotr Wójcik E30 Bike Team Poland
99 Dawid Kaczmar SPORT-PROFIT AMP TEAM WROCŁAW Poland
100 Łukasz Kot Triathlon Training Center Poland
101 WOJCIECH WÓJTOWICZ Enea KS Energia Kozienice Poland
102 Wiktor Porakowski SKPB Warszawa Poland
103 Tomasz Michalak Komorniki MTB TEAM Poland
104 Mariusz Macegoniuk Mario Team Poland
105 Łukasz Nadolski . Poland
106 Łukasz Kuźma FTI RACING TEAM Poland
107 Michał Baranowski RIDE43TEAM Poland
108 Patryk Mazurek Loyalty Point powered by DECATHLON Poland
109 Kamil Mrowiec BIKE SALON TEAM Poland
110 Stefan Stechhoefer Stadtwaldracer Germany
111 Janis Vanags Valmieras Velo Vienība Latvia
112 Torben Saßnick MTV Bad Bevensen Germany
113 Miklos Kovacs Rolling Mick Hungary
114 Bernard Prusinowski Gdynia Poland
115 Tomek Szymański Rowerowy Kampinos Poland
116 Piotr Kędziorek BIKE SALON TEAM Poland
117 Łukasz Bolius Bolek Team Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Michał Jurkowski Poland
2 Robert Ratajczak Komorniki MTB Poland
3 Barbara Kleczaj BikeSalon team Poland
4 Krzysztof Sadowski SK INVEST Poland
5 Jacek Brzózka JBG2 CryoSpace Poland
6 Kamil Łuczak MCP Bike Team Poland
7 Michał Ficek CST Accent MTB Team Poland
8 Ula Luboińska Trezado Wolfpack MTB team Poland
9 Karol Wrzesiński KCN Racing Team Poland
10 Michał Żurek xyz Poland
11 Monika Wrona Bieniasz Bike Team Poland
12 Krystian Czapla MCH Bike Team Poland
13 Jakub Zajączkowski MCH Bike Team Poland
14 Michał Langner PZU Sport Team Poland
15 Rafał Brzyski Retro Stork Team Poland
16 Maciej Michalski Retro Stork Team Poland
17 Łukasz Kulesza Retro Stork Team 1 Poland
18 Jakub Michalski Maruderzy Poland
19 Marek Skupień Sup Lifting MTB Team Bugla Bike Service Poland
20 Heidenreich Lennard Team DDMC Güldenmoor Germany
21 Marek Zalewski MCP Bike Team Poland
22 Edward Szraucner RG 03 Haldern Germany
23 Bartosz Samborski Dabarti Cycling Team Poland
24 Armands Pivors Vaccinated Latvia
25 Piotr Cibart BALTIC HOME ŚWINOUJŚCIE Poland
26 Mateusz Dziadek Gomola Trans Airco Poland
27 Michał Gomola Gomola Trans Airco Poland
28 Adam Sajenko BST - Banach Sport Team Poland
29 Rasmus Pärsim - Estonia
30 Ailar Kiristaja Velo Clubbers Estonia
31 Sebastião Orlando Team BCF - Algarve Bike Challenge Portugal
32 Edyta Jakubowska-Olech MTB Świecie Poland
33 Dominik Moskal Sks Oborniki Poland
34 Przemysław Malinowski Ku przygodzie Poland
35 Andrzej Wytrwał Gomola Trans Airco Poland
36 Karel Bernard INS Atelier Náchod Czech Republic
37 Henryk Gomola Gomola Trans Airco Poland
38 Marcin Baran Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów Poland
39 Magdalena Kosko MCP Bike Team Poland
40 Artur Nowinka LS Plus Recycling Team Poland
41 tomas cada REDPOINT-ELEVEN TEAM Czech Republic
42 Marcin Zawadzki Mistral Grodno s.a Radio Białystok Poland
43 Radim Neuman CYKLO PROFI GOLDFREN TEAM Czech Republic
44 Jaroslav Vymětalík CYKLO PROFI GOLDFREN TEAM Czech Republic
45 Pavel Vondrouš CYKLO PROFI GOLDFREN TEAM Czech Republic
46 Piotr Halicki brak Poland
47 Bartosz Gryka Kolarz.pl Poland
48 Szymon Szramski SKS OBORNIKI Poland
49 Bartosz Kosicki Sks Oborniki Poland
50 Radek Ostrowski RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team Poland
51 Maciej Stawarz GROMADA WŁÓCZĘGÓW 28 Poland
52 Kaspars Celms VELO EXPRESS SCOTT Latvia
53 Marcin Marcinkowski DT4YOU MTB TEAM Poland
54 Andrzej Sosna Westrock Bike Team Poland
55 Eryk Gomoński DT4YOU MTB TEAM Poland
56 Gracjan Stankiewicz DT4YOU MTB TEAM Poland
57 Patryk Müller DT4YOU MTB TEAM Poland
58 Małgorzata Kaczmarek Kibolski KS Poland
59 Andrzej Kaiser Euro Bike Kaczmarek Electric Team Poland
60 Łukasz Nochowicz Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe Poland
61 Arseni Zhdanouski Belarus Belarus
62 Maciej Cieciera Maciej Cieciera - PUNDIT Poland
63 Andris Sarksna Velotrenini Latvia Latvia
64 ŁUKASZ RYPIŃSKI STALIGMA RACING TEAM Poland
65 Karol Skrzypczyk MCP Bike Team Poland
66 claudio castelo Team BCF - Algarve Bike Challenge Portugal
67 Piotr Panek Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team Poland
68 VITOR HUGO GRACA Team BCF - Algarve Bike Challenge Portugal
69 Łukasz Gajda Eqiupe de fou Poland
70 Robert Osiński Poland
71 Guntis Lavrinovičs Velotreniņi LV Latvia
72 Ivo Ozols Velotrenini Latvia Latvia
73 Zintis Gaspazins Velotrenini Latvia Latvia
74 Eduards Rēns Velotreniņi Latvia Latvia
75 Mārcis Rokjānis Velotrenini Latvia Latvia
76 Sylwester Kuśmierz MCP BIKE TEAM Poland
77 Tarmo Ennok CC Rota Mobilis Estonia
78 Marco Fernandes Team BCF - Algarve Bike Challenge Portugal
79 Zuzanna Kownacka Poznań Poland
80 Jakub Jezierski Komorniki MTB Team Poland
81 Jakub Wółkiewicz HP Cycling Team Poland
82 Michał Nowacki kolarz.pl Poland
83 Jacek Rydecki Gomola Trans Airco Poland
84 Daniel Majkowski MajBike Team Poland
85 Bartosz Foltyn MRÓZROWERY TEAM Poland
86 Jacek Kołodziej Gomola Trans Airco Poland
87 Sławek Bartnik Gomola Trans Airco Poland
88 Mateusz Potaczek Gomola Trans Airco Poland
89 Paweł Gomola Gomola Trans Airco Poland
90 Piotr Ludwicki IBOX MLiga Racing Team Poland
91 Ewelina Cywińska MajBike Team Poland
92 Tomasz Tomiak PENTAGRAM Poland
93 Krzysztof Cywiński MajBike Team Poland
94 Igor Maruszak Gomola Trans Airco Poland
95 Piotr Warzocha RAK Rzeszów Poland
96 Małgorzata Gogolewska GOGOL MTB TEAM Poland
97 SŁAWOMIR MISIASZEK 28 TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY Poland
98 Błażej Surowiec Euro Bike Kaczmarek Electric Team Poland
99 wojciech semer Gomola Trans Airco Poland
100 Roman Kołodziejczyk Euro Bike Kaczmarek Electric Team Poland
101 Piotr Gural Gural MCP Bike Team Poland
102 KLAUDIA CICHACKA MetroBikes.pl Poland
103 Krzysztof Latoszek - Poland
104 Piotr Szuba iKSORIS MTB TEAM Poland
105 Paweł Bartkiewicz RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA Poland
106 Przemysław Rydlewski Euro Bike Kaczmarek Electric Team Poland
107 Tomasz Wolbiński TRB Poland
108 Michał Wesołowski DiMEN Poland
109 Przemyslaw Dziubinski Radzio Rowery Poland
110 Wojciech Chmieliński Rzeszowska Akademia Kolarska Poland
111 Jarosław Belt MTB ELDAR Świecie Poland
112 Maciej Mirowski Lucy In The Sky Poland
113 Rafał Kowalski Lucy in the sky Poland
114 Hubert Pędziwiatr MTB Meblopol Poland
115 Evgeny Sidorenko toMotion Racing by black tusk Germany
116 Mateusz Adamkiewicz SK1 Eagles Poland
117 Dawid Szczepański Grupa ANG Poland
118 Jonathan Lenz Narbendynamo Biesenthal Germany
119 Vitalijs Jumajevs JVK Pro Team Latvia
120 Łukasz Brycki TOMCHEM TEAM Poland
121 Andrzej Onyśko IMMOTION SPECIALIZED ŚKODA GALL-ICM Poland
122 Arek Gross Cranberry Team Głuszyca Germany
123 Pawel Weber BMWKodowanie Poland
124 Mateusz Wolniewicz TOMCHEM TEAM Poland
125 Wojciech Augustyn HOŁDA TEAM Poland
126 Jolanta Bojarska Bojarska Poland
127 Waldemar Modranka 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ Poland
128 Waldemar Warguła Kibolski KS Poland
129 Jakub Kacprzak Kibolski KS Poland
130 Damian Garbatowski Kibolski KS Poland
131 Tomasz Łebkowski brak Poland
132 Edgars Podgornijs JVK Pro Team Latvia
133 Mariusz Machura Cranberry Team Poland
134 Jan Madej Cranberry Team Głuszyca Poland
135 Peter Eibl Bike Friends Salzburg Austria
136 Wojciech Winiarz M&V MTB PROJECT Poland
137 Markus Beck Bike Friends Salzburg Germany
138 Jacek Koziróg 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ Poland
139 Jakub Golak WERNER KENKEL SPORT TEAM Poland
140 Krzysztof Kamiński 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ Poland
141 Przemysław Kubiak Kibolski KS Poland
142 Tomasz Cieloch MCP BIKE TEAM Poland
143 Piotr Leciejewski Komorniki MTB Team Poland
144 Paweł Soczewski brak Poland
145 Bogusław Adamczyk MCP BIKE TEAM Poland
146 Paweł Adamczyk MCP BIKE TEAM Poland
147 Tomasz Wróbel Komorniki MTB Team Poland
148 Marcin Żmuda Axis Studio SP Poland
149 Przemek Bronikowski PRZEMOCAR.PL Poland
150 Filip Mańczak Czerwonak Biega Poland
151 Adam Wiśniewski Ambit Racing Team Poland
152 Artur Janik Ambit Racing Team Poland
153 Marcin Lamowski ADCLEANING.PL Poland
154 Michał Siekierski Kibolski KS Poland
155 Andrzej Choynowski MTB Poland
156 Jacek Grajser Komorniki Mtb Team Poland
157 Piotr Pojawis KSPO Dentinea 1A Poland
158 Wojciech Polcyn RYBCZYŃSKI-BIKES TEAM Poland
159 Andrzej Krupa Bike Salon Team Poland
160 Emil Krupa Bike Salon Team Poland
161 Krzysztof Bartosik MobiliPerCasa.pl Poland
162 Bartosz Cegielski Komorniki MTB Team Poland
163 Jacek Dobryniewski Magic Team Digitronic Autogas Poland
164 Jacek Rządca Tetra Pak Poland
165 Tomasz Radziejowski Jacht Klub Nisko Poland
166 Nicholas Holdcraft M's Poland
167 Tomasz Klicki MCP Bike Team Poland
168 Piotr Panasiuk Geodetic Team Poland
169 Olgierd Wejner MCP Bike Team Poland
170 Tomasz Stępień Orion art-stal TEAM Poland
171 Sandra Adamczyk Orion art stal team Poland
172 Kamil Maślanka RIDE43TEAM Poland
173 Paweł Cygański MCP Bike Team Poland
174 Przemysław Turski MCP Bike Team Poland
175 Piotr Bańka Banior MCP BIKE TEAM Poland
176 Marek Bakuła GEODETIC DOBRY KURS TEAM Poland
177 Szymon Cisowski Komorniki MTB Team Poland
178 Łukasz Łatkowski Grupa Biegowa CHTMO Poland
179 Jan Wilczewski Nordea Poland
180 Krzysztof Krygielski CryoSpace Olsztyn Poland
181 Sławomir Wawrzyniak Nawigator Poland
182 Adam Buczyński Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
183 Roland Socha Komorniki MTB Team Poland
184 Dariusz Geniusz-Mikusinski Patchworkowa WATAHA Poland
185 Robert Jazgara NETCAT Bike Team Poland
186 Grzegorz Bryl ALFAPANEL MTB TEAM Poland
187 Grzegorz Rusinowski Ks Energia Kozienice Poland
188 Justyn Wójcik KS Energia Kozienice Poland
189 Marcin Przybyła Komorniki MTB TEAM Poland
190 Piotr Pyra Kaszubiak Poznań Poland
191 Michał Ranik more cycling Poland
192 Lauris Ermansons KS Sporta Klubs Latvia
193 Tomasz Murdzia Loyalty Point powered by DECATHLON Poland
194 Cezary Chmielewski Bike Salon team Poland
195 Maciej Miarka - Poland
196 Bartłomiej Kwapisz RIDE43TEAM Poland
197 Marcin Rogala RIDE43TEAM Poland
198 Piotr Niewieczerzal FTI Racing Team Sweden
199 Paweł Papis MCP BIKE TEAM Poland
200 Adam Safiański Volvo Polska Cycling Team Poland
201 Michał Jażdżewski _ Poland
202 Leszek Palka Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów Poland
203 Paweł Terlecki Komorniki MTB team Poland
204 Rafał Jankowski VW CENTRUM WROCŁAW Poland
205 Rudolfs Peslaks KS Sporta klubs Latvia
206 David Ladek Ladek Germany
207 Pascal Bings TeufelsWheelies Germany
208 Jan Wellbrock TeufelsWheelies Germany
209 Micha Ladek Stadtwaldracer Germany
210 Ansis Peslaks KS sporta klubs Latvia
211 Luuk Jaja TVH Netherlands
212 Karlis Smilktens KS Sporta klubs Latvia
213 Regina Marunde Scott/Fizik Germany
214 Gustavs Zatlers Velohooligans Keizari1 Latvia
215 Carsten Löser Bike24 Germany
216 Stefan Danowski Stevens MTB Racing Team Germany
217 Rafael Konieczny - Germany
218 Berton Massimo Acido lattico team Italy
219 Oksana Sugakova --- Ukraine
220 Neil Veitch Nomad-MTB United Kingdom
221 Marcin Gębala ESKA TEAM Poland
222 Tomasz Tajchman - Poland
223 Borys Kawałkowski nie wiem Poland
224 Krzysztof Krówczyński Werner Kenkel Sport Team Poland
225 Paweł Kołodziejek BIKE SALON TEAM Poland