Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Piotr Wójcik E30 Bike Team Stoszowice Poland
2 Jarek Jarząbek YolobikeSypniewskiMTB Poland
3 Wiesław Fidurski Masters Złotów Poland
4 Maciej Demiańczuk SND Poland
5 Micha Ladek Stadtwaldracer Germany
6 Jacek Sufin Gomola Trans Airco Poland
7 Miroslaw Kalinowski Gomola Trans Airco Poland
8 Tadeusz. Liszka Gomola Trans Airco Poland
9 Karolina Chwiej KOMOBIKE SCOTT Poland
10 Mariusz Stabryn . Poland
11 Oliwia Kamińska KIWI KLUB MTB Poland
12 Marek Ardelli SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH Poland
13 Jakub Dajmund Romet Factory Team Poland
14 Tomek Ruszkowski P4EVA Team Poland
15 Wojciech Wojciechowski Wyszków Poland
16 Justyna Zając Kusy Bardo Poland
17 JOANNA SMOGÓR GogolMTB Team Poland
18 Maciej Cieciera Maciej Cieciera - PUNDIT Poland
19 Zbigniew Chudzicki SKS Oborniki Poland
20 Jakub Rysz MTB WALIM Poland
21 Michał Tomczak GogolMTB Team Poland
22 Tatsiana Sakalinskaya Belarus Belarus
23 Paweł Onuszkanicz FAMILY BIKE TEAM Czech Republic
24 Tadeusz Skwarczyński Gomola Trans Airco Poland
25 Jakub Dereń SCOTT CYKLOMANIAK ZIELONA GÓRA Poland
26 Dawid Szczepański brak Poland
27 Piotr Holtzer SUPERCAR Poland
28 Tadeusz Spilok STS Focus Ustroń Poland
29 WOJCIECH Gogolewski GOGOL MTB TEAM Poland
30 Stanisław Zaborowski Lipa MTB Poland
31 Sławomir Lewandowski Lipa MTB Poland
32 Bartek Borkowicz LIPA MTB Poland
33 Łukasz Kościk MCP Bike Team Poland
34 Jarosław Zając BSR Team Bytom Poland
35 Jarosław Adamczak Komorniki MTB Team Poland
36 Jakub Baran Rogate Torpedy Poland
37 Kamil Maślanka RIDE43TEAM Poland
38 waldemar piątek gluniu Poland
39 Bartosz Piątkowski Bapco.eu Bike.Me Poland
40 Tomasz Juranek Kwaczak Solo Poland
41 Łukasz Łatkowski Grupa Biegowa CHTMO Poland
42 Marek Piskornik . Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Dariusz Piotrowski MTB ELDAR ŚWIECIE Poland
2 Łukasz Jasiuwian MRÓZROWERY TEAM Poland
3 Piotr Miller STS Poland
4 Jacek Michalak DRUKFIRMOWY Poland
5 Sebastian Kaczmarczyk Kosox Bike Team Poland
6 Sabine Lengert Velonistas Berlin Germany
7 Artur Wencel DT4YOU MTB TEAM Poland
8 Leszek Urbaniak OBORNIKI MTB TEAM Poland
9 Tomasz Witkowski OBORNIKI MTB TEAM Poland
10 Tomasz Górski Zryw Pilchowo Poland
11 Wojciech Stępel Ciasteczkowy Potwór Poland
12 Łukasz Podwysocki Ciasteczkowy Potwór Poland
13 Szczepan Szaruga - Poland
14 Ingo Schöne Bike24 Germany
15 Maciej Grzegorzek OTC Oborniki Poland
16 Elżbieta Pietrasik Geodetic Dobry Kurs Team Poland
17 Adam Śmich - Poland
18 Sebastian Bindacz Rydułtowy Poland
19 Elżbieta Liskowiak-Małecka MTB Komorniki Poland
20 Daniel Dudkiewicz LOTTO Poland
21 Robert Czarnowski LOTTO Poland
22 Jacek Łykawka STS Maraton Poland
23 Adam Maroszek niezrzeszony Poland
24 Andrzej Jelonek Maruderzy Poland
25 Marek Wójcikowski Maruderzy Poland
26 Rafał Cyrny Maruderzy Poland
27 Grzegorz Orłowski Maruderzy Poland
28 Olga Żarlińska BIKE SALON TEAM Poland
29 Waldemar Rybarczyk Komorniki MTB Team Poland
30 Joanna Kubicka - Jakuczun YolobikeSypniewskiMTB Poland
31 Agnieszka Troinska Bike Salon Team Poland
32 Jacek Troinski Bike Salon Team Poland
33 Patryk Kubicki MCP Bike Team Poland
34 Gosia Wiśniewska-Jurkowska dzikusy Olsztyn Poland
35 Tomasz Ryciuk AIRBIKE Poland
36 Katarzyna Małysz BIKE SALON TEAM Poland
37 Michał Małysz BIKE SALON TEAM Poland
38 Tomasz Rudnicki AXEL SPORT STAL Rzeszów Poland
39 Dorota Hoeft Yolobike Sypniewski MTB Poland
40 Jarosław Kinal Kondycja. Net. Team Poland
41 Piotr Kędziorek BIKE SALON TEAM Poland
42 Adam Pajak Pajak R Poland
43 Paulina Milewska MCP Bike Team Poland
44 Arek Kosmala YOLOBIKE Sypniewski MTB Poland
45 ŁUKASZ KŁOSOWICZ OBORNIKI 1 Poland
46 Karol Wrzesiński KCN Racing Team Poland
47 Daniel Kuczmara Polski Klub MTB Poland
48 Lesław Kula Opolski Klub Rowerowy Poland
49 Sławek Kanownik MCP BIKE TEAM Poland
50 Bartosz Stelmaszyk GARCHEM TEAM Poland
51 Katarzyna Szymanek Bike Room Team Poland
52 Mateusz Wydro Bike Room Team Poland
53 Izabela Michalak Komorniki MTB TEAM Poland
54 Nodirżon Farmonow Komorniki Mtb Team Poland
55 Krystian Wójcik Pelikan Poland
56 Michael Turski Komorniki MTB Team Poland
57 Aleksandra Socha Komorniki MTB Team Poland
58 Rafał Sosnowski Komorniki MTB Team Poland
59 Kamila Sosnowska Komorniki MTP Team Poland
60 sebastian romaniuk Mcpbiketeam Poland
61 Marcin Piątek Komorniki MTB Team Poland
62 Olgierd Wejner MCP Bike Team Poland
63 Sebastian Inczewski Komorniki MTB Team Poland
64 Mateusz Ratajczak Komorniki MTB Team Poland
65 Grzegorz Berłowski Komorniki MTB Team Poland
66 Urszula Ludkowska Alpejskie Mamuty Poland
67 Mariusz Ludkowski Alpejskie Mamuty Poland
68 Krzysztof Kurdej Alpejskie Mamuty Poland
69 Piotr Worach ABSOLUTEBIKES TEAM Poland
70 Łukasz Kujawiak . Poland
71 Tomasz Kuczewski Trezado Bike on Wax Poland
72 Zbigniew Wójcik BIKE_TEAM_GOLESZÓW Poland
73 Marcin Malinowski Yolobike Sypniewski MTB Poland
74 Zbigniew Nisztuk Yolobike Sypniewski MTB Poland
75 Wojciech Rytel CTS Czaja Training System Poland
76 Stanislaw Kuna DABARTI / PIE3CKI TEAM Poland