Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Agris Podins Velohooligans/Keizari-1 Latvia
2 Oskars Argalis Velohooligans/Keizari-1 Latvia
3 Zigmars Berzins Velohooligans/Keizari-1 Latvia
4 Edgars Argalis Velohooligans/Keizari-1 Latvia
5 Uldis Platnieks Velohooligans/Keizari-1 Latvia
6 Marek Stram Retro Stork Team Poland
7 Łukasz Przygoda Retro Stork Team Poland
8 Rafał Brzyski Retro Stork Team Poland
9 Marek Korzetkowski Aglo DWA Poland
10 Piotr Grzonek DPPA Poland
11 Bernard Prusinowski Gdynia Poland
12 Wojciech Augustyn HOŁDA TEAM Poland
13 Łukasz Sanocki Harda Horda Poland
14 Michał Jabłonka KGS Legends Poland
15 Maciej Rączkiewicz KSPO Dentinea 1A Poland
16 Tomasz Bal KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Poland
17 Cezary Chmielewski Bike Salon Team Poland
18 Miroslav Rybáček Fly4Sport Racing Czech Republic
19 Matthias Plato Cyclocross Hamburg Germany
20 Stefan Danowski Stevens MTB Racing Team Germany
21 Jacek Grajser Komorniki Mtb Team Poland
22 Lukasz Komaniecki Biegam szybciej niż mój pies Poland
23 Tomas Jatuzys ignore Lithuania
24 Monika Wrona Bieniasz Bike Team Poland
25 Michał Baranowski RIDE43TEAM Poland
26 Paweł Słupek SCGR Bike Team Poland
27 Mateusz Siess SCGR Bike Team Poland
28 Maciej Poturnicki SCGR Bike Team Poland
29 Sebastian Miller SCGR Bike Team Poland
30 Marcin Lange SCGR Bike Team Poland
31 Przemek Kiszka KGS Legends Poland
32 Robert Kalandyk iFON KolarzKlub Poland
33 Bartłomiej Oleszczuk RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team Poland
34 Monika Skowyra KSPO Dentinea 1A Poland
35 łukasz jeska 48 Media Bike Team Poland
36 Rafał Rogacz Opony Serafinowski | Tomica Coaching Poland
37 Wojciech Hałabuz Świńskie Cyce Poland
38 Marcin Smoliński Grupetto Kampinos backup Poland
39 Tomasz Kot KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa Poland
40 Tomasz SOCHA 4MTB IMMERGAS Poland
41 Paweł Bieschke BEZ HAMULCÓW MTB TEAM Poland
42 Jakub Kołotusza Team PKO BP Poland
43 Mateusz Kosmowski Kosox Bike Team Poland
44 István Kovács OKE Hungary
45 Piotr Grzegorczyk MEDLOOK-SGS Cycling Team Poland
46 Łukasz Kościk MCP Bike Team Poland
47 Daniel Kęska eNRG4U Poland
48 Boris Gengo NIKOLA Afghanistan
49 Jacek Rzodkiewicz Biciclista Racing Team Poland
50 Erik Risto Sportlove Estonia
51 Emil Krupa Bike Salon Team Poland
52 Paweł Papis MCP BIKE TEAM Poland
53 Krzysztof Walukiewicz JTC Team Poland
54 Łukasz Nadolski VeloGd Poland
55 Patryk Przybyła VEZUVIO Team Poland
56 Piotr Winiarz Specialized MTB Poland
57 Tomasz Gałęzowski KSPO Dentinea 1A Poland
58 Piotr Wójcik - Poland
59 Piotr Bańka Banior MCP BIKE TEAM Poland
60 Zbigniew Zogłowek BSR Team BYTOM Poland
61 Tomasz Cieloch MCP BIKE TEAM Poland
62 Mati Szewczyk KKFP Wolsztyn Poland
63 Tomasz Rokiel RR Poland
64 Rudolf Neumann Regina Germany
65 Justyn Wójcik KS Energia Kozienice Poland
66 Jarosław Kielar SGR Poland
67 Paweł Mieszczak Romet Factory Team Poland
68 Marcin Byrtek Koko dżambo Poland
69 Wojciech Syrwid Zatorze też może Poland
70 Marcin Reszkiewicz Biciclista Racing Team Poland
71 Michał Kołodziejczyk Fundacja Aktywne Beskidy Poland
72 Meg Pugh . United Kingdom
73 Piotr Ludwicki IBOX MLiga Racing Team Poland
74 Oleg Sheludko PostProduction Cycling Team Poland
75 Lukasz Marut Biciclista Racing Team Poland
76 Dariusz Ziółkowski Timbud Team Poland
77 Michał Skrzypczak Ls Plus Recycling Team Poland
78 Tomasz Piotrowski Cryospace Olsztyn Poland
79 Tomasz Buczynski Kurpie Kadzidło Poland
80 Jan Cirut Olsztyńskie Ustawki Szosowe Poland
81 Łukasz Łukaszewicz DUKTOmania Poland
82 Andrzej Sosna Westrock Bike Team Poland
83 Ada Varisella Biciclista Racing Team Poland
84 Oleksandr Shyian None Ukraine
85 Vitaliy Pylyp LIDER MTB TEAM Ukraine
86 Ronni Tønder Skanderborg MTB Denmark
87 Tomasz Jaworski BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE Poland
88 Marcin Gębala ESKA TEAM Poland
89 Paweł Waszkowiak ROMET FACTORY TEAM Poland
90 Maciej Kasprzak KSPO Dentinea 1A Poland
91 Lucjan Bosek FME MTB TEAM Poland
92 Grzegorz Nowosad Ekoenergetyka Bike Team Poland
93 Michał Kozłowski Poland
94 Dzianis Lahutsik N/A Belarus
95 Grzegorz Rusinowski Ks Energia Kozienice Poland
96 Szymon Cisowski Komorniki MTB Team Poland
97 Piotr Przyborski The Outriders Poland
98 Adam Nestorowicz Profi s. c. Poland
99 Michał Prochowski Wintertal Race Team Poland
100 Przemysław Kubiak Kibolski KS Poland
101 Girts Rolskijs Motosports Racing Team Latvia
102 Ula Luboińska Trezado Wolfpack Poland
103 Kamil Marczak BH Bikes Poland Poland
104 Radosław Jeziorski - Poland
105 Remigiusz Pędrak Komorniki MTB Team Poland
106 Mariusz Macegoniuk Mario Team Poland
107 Dariusz Michalski V-Team Poland
108 Rafał Budka Alpaca Bike Team Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Jacek Sufin Gomola Pack-Center Poland
2 Piotr Szczygieł KrosSki remsport Poland
3 Adrian Jusiński Damovo Bike Team Poland
4 Przemysław Grządka PZU SPORT TEAM Poland
5 Michał Smagalski Team PKO BANK POLSKI Poland
6 Jiri Slaby - Czech Republic
7 Karel Bernard INS Atelier Náchod Czech Republic
8 Marcin Siemianowski PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Poland
9 Hannah Kölling RC Endspurt Herford Germany
10 Sebastian Czekański Jedlicze TEAM Poland
11 Arvis Eņģelis ĀdažiVelo / KS sporta klubs Poland
12 Dominik Petrnoušek CYKLO PROFI GOLDFREN TEAM Czech Republic
13 Miroslav Uhlíř CYKLO PROFI GOLDFREN TEAM Czech Republic
14 Kateřina Adámková CYKLO PROFI GOLDFREN TEAM Czech Republic
15 Jaroslav Vymětalík CYKLO PROFI GOLDFREN TEAM Czech Republic
16 Radim Neuman CYKLO PROFI GOLDFREN TEAM Czech Republic
17 Heidenreich Lennard Team DDMC Güldenmoor Germany
18 Adam Kuśka - Poland
19 Mateusz Hałajko Rzeszowska Akademia Kolarska Poland
20 Marcin Kowalik PGE Obrót S.A. Poland
21 Joanna Majewska PGE Obrót S.A. Poland
22 Wojciech Bartyński PGE Obrót S.A. Poland
23 Adam Małek AMTRAK VACC Poland
24 Bartosz Stelmaszyk LS-PLUS RECYCLING TEAM Poland
25 Janis Vanags Valmieras Velo Vienība Latvia
26 Arseni Zhdanouski - Poland
27 Maciej Borkowski MCP Bike Team Poland
28 Arkadiusz Jusiński EVANLITE Poland
29 Vladimír Hojdik Finančné centrum team Slovakia (Slovak Republic)
30 Marcin Kobiałka Cross Cartel Poland
31 Adam Żuber CROSS CARTEL Poland
32 Daniel Hannich Hannich Lion Kings Germany
33 Andrzej Michalak POJEMNIKI-METALOWE.COM Poland
34 SŁAWOMIR MISIASZEK 28 TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY Poland
35 Andrzej Zawadzki Rzeszowska Akademia Kolarska Poland
36 Arkadiusz Sosnowski PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Poland
37 Jacek Olech MTB Świecie Poland
38 Edyta Jakubowska-Olech MTB Świecie Poland
39 Michał Felon ZdrowyRower Team Poland
40 Tomasz Skawiński COLDTEAM MTB Poland
41 Adam Podkowiński . Poland
42 Piotr Truszczyński BRAK Poland
43 Maciej Stawarz GROMADA WŁÓCZĘGÓW 28 Poland
44 Łukasz Kulesza Retro Stork Team 1 Poland
45 Paweł Bartosiak-Semków Peugeot Niedziółka Bike Team Poland
46 Michał Langner PZU Sport Team Poland
47 Jan Czapliński Komobike Scott Poland
48 Krzysztof Rodziewicz MebleArtDesign Team Poland
49 Dorota Serafinowska Opony Serafinowski Poland
50 Jacek Regiewicz - Poland
51 Łukasz Marzoch Nomad-MTB Poland
52 JAKUB WOLCENDORF jakoobcycles.com Poland
53 Tomasz Borowiecki Mybike.pl Poland
54 Piotr Serafinowski OPONY SERAFINOWSKI Poland
55 Jakub Baran Rogate Torpedy Poland
56 Krzysztof Kisiel Team PKO Bank Polski Poland
57 Kamil Maślanka RIDE43TEAM Poland
58 Michał Kwiatkowski PKO Bank Polski Poland
59 Petr Kovar Haven team Czech Republic
60 Mateusz Potaczek Gomola Pack-Center Poland
61 Wojciech Semer Gomola Pack Center Poland
62 Jakub Rawicki - Poland
63 Maciej Przybylak Macko Poland
64 Marcin Rogala RIDE43TEAM Poland
65 Miklos Kovacs Rolling Mick Hungary
66 Bartłomiej Mokrogulski Konica Minolta Team Poland
67 Rafał Stępień BIKE SALON TEAM Poland
68 Łukasz Milej KGS Legends Poland
69 Edward Szraucner RG 03 Haldern Germany
70 Patryk Chmielewski LangLion Poland
71 Marcin Paciepnik MTB PRZYSTAJŃ TEAM 1 Poland
72 adam bigielmajer MTB PRZYSTAJŃ TEAM 1 Poland
73 Bartek Tyrakowski SUPERIOR sowasport.pl Poland
74 Grzegorz Sowa SUPERIOR sowasport.pl Poland
75 Tomasz Zawistowski BRAK Poland
76 Piotr Sozański 7r rowmix Team Poland
77 GRZEGORZ KRZYŻANIAK Gorajskie Dziki Poland
78 Karol Buras Gorajskie Dziki Poland
79 Miroslaw Kalinowski Gomola Pack-Center Poland
80 Justas Ožiūnas The Team Lithuania
81 Arturas Remeika The Team Lithuania
82 Domas Manikas The Team Lithuania
83 Paulius Natalevičius The Team Lithuania
84 JAKUB WOŹNICA - Poland
85 Jacek Tomczak - Poland
86 Piotr Szuba iKSORIS MTB TEAM Poland
87 Michał Wesołowski DiMEN Poland
88 Mariusz Gierko GisrkosGalapagoss Poland
89 Tomasz Wolbiński TRB Poland
90 Rafał Siennicki MCP Bike Team Poland
91 Daniel Smolarz Gomola Pack-Center Poland
92 Grzegorz Rek X-Ray Devils Poland
93 Maciej Woźny Rzeszowska Akademia Kolarska Poland
94 Krzysztof Krygielski CryoSpace Olsztyn Poland
95 Alar Reiska HRK Estonia
96 Dariusz Zielak Brak Poland
97 Krzysztof Kucia Fizjo-MAN Rehabilitacja Poland
98 Tomasz Libera KSPO Dentinea 1A Poland
99 Piotr Leciejewski Komorniki MTB Team Poland
100 Przemysław Olejnik TRYTON BIKE TEAM Poland
101 Mateusz Rybak Mybike.pl Poland
102 Grzegorz HEŁKA 5MTB Poland
103 Róbert Navrátil Finančné centrum team Slovakia (Slovak Republic)
104 Maciej Bałd Rowerole Poland
105 Bartosz Cegielski MŚ CYCLING&DIETETYKA Poland
106 Adam Wiszecki Cezary Fit Bike Poland
107 Jakub Wiszecki Cezary Fit Bike Poland
108 Tomek Lubowiecki Poland
109 Lukas Gajdos Financne Centrum Team Slovakia (Slovak Republic)
110 Rafał Piotrowski Mybike.pl Poland
111 Marcin Różański Konica Minolta Team Poland
112 Jakub Mołotkiewicz Tchibo Poland
113 Roman Strackiewicz Leśne Dziadki i Babki Poland
114 Tomasz SOCHA 4MTB IMMERGAS Poland
115 Jacek Koziróg 4MTB IMMERGAS Poland
116 Krzysztof Kamiński Kamiński 4MTB IMMERGAS Poland
117 Barbara Kleczaj BikeSalon team Poland
118 Marcin Jucha - Poland
119 Carsten Löser Bike24 Germany
120 Filip Brachaczek Międzymiastowi Weilandt Elektronik Team Poland
121 Mateusz Bański MB Poland
122 Marko Pohl A&T Sport Team Estonia
123 Katarzyna Majer Babska Korba Poland
124 dominik Gábriš Finančné centrum team Slovakia (Slovak Republic)
125 tomas cada REDPOINT-ELEVEN TEAM Czech Republic
126 Pavel Vondrouš CYKLO PROFI GOLDFREN TEAM Czech Republic
127 Bartosz Mikler Victoria Jarocin Accent Poland
128 Daniel Drga Financne Centrum Team Slovakia (Slovak Republic)
129 Pawel O...ski Grupetto Kampinos Poland
130 Mateusz Bojarski M&V MTB Project Poland
131 Torben Frohns DDMC Solling e.V / Team DDMC Güldenmoor Germany
132 Wojciech Winiarz M&V MTB PROJECT Poland
133 Sander Saar . Estonia
134 Cezary Mrozowicz Cezary Fit Bike Poland
135 Mateusz Adamkiewicz SK1 Eagles Poland
136 Jarosław Wolcendorf jakoobcycles.com Poland
137 Sławek Kanownik MCP BIKE TEAM Poland
138 Piotr Andrzejczyk Centrum Rowerowe Olsztyn Poland
139 Pawel Weber Mobile Coders - BMW Kodowanie Poland
140 Janar Janno fastEST Estonia
141 Janek Saareoks RRK Special Mixed Edition Estonia
142 Eero Jakobson fastEST Estonia
143 Hüni Alexa Zweirad Stadl Germany
144 Nick Dinkel Zweirad Stadl Austria
145 Õnne-Liina Jakobson fastEST Estonia
146 Robert Bednarz brak Poland
147 Wojciech Chmieliński Rzeszowska Akademia Kolarska Poland
148 Paweł Bartkiewicz RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA Poland
149 Maciej Cieciera Maciej Cieciera - PUNDIT Poland
150 Sebastian Opoka ELVELO Factory Team Poland
151 Artur Bicki EMCA Poland
152 Claire Fiebig Zweirad Stadl Germany
153 Patrick Seitter Zweirad Stadl Germany
154 Artur Nosal ... Poland
155 Kamil Łopatek CryoSpace MTB Team Olsztyn Poland
156 Krzysztof Kurpis Biciclista Racing Team Poland
157 Tomasz Rudnicki Rzeszowska Akademia Kolarska Poland
158 Michał Opaliński Rzeszowska Akademia Kolarska Poland
159 Paweł Piskorski BEZ HAMULCÓW MTB TEAM Poland
160 Marek Michalik Grupetto Kampinos Poland
161 Karolina Chwiej Velcredo Factory Team Poland
162 Michal Wróblewski Szprycha Giżycko Poland
163 Slawomir Wewiora HB Czech Republic
164 Tarmo Neemela Neemela A&T Sport Team Estonia
165 Krzysztof Majkowski TTS.Coach TEAM Poland
166 Łukasz Gorbacz Szprycha Giżycko Poland
167 Krzysztof Kindrasz Szprycha Giżycko Poland
168 Marcin Trykacz Szprycha Giżycko Poland
169 Michał Kleps Bike Salon Time Poland
170 Paweł Kołodziejek ELVELO Factory Team Poland
171 Kaspars Artamonovs KS Sporta klubs Latvia
172 Marcin Chruślak ELVELO Factory Team Poland
173 Marcin Kudlak ELVELO Factory Team Poland
174 Jakub Kasal BEZ HAMULCÓW MTB TEAM Poland
175 Krzysztof Łabanowski BIKE SALON TEAM Poland
176 Tomasz Mierzejewski DAMOVO BIKE TEAM Poland
177 Tomasz Gotowała Geodetic Howden Team Poland
178 Paweł Mikusek Akita Poland
179 Grzegorz Jabłonka MCP Bike Team Poland
180 Ivo Levans Flying Hedgehog Latvia
181 Vilens Kancerovs Flying Hedgehog Latvia
182 Lucjan Maślana niezrzeszony Poland
183 ŁUKASZ RYPIŃSKI STALIGMA Poland
184 Karol Gajewski Grupa ANG Poland
185 Konstanty Sawicki MSR OLSZTYN Poland
186 Rafał Banul Cryospace Olsztyn Poland
187 Marek Zalewski MCP Bike Team Poland
188 Dominik Lipiec GEODETIC DOBRYKURS TEAM Poland
189 Robert Chorowski SKORUPA TRIATHLON Poland
190 Emil Barański Estile Racing Team Poland
191 Olgierd Wejner MCP BIKE TEAM Poland
192 Andrzej Bednorz Drużyna B Poland
193 Michał Kwieciński PlaceboNutrition Poland
194 Maciej Bednorz Drużyna B Poland
195 Rafał Rychlicki Geodetic Howden Team 1 Poland
196 Artur Nowinka LS Plus Recycling Team Poland
197 Kamil Pałyska Geodetic Howden Team Poland
198 Kuldar Reiljan velo clubbers Estonia
199 Paweł Babraj Drink Team Poland
200 Sylwester Molski SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER WAŁBRZYCH Poland
201 Adam Rozwadowski TIMBUD TEAM Poland
202 Tomasz Strzelecki PUCHAŁKASPORT - CYKLOANT Poland
203 Łukasz Duda pejzaze Poland
204 Łukasz Rychlicki Geodetic Howden Team 2 Poland
205 Kaspars Holsteins - Latvia
206 Jakub Dajmund Romet Factory Team Poland
207 Łukasz Wójciak Vezuvio Team Poland
208 Rasmus Pärsim Haaslava MTB Estonia
209 Margo Kippasto Haaslava MTB Estonia
210 Age Jaanimets Haaslava MTB Estonia
211 Przemek Bronikowski PRZEMOCAR.PL Poland
212 Mariusz Ugniewski Timbud Team Poland
213 WITOLD KORBANEK POZYTYWNIE ZAKRĘCENI Poland
214 Krystyna Żyżyńska-Galeńska Damovo Bike Team Poland
215 Michał Jabłonowski MCP Bike Team Poland
216 Tomasz Murdzia Loyalty Point powered by DECATHLON Poland
217 Łukasz Szymański MCP Bike Team Poland
218 Michał Adamaszek - Poland
219 Tomasz Wąsowski GEODETIC HOWDEN TEAM Poland
220 Lasse Karrasch - Germany
221 ANDRZEJ DOKTOR DOKTOR ARCHITEKCI MTB TEAM Poland
222 Rafael Konieczny Cyclocross Hamburg Germany
223 Andrzej Krupa Bike Salon Team Poland
224 Jarosław Szkuć Tarnowskie Góry Cycling Team Poland
225 Piotr Pojawis KSPO Dentinea 1A Poland
226 Damian Ciba TA KO Poland
227 Mikołaj Klimczak PRZEDWOJEWSKI TEAM Poland
228 Marek Bakuła GEODETIC DOBRY KURS TEAM Poland
229 Robert Pierzchała Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
230 Adam Chraplak Ambit Racing Team Poland
231 Piotr Schmidt PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Poland
232 Nerijus Rukstela Porteris Lithuania
233 Julius Juodišius Miško mėgėjai/Jokers Santa Monica Networks Lithuania
234 Marcin Jakubczyk Geodetic Team Poland
235 Wojciech Słowik ProSourcing Poland
236 Daniel Wilczak SUPERIOR sowasport.pl Poland
237 Michał Jurkowski Poland
238 Peter Eibl Bike Friends Salzburg Austria
239 Ralf Hirmke RSV Freilassing Germany
240 Łukasz Bolius Bolek Team Poland
241 Katarzyna Galewicz Poland
242 Mirosław Borycki --- Poland
243 Ailar Kiristaja Velo Clubbers Estonia
244 Ulrike Schoenfeld Pasculli friends Germany
245 Regina Marunde Scott/Fizik Germany
246 Nick Audoren FORZA Belgium
247 Wim De Clercq FORZA Belgium
248 Patrick Vandenheede FORZA Belgium
249 Maris Zudans ĀdažiVelo / KS sporta klubs Latvia
250 Tomek Thiel Grupa ANG Poland
251 Gustaw Daczkowski Grupa ANG Poland
252 Michał Traut Grupa ANG Poland
253 Adam Kostrzewski Biciclista Racing Team Poland
254 Michał Staniewski Grupa ANG Poland
255 Wojtek Kamiński Grupa ANG Poland
256 Mikołaj Kukurba Gomola Pack-Center Poland
257 Tomasz Kostecki Biciclista Racing Team Poland
258 Krzysztof Kraszewski Krzysiek Poland
259 Olena Dobranytsia Team Poland
260 Adam Wiśniewski Ambit Racing Team Poland
261 Artur Janik Ambit Racing Team Poland
262 Małgorzata Jakubowska Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
263 Marc Harb The Hot Cogs Lebanon
264 Markus Beck Bike Friends Salzburg Germany
265 Jacek Teofilak Ta Ko Team Poland
266 Mateusz Woźniak Norda Active Team Poland
267 Jacek Rządca Tetra Pak Poland
268 Piotr Pyra Kaszubiak Poznań Poland
269 Piotr Gural Konica Minolta Team Poland
270 Joanna Bronikowska . Poland
271 Adam Buczyński Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
272 Łukasz Kuźma FTI RACING TEAM Poland
273 Mariusz Tomaszkiewicz . Poland
274 Sławomir Wawrzyniak Nawigator Poland
275 Marcel Kruszyński AUTO LAND MTB Team Poland
276 Jacek Sozański AUTO LAND MTB Team Poland
277 Bartłomiej Kwapisz RIDE43TEAM Poland
278 Robert Jazgara NETCAT Bike Team Poland
279 Andrzej Kaiser Euro Bike Kaczmarek Electric Team Poland
280 Raul Talumaa CC Rota Mobilis Estonia
281 Anna Kruszyńska AUTO LAND MTB Team Poland
282 Marcin Lamowski ADCLEANING.PL Poland
283 Dawid Szczepański Grupa ANG Poland
284 Aivar Lipp Lipp A&T Sport Team Estonia
285 Paweł Soczewski brak Poland
286 Maciej Miarka - Poland