Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Kurt Hegglin kiliman.ch Switzerland
2 Michael Gudmundsson Team G Denmark
3 Jacek Kołodziej Gomola Trans Airco Poland
4 michiel lommelen WKTB Belgium
5 Sebastian Siwiak Cykloopole Poland
6 Krzysztof Hampelski Gomola Trans Airco Poland
7 David Lopez Manlleu Aventura Spain
8 Jordi Martinez Manlleu Aventura Spain
9 Tomasz Pietrzycki Dabarti / Pie3cki Team Poland
10 Mateusz Ogonowski Way2Champ.pl Poland
11 Arkadiusz Kogut Way2Champ.pl Poland
12 Marcin Sykuła BST - Banach Sport Team Poland
13 Simon Lebailly 0 Belgium
14 PIOTR NIEWIADA Poznań Poland
15 Gianlorenzo Di Credico Functional Fit Italy
16 Jacek Banaszewski PTR Dojlidy Poland
17 Mariusz Maniek Korolczuk PTR Dojlidy Poland
18 Piotr Wójcik E30 Bike Team Stoszowice Poland
19 Anton Ryzhov ESV Dresden MTBO Russian Federation
20 Michael Jensen Kalundborg CC Denmark
21 DAVID CARRILLO GUERRA redboar Spain
22 Jacek Rządca Tetra Pak Poland
23 Nicolai Madsen GS.Stronzo Denmark
24 Kristian Øksdahl Odal SK Norway
25 Łukasz Łukasiewicz Immortal Team Poland
26 Finn Gudmundsson Team G Denmark
27 Konrad Leśniewski FWS BT Poland
28 Dries Renglé no team Belgium
29 Marcin Komsta BauMar Brothers Poland
30 Ivan Ivanov TK MGTU Russian Federation
31 Øyvind Nesdal Ottestad SK Norway
32 Marcin Szafrański Centrum Rowerowe Olsztyn Poland
33 Kristian Færge Uhrehoeje MTB Denmark
34 Dawid Duława ELASTOTECH BOHEMA MTB TEAM Poland
35 Arek Gross Mtb Team Głuszyca Germany
36 Przemysław Strzałkowski Zespół Mechanizmu Korbowego Poland
37 JUN WANG QUAN 2 China
38 Paulius Kurlavičius S-Sportas Lithuania
39 Regina Marunde Scott/Fizik Germany
40 Jacek Kleczek SST Lubcza Poland
41 Robert Kubat BikeShop Radom Poland
42 Thomas Johnsen Skanderborg MTB Denmark
43 Rita Malinkiewicz CST 7R MTB TEAM Poland
44 Michał Baranowski RIDE43TEAM Poland
45 Sander Vonk Bike Friends Salzburg Netherlands
46 Paweł Gołębicki DAMEN-TORUS CYCLING TEAM Poland
47 Yevhen Shylov - Ukraine
48 Konstantins Smotrovs ebikeMachine Latvia
49 Artem Makii PNPPK Perm Russian Federation
50 Rick Ornelas SD:XC United Kingdom
51 Feytens Steven Moorduvels Belgium
52 Kamil Łyżwa Kaczmarski Group MTB Team Poland
53 Piotr Pyra Kaszubiak Poznań Poland
54 Rafał Jankowski VW CENTRUM WROCŁAW Poland
55 Rafał Sambor Ubungu Team Poland
56 Tim Rees Peebles Cycling Club United Kingdom
57 Piotr BIENENDA Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
58 Pascal TROLES DixHeuresDix France

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Agnieszka Uroda-Hampelska Gomola Trans Airco Poland
2 Aigars Krasts NN Sporta Klubs Latvia
3 Luis Gil Cool Dynamite Portugal
4 Ana Alves Cool Dynamite Portugal
5 Roel Van Gorp WKTB Belgium
6 Kennet Waldenryd Fredrikshov #1 Sweden
7 Heikki Segaert Transactief racing e-bike Belgium
8 Wouter Van Paesschen Transactief Belgium
9 Jan Van Der Auwera Jan VDA Belgium
10 Hans Leus Vitsers Belgium
11 Sven Smets MTB Racing Team Belgium Belgium
12 Ludwig Goris Vitsers Belgium
13 Koen Verhoeven Vitsers Belgium
14 Gert Poludniak Vitsers Belgium
15 Sven Camps Camps Belgium
16 Jos Kerkhofs Rudi & Jos Belgium
17 Kristof Vandikkelen Vitsers Belgium
18 Rudi Jonckers Rudi & Jos Belgium
19 Krzysztof Pawlak DT4YOU MTB TEAM Poland
20 Antonio Marfisi ASD Cycle Promozione Ciclismo Italy
21 Małgorzata Kaczmarek Kibolski KS Poland
22 Moreno Di Labio Functional Fit Italy
23 Roman Leshchinskiy Decathlon-Rockrider Russian Federation
24 Aleksandr Fomin DECATHLON_ROCKRIDER Russian Federation
25 Artur Kozak Polski Klub MTB Poland
26 Jarek Wójcik Rowerowy Kampinos Poland
27 Kristjan Koppel ProShop Team Estonia
28 Rafał Jackowski Zadroga Racing Team Poland
29 Florian Mertens MTB Vikinger Germany
30 woytek stolp team MTB Chojnice Poland
31 Mariusz Różański BikeShop Radom Poland
32 Tomasz Tymiński BST Banach Sport Team Poland
33 Jakub Siemiączko Jasło Poland
34 ŁUKASZ RYPIŃSKI STALIGMA RACING TEAM Poland
35 Stephen McNeilly Dig Deep Coaching Australia
36 Stephen Gallagher Dig Deep Coaching Ireland
37 Arkadiusz Suś PTR Dojlidy - Bydzia Power Poland
38 Radosław Jokiel Rowersi Cycling Team Poland
39 Pawel Weber BMWKodowanie Poland
40 Alar Reiska HRK Estonia
41 Valentin Holtz MTB Vikinger Germany
42 Dmytro Kudashev STS EXTREME STRZELIN Ukraine
43 Kari Veikkolainen Korson kaiku Finland
44 Yves Ketterer Mini-Hofbräuhaus München Germany
45 Pascal Ketterer Mini-Hofbräuhaus München Germany
46 Ahti Mardo Amps Estonia
47 Marko Pohl A&T Sport Team Estonia
48 Tomasz Szczęsny MH Automatyka Poland
49 Tarmo Neemela Amps-Extreme Estonia
50 Kuldar Reiljan velo clubbers Estonia
51 Roberts Draugs HAWAII EXPRESS SCOTT Latvia
52 Ludwig Berndt Narbendynamo Biesenthal Germany
53 Jonathan Lenz Narbendynamo Biesenthal Germany
54 Utz Brenner MTBVikinger Germany
55 Martin Beckmann MTB Vikinger Germany
56 Annette Mack MTBVikinger Germany
57 René Konijn Stammes Recruitment Netherlands
58 Kobe Dierckx WKTB Belgium
59 Jeroen Billet WKTB Belgium
60 Øyvind Nesdal Ottestad SK Norway
61 Frode Røsand Elverum Norway
62 Rego Strazdiņš Hawaii Express Scott Latvia
63 Karsten Olsen Fredericia Triathlon Team Denmark
64 Bram Barnard Bonheiden MTB team Belgium
65 Erik De Schepper Bonheiden MTB team Belgium
66 Roman Nechiporenko osobiście Russian Federation
67 Joren Van Pelt WKTB Belgium
68 Mathias Van den Plas WKTB Belgium
69 Roman Baytsur redBike Russian Federation
70 Oliver Steil MTB Vikinger Germany
71 Aleksei Moskalenko AM Russian Federation
72 Ronni Tønder Skanderborg MTB Denmark
73 Giorgio di Palma RRE Consultants Spain
74 Thomas Johnsen Skanderborg MTB Denmark
75 Tina Mechlenborg TeamFit4Run Denmark
76 Tobias Guggemos Brand Riders Germany
77 Tim Jensen MTB Vikinger Germany
78 Schneitter Michael SChneittys FUN Club Switzerland
79 Nathalie Schneitter The FUN Club Switzerland
80 Markus Beck Bike Friends Salzburg Germany
81 Sławomir Wnuk Pedalada de Manana Poland
82 MANUEL CARAMES MORGADE GLOBALDXT TEAM Spain
83 Javier Puente Pérez Tuning homologaciones Spain
84 Marcin Kozioł Centrum Rowerowe Olsztyn Poland
85 Arthur van den Brink Skinny skeletons Netherlands
86 Arjen de Boer Skinny skeletons Netherlands
87 Adam Sajenko BST - Banach Sport Team Poland
88 Michiel Stubbe - Belgium
89 Patryk Galiński BST - Banach Sport Team Poland
90 Marek Bielowicz BST-BanachSportTeam Poland
91 Jakub Solarski BST-Banach Sport Team Poland
92 Tomasz Czerniak Chłopaki Poland
93 Marcin Urbaniak Chłopaki Poland
94 Jarosław Bielakowicz - Poland
95 Szymon Zacharski Bike Shop Radom Poland
96 Mirosław Ziółkowski BST - Banach Sport Team Poland
97 Radosław Hermaszewski BST Poland
98 Sven Puusepp Spordipartner MTB Team Estonia
99 Jan Kosmalski - Poland
100 Jasper Verhoeven Vitsers Belgium
101 Bartłomiej Jarząbek GardenFlora MTB Team Poland
102 Madis Kollo Veloplus Torq ProTeam Estonia
103 Raul Talumaa CC Rota Mobilis Estonia
104 Maciej Bogaczyk Polski Klub MTB Poland
105 Mario Puente Sierra tuning homologaciones Spain
106 Robert Jazgara NETCAT Bike Team Poland
107 Adrian Klekowski Orbit One Cycling Poland
108 JOSE VICTOR CIMADEVILA GONZALEZ GLOBALDXT TEAM Spain
109 francisco jose Valiñas carbia GLOBALDXT TEAM Spain
110 Jan Axell Fredrikshov #1 Sweden
111 Morten Lind hmtbk Denmark