Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Marek Mierzwiczak Motoklub Oborniki Sekcja Kolarska OTC Poland
2 Carl Neubourg Tel&co cycling team Belgium
3 Rafał Jankowski VW CENTRUM WROCŁAW Poland
4 Alexandre Ollivier DixHeuresDix France
5 Paweł Lusiński Jasło Poland
6 Johannes Rom Dahl Aalborg Cykle-ring Denmark
7 Fredrik Porat Colting Wetsuits Sweden
8 Peter Algebäck Colting Wetsuits Sweden
9 Quentin Moureau The Cheetah Belgium
10 Artur Szymański LOTOS Running Team Poland
11 Piotr Wojdyło Cellfast Mtb Team-rowerplus.pl Poland
12 Łukasz Szlązak TOMAZI BIKE TEAM Poland
13 Andreas Basler Best-Bike-Parts & HAICO Racing Germany
14 Iwona Szmyd JSC/ MT Zoom Poland
15 Izaak Meulenbelt . Netherlands
16 Karel Bernard INS Atelier Náchod Czech Republic
17 Toms Dinsbergs Hawaii Express Scott Latvia
18 Roberts Draugs HAWAII EXPRESS SCOTT Latvia
19 Jose Luis Martin Herrero #HACTEAM BY COMPEX Spain
20 Victor Manso #HACTEAM BY COMPEX Spain
21 vallee rene TEAM LA FORESTIERE France
22 Pascal TROLES DixHeuresDix France
23 ARTUR WIDECKI VIKING on BIKE Poland
24 Grzegorz Koguciuk PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM Poland
25 Ula Luboińska trezado biketires.pl mtb team Poland
26 tomas cada REDPOINT-ELEVEN TEAM Czech Republic
27 Adrian Klekowski Orbit One Cycling Poland
28 Pierre Le Roux Vote Pedro South Africa
29 Konstantins Smotrovs ebikeMachine Latvia
30 Sebastian Fiedler Team SCOTT Germany
31 Peter Verstraete Vanomobilmtbcyclingteam Belgium
32 Katarzyna Ebert Cykloza Poland
33 Arkadiusz Suś PTR Dojlidy - Bydzia Power Poland
34 Alexander Korolev mtbtula Russian Federation
35 Rick Van der Sande Tel&co Cycling Team Belgium
36 Joris Verheyden Tel&Co Cycling Team Belgium
37 Trever Bushnell ARQ Wealth Managment / Ride4Days United States
38 Art Macfarland Ride4Days/ARQ Wealth Management United States
39 Kristian Færge Uhrehoeje MTB Denmark
40 Tarmo Rei CFC Estonia
41 jose victor cimadevil gonzalez Ponte1reto Pontevedra Spain
42 francisco jose Valiñas carbia Ponte1reto Pontevedra Spain
43 Juan Luis Jimenez Atienza Symisur Centauro Bikes Spain
44 zbigniew wizner Dinvelo CK Sweden
45 Andrés Cintado Romero Symisur Centauro Bikes Spain
46 Yury Isaev AEON SCOTT TEAM Russian Federation
47 Josep Casas DRXS Team Barcelona Spain
48 Juris Berzins Hawaii Express Scott Latvia
49 Girts Spilbergs Signs-print.eu Latvia
50 Maciej Samborski PTR Dojlidy Białystok Poland
51 Tomasz Szycko FESTA Poland
52 Tomasz Majcher HPE Sport Poland
53 Alexandr Lukyanov Herr's Club Russian Federation
54 Asier Enzunza Fardo's Spain
55 Mariusz Maniek Korolczuk PTR Dojlidy Poland
56 Marcin Komsta BauMar Brothers Poland
57 Javier España Silva Club Ciclista Veleño Spain
58 CARLOS PEREZ-SEVILLA ART COMPANY Spain
59 jose antonio guerra rodriguez gibralfaro mtb Spain
60 Stephan GERLACH Quantor Racing Team Germany
61 Juan David Perez Titanes Axarquia Spain
62 Bernardo Sánchez olalla Club ciclista veleño Spain
63 Monika Wrona MTB Los Enmonaos Poland
64 Pieter Frick RSA South Africa
65 Vyacheslav Schedrin RVO(Russian Russian Cycling Society) Russian Federation
66 Olly Sussams Spawr United Kingdom
67 Martin Leder Raceteam Radleck Germany
68 hugo gomez gallego cc veleño Spain
69 Kasia Laskowska Finisher.pl Poland
70 Juan Jose Lorca Tellez C.C. Montemar Axarquia Spain
71 Jacek Banaszewski BLU Team Refleks Poland
72 francisco rafael SANCHEZ club ciclsita veleño Spain
73 Kaido Kaschan velo clubbers Estonia
74 Kuldar Reiljan velo clubbers Estonia
75 GEMA RAGA RUIZ BIKESTORE ALMERIA Spain
76 ISABEL MARIA MERLOS RODRIGO FS BIKE COFERPU Spain
77 Michał Baranowski AdiOstry Poland
78 Roman Baytsur redBike Russian Federation
79 Maykel Van der pennen Fanatixc MTB team Netherlands
80 Paweł Gołębicki Torus Team Gdańsk Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Geert Biesmans MTBZelem Belgium
2 Alwin Hofmans RABC Belgium
3 Schaal Steffen Best-Bike-Parts/Burtec Germany
4 Magdalena Szymańska love lasy Poland
5 Tomek Szymański love lasy Poland
6 Sebastian Gapiński Bydzia Power Bike Team Poland
7 Sebastien Boils The Twin Brothers Belgium
8 Jonathan Boils The Twin Brothers Belgium
9 Albert Pajarols 365 Team Spain
10 Albert Pajarols Morera TONA BIKES Spain
11 Johan van Looy RABC Belgium
12 Kurt Vanhoyweghen Rabc Belgium
13 Maxime Cochart Pirate Belgium
14 Benjamin Langhendries Pirate Belgium
15 Florent Vandeloise Pirate Belgium
16 Agnieszka Zych Cykloza Poland
17 Sander Vonk Bike Friends Salzburg Netherlands
18 Markus Beck Bike Friends Salzburg Germany
19 Pieter Van Ackerbroeck All-Areas-Bikers Belgium
20 Rego Strazdiņš Hawaii Express Scott Latvia
21 Edward Szraucner RG 03 Haldern Germany
22 Adam Biewald Team Rotwild Germany
23 Ints Celmaraugs Senie Latvji Latvia
24 Torben Hartkopf Holstebro Cykel Club af 1960 Denmark
25 PIOTR NIEWIADA Poznań Poland
26 Peter van Ackerbroeck All Areas Bikers Belgium
27 Steven Spaepen All Areas Bikers Belgium
28 Uģis Mitrevics MTB Latvia
29 Marijn Vissenberg All-Areas-Bikers Belgium
30 Jarosław Siwek SIWEKFOTOGRAFIA.PL Poland
31 Nicolai Madsen GS.Stronzo Denmark
32 Dirk claeijs RABC Belgium
33 Tobias Guggemos Brand Riders Germany
34 Regina Marunde Scott/Fizik Germany
35 Piotr Pyra Kaszubiak Poznań Poland
36 Jordi Castan DRXS Team Barcelona Spain
37 Per Kvam DRXS Team Barcelona Spain
38 Robert Kubat BikeShop Radom Poland
39 Fernando Caro Vega Symisur Centauro Bikes Spain
40 Jarosław Błaszyk UNIT MARTOMBIKE TEAM Poland
41 Jacek Paszke UNIT MARTOMBIKE TEAM Poland
42 Sławomir Wnuk Pedalada de Manana Poland
43 Artem Makii PNPPK Perm Russian Federation
44 Antonio Martinez Cuesta Smoke Spain
45 Krzysztof Cimoszuk stockholm Poland
46 Nataliia Shershneva PNPPK Perm Russian Federation
47 Igor Gordienko Go Igoryok Russian Federation
48 Oliver Stückler ARBÖ Sparkasse Neunkirchen Austria
49 Sergey Zhulkov N Russian Federation
50 Maciej Bogaczyk Polski Klub MTB Poland
51 Bernd Schoeppner DRXS Team Barcelona Spain
52 Jorge Martinez DRXS BARCELONA +100 Spain
53 David Huertas DRXS BARCELONA Spain
54 Alfonso de Salvador DRXS Team Barcelona Spain
55 Javier Gallego DRXS Team Barcelona Spain
56 Ivan Ivanov TK MGTU Russian Federation
57 Artem Kukhtinskii Perm Russian Federation
58 Sergi Pages DRXS Team Barcelona Spain
59 José Antonio Gomez DRXS Team Barcelona Spain
60 Jose Borras DRXS Team Barcelona Spain
61 Joan Junyent Franco DRXS Team Barcelona Spain
62 Ivan Ischia DRXS Team Barcelona Italy
63 Przemysław Sadło NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL Poland
64 Tomasz Czerniak Chłopaki Poland
65 Marcin Urbaniak Chłopaki Poland
66 Kwinten Billen Zonhoven Belgium
67 Cristina Barberan Morales Symisur Centauro Bikes Spain
68 Jacinto Capote Robles TubelizaMe Team Spain
69 Jorge López Janeiro Symisur Centauro Bikes Spain
70 Ivo Sild Haaslava MTB Estonia
71 Alejandro Malaxetxebarria fardo´s Spain
72 Piotr BIENENDA Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
73 Andrzej Jackowski CELLFAST MTB TEAM Poland
74 Jeroen Liebrecht RWP Bilthoven Netherlands
75 Tomasz Kochanowski Grupa KK Poland
76 Alexandre Frappier Ogc/Giro Canada
77 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis Estonia
78 Maciej Miarka - Poland
79 Gerrit Van Laethem Vertical Thinking Belgium
80 Raphael Van Laethem Vertical Thinking Belgium
81 Mario Puente Sierra 244 bikes Spain
82 Tarmo Ennok CC Rota Mobilis Estonia
83 Kuido Lemloch niner.ee Estonia
84 Raul Talumaa CC Rota Mobilis Estonia
85 Javier Puente Pérez 244 bikes Spain
86 Lorenzo Louagie heylen Belgium
87 Alexei Moskalenko Лидер Кингисепп Russian Federation
88 Allan Rior ATSport Estonia
89 Ewa Niewieczerzal FTI Racing Team Sweden
90 Piotr Niewieczerzal FTI Racing Team Sweden
91 Bea Winters RWP Bilthoven Netherlands
92 Taikki Tillemann CC Rota Mobilis Estonia
93 Frans van der Velden RWP Bilthoven Netherlands
94 Jakub Piszczek MMP Bochnia Poland
95 Alexander McGregor Next Level MTB Netherlands
96 Bas willigenburg Next Level MTB Netherlands
97 Tim van Dam Next Level MTB Netherlands
98 Katarzyna Ebert cykloza.com Poland
99 Jonet Kristel Life 2.0 Belgium
100 frederik engels Life 2.0 Belgium