W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
14th edition Sudety MTB Challenge - Classic Distance, 6 racing days
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Vena Hornych | Kupkolo MtbTrilogy Orbea | Czech Republic | |
2 | Petr Michal | Tepelná čerpadla IVT | Czech Republic | |
3 | Mirosław Warzybok | GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC | Poland | |
4 | Wojciech Kozłowski | Sudety MTB Challenge | Poland | |
5 | Paweł Gołębicki | Torus Grom Gdańsk | Poland | |
6 | Krzysztof Paluszek | SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH | Poland | |
7 | Martine Stenbro | Team Milslukern | Norway | |
8 | Karol Mocniak | Polski Klub MTB | Poland | |
9 | Nina Moore | JandN | Germany | |
10 | Piotr Słupski | Metrobikes.pl | Poland | |
11 | Alejandro Martinez | BUFF LEGEND TEAM | Spain | |
12 | Andrey Dianov | Svetlogorsk | Russian Federation | |
13 | Yuri Chernov | Lyubertsy | Russian Federation | |
14 | Clive Caldwell | VTT | United Kingdom | |
15 | Igor Stepanov | Team 3M | Russian Federation | |
16 | Arkadiusz Suś | Bydzia Power Bike Team | Poland | |
17 | Ivan Grenavtsev | Corto team | Russian Federation | |
18 | Seda Grenavtseva | Corto | Russian Federation | |
19 | Robert Kubat | BikeShop Radom | Poland | |
20 | Toon Vanwezer | WTC 53.13 | Belgium | |
21 | Ronald van de Belt | 2 Shades of Grey | Netherlands | |
22 | Tomasz Szulc | 1 | Poland | |
23 | Jan Kučera | KC Slavia Praha | Czech Republic | |
24 | Oscar Casas Roca | C.c.Manlleuenc | Spain | |
25 | guillem gibert | CHIMPA TEAM | Spain | |
26 | xavi quintas | CHIMPA TEAM | Spain | |
27 | Steve Giraldo | Wacky racers | Belgium | |
28 | Rafel herrero sancho | bicioci | Spain | |
29 | Mateusz Dominiak | Clariant Cycling Team | Poland | |
30 | Peter Joachim Møller | BP | Denmark | |
31 | Paweł Szlęk | PM RIDER TEAM | Poland | |
32 | Dawid Żurek | KolaŻe wyklęci | Poland | |
33 | Tomasz Kochanowski | Bikeshop Radom | Poland | |
34 | Izaak Meulenbelt | . | Netherlands | |
35 | Stephan GERLACH | Quantor Racing Team | Germany | |
36 | Thorsten Rogowski | RSV Vaihingen | Germany | |
37 | Przemysław Sadło | NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL | Poland | |
38 | Erik Visscher | TCHWV | Netherlands | |
39 | Kinga Wyrzucka | MTB Team Wrocław | Poland | |
40 | Jakub Piszczek | MMP Bochnia | Poland | |
41 | Jason Mayne | Jet Black Racing | Australia | |
42 | Kid van Ramshorst | Macan 2018 | Poland |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Bogusław Lorek | Rehabilitacja Amazonka Rzeszów | ||
2 | Jarek Wójcik | Rowerowy Kampinos | Poland | |
3 | Chemari Bustillo | Buff Legend Team | Spain | |
4 | Robert Duława | Elastotech Bohema MTB team | Poland | |
5 | Luca Medici | San Marino Race Team | Italy | |
6 | Marek Zając | --- | Poland | |
7 | Kazimierz Gabrylewicz | Sie kręci | Poland | |
8 | Łukasz Klimaszewski | Mitutoyo AZS Wratislavia | Poland | |
9 | Aleksandra Jakubek | Gdańsk | Poland | |
10 | DARIUSZ POROŚ | MITUTOYO AZS WRATISLAVIA MTB TEAM | Poland | |
11 | Rafał Polter | GOOD RIDE | Poland | |
12 | Antonin Hodr | Pro Bike Trutnov | Czech Republic | |
13 | Florian Grafmüller | World of MTB / wirfueryannic e.V | Germany | |
14 | Mateusz Potaczek | Gomola Pack-Center | Poland | |
15 | Andreas Steiger | Birnlücke Connection | Italy | |
16 | Florian Altenberger | Birnlücke Connection | Austria | |
17 | Jordi Torrella Cardús | Escapa | Spain | |
18 | Nicole Vernhout | Vegan | Netherlands | |
19 | Bernd Christoph | Geländefahrrad Aachen | Germany | |
20 | JAUME VILA MITJANS | MONBIKE MATARO | Spain | |
21 | Sergi Culebras | the clyclery | Spain | |
22 | Matt Ewonus | BoomBaby | Canada | |
23 | Sonya Looney | FreakShow Scott | Canada | |
24 | Sönke Wegner | World of MTB / Giant Germany | Germany | |
25 | Nicolas Jaszkowski | Switzerland | ||
26 | Erik Aagaard | Aarhus MTB | Denmark | |
27 | Bartłomiej Iwański | ZWIFT TeamPL | Poland | |
28 | Daniel Majkowski | MajBike Team | Poland | |
29 | Andrzej Wytrwał | Gomola Pack-Center | Poland | |
30 | Xavi cano ubeda | Matadepera BTT | Spain | |
31 | Raul Garcia Saez | Art bike | Spain | |
32 | Sandra Backman | Team She Rides | Sweden | |
33 | Alexander Lapajne | CKX | Sweden | |
34 | Kristian Færge | Uhrehoeje MTB | Denmark | |
35 | Wojciech Pruski | GOOD RIDE | Poland | |
36 | Vandorpe Ewout | beachbikers | Belgium | |
37 | Jeroen Klerkx | MTB-Arnhem | Switzerland | |
38 | SADURNI ROQUET | SADURNI RACING | Spain | |
39 | Sebastian Krzeszowski | GOOD RIDE | Poland | |
40 | Nataliia Shershneva | PNPPK Perm | Russian Federation | |
41 | Geert Van de Velde | MTBHA8 | Belgium | |
42 | SANTI FRANCAS BOIX | BH CONCEPT BCN-BICIEQUIP | Spain | |
43 | Andrzej Rozpłoch | PTR Dojlidy Białystok | Poland | |
44 | Pim Zwart | - | Netherlands | |
45 | Wilbert van het Loo | Adelaar | Netherlands | |
46 | jasper schijff | De Adelaar | Netherlands | |
47 | Rafał Jankowski | VW CENTRUM WROCŁAW | Poland | |
48 | Javier Rodriguez | BUFF LEGEND TEAM | Spain | |
49 | Gabriel Maldonado | BUFF LEGEND TEAM | Spain | |
50 | Sebastian Gapiński | Bydzia Power Bike Team | Poland | |
51 | Artur Kozak | Polski Klub MTB | Poland | |
52 | Mariusz Machura | Cranberry Team | Poland | |
53 | Klimentiy Chumak | - | Russian Federation | |
54 | Joris Mertens | Bikeaholic team | Belgium | |
55 | Tim Vissers | FAT-team | Belgium | |
56 | Ward Mertens | Bikeaholic MTBHA8 | Belgium | |
57 | Monika Podos | DietetykaPodos.pl MTB Team | Poland | |
58 | Mateusz Podos | DietetykaPodos.pl MTB Team | Poland | |
59 | Kuido Lemloch | niner.ee | Estonia | |
60 | Antonio Jiménez | Spain | ||
61 | Alberto Jiménez | Spain | ||
62 | Milan Levecke | Beachbikers | Belgium | |
63 | Ulrich De Neef | DZM | Belgium | |
64 | Peter Lehrer | Storm Racingteam | Austria | |
65 | Till Ballendat | Storm Racingteam | Germany | |
66 | Nicolai Madsen | GS.Stronzo | Denmark | |
67 | Willems Floris | 6 Rudy's | Belgium | |
68 | Sven Berthels | 6 Rudy's | Belgium | |
70 | Oldřich Vacek | HOBUK | Czech Republic | |
71 | Luboš Binar | Hobuk | Czech Republic | |
72 | Flip Mathys | DZM | Belgium | |
73 | Rick van Dijk | baarlo | Netherlands | |
74 | Christian Bil | Wacky racers | Belgium | |
75 | Keith Hazelton | Old As Fuk | Canada | |
76 | Yannick Smedts | MTB Barlo | Netherlands | |
77 | Andrzej Onyśko | ONYX TEAM | Poland | |
78 | Konstantins Smotrovs | Ebike | Latvia | |
79 | Adam Biewald | Team Rotwild | Germany | |
80 | Edward Szraucner | Xxx | Poland | |
81 | Marek Matyaszek | Monopolland-Wąs Sport | Poland | |
82 | MICHAŁ MAZUREK | Monopolland-Wąs Sport | Poland | |
83 | Daniel Fabre | Xtrembike time | Spain | |
84 | Jacek Badura | Gomola Pack-Center | Poland | |
85 | Steve Roberts | Old As Fuk | Canada | |
86 | Guido Heymans | MTB Ha8 | Belgium | |
87 | Jeffry Goethals | Beachbikers | Belgium | |
88 | Kollin Goetynck | Wacky racers | Belgium | |
89 | Maxim Gosseries | Beachbikers | Belgium | |
90 | Alexei Moskalenko | Лидер Кингисепп | Russian Federation | |
91 | Dmitry Shaykin | no | Russian Federation | |
92 | Andrey Anisimov | Velogearance | Russian Federation | |
93 | Steve Giraldo | Wacky racers | Belgium | |
94 | Xavier Vila Codina | BTT Triatlo Lluçanes | Spain | |
95 | Maciej Kocon | Polski Klub MTB | Poland | |
96 | Frank Jens | INTERNETSTORES Cycling Club | Germany | |
97 | Frederic Sellier | - | Germany | |
98 | Mariusz Jaskolski | ... | United Kingdom | |
99 | Lluis Fornell Prat | BTT Triatlo Lluçanes | Spain | |
100 | Ander Corral | Orbea | Spain | |
101 | Joost van Gorkum | MB Sportswear | Netherlands | |
102 | John Van Stek | Ulysses | Netherlands | |
103 | Willem Blakborn | Blakborn Brothers | Germany | |
104 | Leo Blakborn | Blakborn Brothers | Netherlands | |
105 | hugo klaos | Saunapunkt | Estonia | |
106 | Simon Lebailly | 0 | Belgium | |
107 | Kevin Greeven | G&G tuinwerken | Belgium | |
108 | Federico Rossi | CingolaniBikeShop | Italy | |
109 | Daniela Stefanelli | Cingolani Team | Italy | |
110 | Nadia Pasqualini | Cingolani | Italy | |
111 | Axel Mueller | TV Hochdorf | Germany | |
112 | Paolo Paci | Cingolani | Italy | |
113 | Alberto Vitali | Cingolani | Italy | |
114 | Damien Duggan | LMFspin11 | Ireland | |
115 | Richie Lenehan | Lenehan Motor Factors | Ireland | |
116 | Dirk Poppe | Veloraptors | Belgium | |
117 | IÑIGO ROLDAN UGARTE | JG BIKES | Spain | |
118 | Juan Carlos Gonzalez | Jgbikes | Spain | |
119 | Pablo Gonzalo dueñas | Jg bikes | Spain | |
120 | Rego Strazdiņš | Hawaii Express Scott | Latvia | |
121 | Michał Lenz | Lenz | Poland | |
122 | Francisco Javier San Martín Medina | Mas bici Atrio Inmobiliaria | Spain | |
123 | Tomasz Czerniak | Chłopaki | Poland | |
124 | Marcin Urbaniak | KS Stomil Poznań | Poland | |
125 | Oleg Zakiev | Trisport-WAY | Russian Federation | |
126 | Josep Itó Riu | Altitud tándem sports | Spain | |
127 | Lluis Figols | Altitud tándem sports | Spain | |
128 | Michał Jurkowski | Poland | ||
129 | Artem Makii | PNPPK Perm | Russian Federation | |
130 | Stanislav Burda | Derfl kola | Czech Republic | |
131 | Aleš Kvasnička | Derfl kola | Czech Republic | |
132 | Tomáš Rudy | Derfl kola | Czech Republic | |
133 | Toms Dinsbergs | Hawaii Express Scott | Latvia | |
134 | Ferry Den Elzen | Noordbikers | Netherlands | |
135 | Peter Verbeurgt | Crankbrothers Racing Team | Belgium | |
136 | Sara Michielsens | Crankbrothers Racing Team | Belgium | |
137 | Joan Freixa Marceló | Tandem Sports Altitud Bikes | Spain | |
138 | Jeroen Van der vossen | Noordbikers | Netherlands | |
139 | Olaf van Stam | MBC de Noordbikers | Netherlands | |
140 | Marina Rostovtseva | Corto | Russian Federation | |
141 | Raul Talumaa | CC Rota Mobilis | Estonia | |
142 | Jānis Priževoits | Veloprofs.lv | Latvia | |
143 | Gints Jakovels | EMPOWERED to WIN | Latvia | |
144 | Bartosz Kuliś | Truchtem O Brzasku Olsztyn | Poland | |
145 | Arkadiusz Sokołowski | Truchtem O Brzasku Olsztyn | Poland | |
146 | Yury Isaev | AEON SCOTT TEAM | Russian Federation | |
147 | Maciej Rączkiewicz | KSPO Dentinea 1A | Poland | |
148 | Bram Cools | willier force | Belgium | |
149 | Mathias Cloostermans | Wielier force | Belgium | |
150 | Sławomir Wnuk | Pedalada de Manana | Poland | |
151 | Mikk Ristna | Ihamaru ull | Estonia | |
152 | Martin Meltsov | Haanja Rattaklubi | Estonia | |
153 | Geerinck Davy | WTC 53.13 | Belgium | |
154 | Rombout Senepart | WTC 53.13 | Belgium | |
155 | Bob Malfliet | Wtc53x13 | Belgium | |
156 | Gediminas Labutis | DVIRATAI | Lithuania | |
157 | Alexander Korolev | mtbtula | Russian Federation | |
158 | Philip Van Hemelen | Team Wilier-Force | Belgium | |
159 | Sven Janssens | Team Wilier-Force | Belgium | |
160 | Ivo Sild | Haaslava MTB | Estonia | |
161 | René Konijn | Stammes Recruitment | Netherlands | |
162 | Stefan Calebout | Wacky Racers | Belgium | |
163 | Guillem Pujols | Btt triatlo lluçanes-the cyclery | Spain | |
164 | Steven Dierickx | Wacky racers | Belgium | |
165 | Philippe VAN HOOF | Wacky Racers | Belgium | |
166 | Luc Nijs | MTB Team Langdorp | Belgium | |
167 | John McEnteggart | TC Racing | Ireland | |
168 | Kris Berckmans | MTB Team Langdorp | Belgium | |
169 | Nikolai Andreev | Russian Cycling Community | Russian Federation | |
170 | Mohammed Amhaouche | TONA BIKES | Spain | |
171 | Piotr Pyra Kaszubiak | KS STOMIL POZNAŃ | Poland | |
172 | Tomasz Fidytek | Ocynkownia Śląsk SCHC TEAM Chrzanów | Poland | |
173 | Marcin Baran | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów | Poland | |
174 | Felipe Pla Rubio | BIKE CATEXT | Spain | |
175 | Jesús Coma Feliu | BIKE CATEXT | Spain | |
176 | paul crowley | mullingar LSW | Ireland | |
177 | Gary Collins | Team Big Cog | Ireland | |
178 | Gerard Tortades Portet | TONA BIKES | Spain | |
179 | Artur Zarański | CELLFAST MTB TEAM | Poland | |
180 | Darragh Mc Shane | Team Big Cog | Ireland | |
181 | Kristof Sterckx | MTB Ha8 | Belgium | |
182 | Jordi Compta | Olot CC | Spain | |
183 | Heiki Talvik | saunapunkt.ee | Estonia | |
184 | Wojciech Głąb | Chlorki.pl | Poland | |
185 | Josep M Roma | Tona bikes | Spain | |
186 | VICTOR CUBINA | vic etb | Spain | |
187 | Paweł Kalinowski | REXONA MEN | Poland | |
188 | Jordi Collell Rovira | Tona Bikes | Spain | |
189 | Overney Corinne | ekibike | Switzerland | |
190 | Vincent FLUECK | Dupasquier Sports | Switzerland | |
191 | Bas Noppe | Hilaire XCM Team | Belgium | |
192 | Vincent Cottignies | Hilaire XCM Team | Belgium | |
193 | Eric Valldaura Guitart | Tona Bikes | Spain | |
194 | Albert Pajarols Morera | TONA BIKES | Spain | |
195 | YURI A SHKURENKO (GAGARIN Y.A.) | AEON SCOTT TEAM | Russian Federation | |
196 | Martin Leder | Raceteam Radleck | Germany | |
197 | Tomasz Sobkowiak | Team Sobkowiak | Poland | |
198 | Tõnis Tiedemann | Saunapunkt.ee | Estonia | |
199 | Dario Russo | Sportpark Aare-Rhein | Switzerland | |
200 | Andrzej Jackowski | CELLFAST MTB TEAM | Poland | |
201 | Lothar Schaer | Swizzly Grizzlies | Switzerland | |
202 | Reinout De Mey | Echatlon | Belgium | |
203 | Terry Fremineur | Echatlon | Belgium | |
204 | Valentin Nikotin | Razdelnyi Cbor | Russian Federation | |
205 | Elena Savinova | Razdelnyi Sbor | Russian Federation | |
206 | Jeroen Brands | MTBArnhem | Netherlands | |
207 | Arno Gouweleeuw | Manivelo Wielersport | Netherlands | |
208 | Ivan Moskalenko | Holmskie Vorota | Russian Federation | |
209 | Aleksei Moskalenko | AM | Russian Federation | |
210 | Bjørn Oppermann | AMUR.DK | Denmark | |
211 | Arek Gross | Cranberry Team Głuszyca | Germany |