Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Josef Lelek INS atelier Nachod Czech Republic
3 Petr Michal Tepelná čerpadla IVT Czech Republic
4 Paweł Gaca METRO NIERUCHOMOSCI BYDGOSZCZ Poland
5 Mateusz Dominiak CLARIANT Cycling Poland
6 Kazimierz Gabrylewicz kuprower24pl Poland
7 Jens Aagaard Team PRONGHORN RACING Denmark
8 Bjarne Kristensen Pingel Race&Fun 1 Denmark
9 Martin Augustinussen Pingel Race&Fun 1 Denmark
10 Susan Kunz SG Adelsberg Germany
11 David Bulawa TJ TZ Trinec Czech Republic
12 Udo Müller Z team MTB Germany
13 Bartłomiej Oleszczuk RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team Poland
14 Michal Zurek xyz Poland
15 Michal Novak Unkasr bike-team Slovakia (Slovak Republic)
16 Sławek Bartnik Gomola Trans Airco Poland
17 Eryk Gomoński DT4YOU MTB TEAM Poland
18 Grzegorz Stolarczyk Gomola Trans Airco Poland
19 Andrey Volchanin Minsk Belarus
20 Tomasz Szulc Poland
21 Pet Ryabinin Ramenskoe Russian Federation
22 Piotr Uhruski Poland
23 Niels Aagaard Baghjulet Denmark
24 Marko Plevnjak Plevnjak Ciklus odmora Croatia (Hrvatska)
25 Paweł Ptak .. Poland
26 Konrad Kołacz AbsoluteBikes.pl Poland
27 Marek Nocuń Consdata Supersportowy Team Poland
28 Adam Adamkiewicz Strefasportu.pl MwInvest Poland
29 Tomasz Wołyński Consdata SuperSportowy Team Poland
30 Jacek Badura Gomola Trans Airco Poland
31 Jakub Lipski BIKE TEAM CZŁUCHÓW Poland
32 Rafał Jankowski VW CENTRUM WROCŁAW Poland
33 Marcel Hofmann #BLRSYN Germany
34 Paweł Farion Orłów racing team rowertour.com Poland
35 Yahor Stankevich Velogrodno Belarus
36 Volodymyr Moroz Bikeportal.org.ua Ukraine
37 Jan Badura Trenéři Czech Republic
38 Anna Baturina Ukraine
39 Daniel Alochna Pressing Bike-System Ice-Went Team Poland
40 Maciek Biniszewski Leopard.waw.pl Poland
41 Andrzej Jackowski CELLFAST MTB TEAM Poland
42 Marek Zając kuprower24pl Poland
43 Wolf Dieter Brandt DDMC Solling e.V. Germany
44 Anatoly Kolomeets - Russian Federation
45 Martin Aasa Föreningen Luleå Terrängcyklister Sweden
46 Robert Łuczyński IGT MTB Team Poland
47 Michał Ziułek TrenujRower Team Poland
48 Piotr Jurczyk SZAMANI W TRANSIE Poland
49 Thomas Skov Slagelse Mtb Denmark
50 Klaus Mortensen Slagelse MTB Denmark
51 PIOTR SĘDECKI SĘDECKI BauMar Brothers Poland
52 Tomasz Trela RYSIANKA Team Poland
53 Marcin Smus - Poland
54 Adam Michalski TORPOL Racing Team Poland
55 Damian Ignaczak CCC Roland International Poland
56 Grzegorz Kołakowski Bikesport Działdowo Poland
57 Rafał Lewandowski Bikesport Działdowo Poland
58 Julius Juodišius Miško mėgėjai/Jokers Santa Monica Networks Lithuania
59 Guillem Pujols Btt triatlo lluçanes-the cyclery Spain
60 Karol Tokarczyk SAP Serwis Team Poland
61 Sebastian Kołodziej SAP Serwis TEAM Poland
62 Michał Kieś Alchimica Polska Poland
63 Kasper Lykkegaard KAP mtb Denmark
64 Kristaps Kancers SPORTLAND-BOTTECCHIA Latvia
65 Max Ahston Stockholm CK Sweden
66 Andrzej Piotrowski TOMAZI BIKE TEAM Poland
67 Dominik Paluszak Dominik Paluszak Poland
68 Cedric Henriot Best Team Init France
69 Hendry McNicol United Kingdom
70 Andrzej Baryluk TOMAZI BIKE TEAM Poland
71 Mateusz Mróz MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
72 Krzysiek Świryd ROMET Xtrbike Factory Team Poland
73 Juozas Matulevicius Velopeak Busters Lithuania
74 Jacek Banaszewski BLU Team Refleks Poland
75 Mateusz Wasielewski Restive Team Poland
76 Andrius Norkevicius COLIBRI Cycling Team Lithuania
77 GRZEGORZ GOLEŃ 2Gie Poland
78 Michał Neumann CST 7R MTB TEAM Poland
79 Maykel Van der pennen Fanatixc MTB team Netherlands

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Jul Goor bike planet city Belgium
2 Mario Abu-Id Z team MTB Germany
3 Aleksandra Jakubek Gdańsk Poland
4 Krzysztof Zastawny DiverseExtremeTeam Poland
5 ROBERT MICHAL Czech Republic
6 Eryk Gomoński DT4YOU MTB TEAM Poland
7 Krzysztof Pawlak DT4YOU MTB TEAM Poland
8 Izabela Gościańska 64-sto Poland
9 Gracjan Stankiewicz DT4YOU MTB TEAM Poland
10 Vladislav Lukacs Sportakus Cycling Team Slovakia (Slovak Republic)
11 Andrzej Urbanowicz MS Consulting Poland
12 Grzegorz Filary Poland
13 Marcin Stryjeński-Syrzistie JOY RIDE Poland
14 Ivan Habuš BK Ciklus Croatia (Hrvatska)
15 Igor Dorotić CIKLUS ODMORA Croatia (Hrvatska)
16 Marek Skupień bez klubu Poland
17 Konstantin Kluzner RCC United Kingdom
18 Dawid Żurek KolaŻe wyklęci Poland
19 Jarek Wójcik Trybiki 104 Poland
20 Robert Rutkowski SRB-DMX Poland
21 Adam Ryszczyk Run2BFree Poland
22 Piotr Gruszecki Polychem Systems Poland
23 Bartłomiej Bednarski 24Bike.pl Poland
24 Monika Eggert MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust v. 1890 e.V. Germany
25 Mariusz Różański BikeShop Radom Poland
26 Monika Gradin CK Uni Sweden Sweden
27 Patryk Chomiuk Tomazi Bike Team Poland
28 Andrey Serov - Russian Federation
29 Jevgenij Bobrovic Dviraciu Salonas cycling team Lithuania
30 Maciej Rączkiewicz KSPO Dentinea 1A Poland
31 Mateusz Wolniewicz Consdata Supersportowy Poland
32 Łukasz Kocurek Rafako MTB Team Poland
33 Ivars Ganzburgs Latvia
34 Tomasz Szycko Festa Poland
35 Ina Messerschmid Albscheucher Germany
36 Andrzej Kruszec AUGUSTA RESTAURACJA KRAKÓW 0rh- Poland
37 Radosław Roszkowiak - Poland
38 Didzis Slaidins Volkswagen-Veloprofs.lv Latvia
39 Grzegorz Kasiński Cyklon Proal Team Poland
40 Arturs Krasts NN Sporta klubs Latvia
41 Aigars Krasts NN Sporta Klubs Latvia
42 Søren Nymand HMTBK Denmark
43 Łukasz Brycki Consdata Supersportowy TEAM Poland
44 Martin Briegnitz MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust v. 1890 e.V. Germany
45 Lukas Kubis Best-Bike-Parts / burtec Germany
46 Peter Majerský HORAL Bike Team Slovakia (Slovak Republic)
47 Alexander Knoop RC Endspurt Herford Germany
48 andrea canciani italian army cycling Italy
49 Artur Juszczak TOMAZI BIKE TEAM Poland
50 Peter Pienkowski noteam Poland
51 Steffen Larsson Silkeborg Boys Denmark
52 claus poulsen Silkeborg Boys Denmark
53 Arndt Hanff RT Neumünster Germany
54 Arnd Berndt RT Neumünster Germany
55 Sven Mahnke RT Neumünster Germany
56 Jonni Schaefer RSC Lueneburg Germany
57 Radek Šťastný Kupkolo MTB Team Pardubice Czech Republic
58 Jan Badura Trenéři Czech Republic
59 Michał Glanz Warszawski Klub Kolarski Poland
60 Martin Strieženec Bike terror crew Czech Republic
61 Tomáš Sýkora Kupkolo MTB Team Pardubice Czech Republic
62 Zoltán Fülöp - Hungary
63 David Kun Riders of Hyboria Hungary
64 Jakub Leduchowski Leduch Poland
65 TOMASZ BRYCKI TOMAZI BIKE TEAM Poland
66 Leszek Foryś iFon Kolarz Klub Poland
67 Tomáš Martinek BIKEZA Team Slovakia (Slovak Republic)
68 Grzegorz Kalenko 0 Poland
69 Uwe Bleimeier SG Adelsberg Germany
70 Dietmar Müller RC Endspurt Herford Germany
71 Milena Vodehnalová BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM Czech Republic
72 Michal Kolář BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM Czech Republic
73 Jiří Jakeš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM Czech Republic
74 Dusan Augustinak Trenéři Czech Republic
75 Jakub Sikora Trenéři Czech Republic
76 Marcin Jabłoński Metrobikes.pl Poland
77 Paweł Lewandowski TVL MTB Poland
78 Anna Prokop - Poland
79 Mateusz Podos DietetykaPodos.pl MTB Team Poland
80 Monika Podos DietetykaPodos.pl MTB Team Poland
81 Przemysław Trojańczyk - Poland
82 Krzysztof Sobczak Geodetic Dobry Kurs TEAM Poland
83 Guan Du Hainan China
84 sebastian łamek has team Poland
85 Jonas Gelzinis IMPULS Lithuania
86 Tomasz Tuszyński BLU Team Refleks Poland
87 Andrzej Różański niezrzeszony Poland
88 Konrad Kunicki . Poland
89 Tomasz Kubala Pressing Bike System Ice Went Team Poland
90 Piotr Sadowski LOTOS TEAM Poland
91 Bartek Męziński FINISHER.PL Poland
92 Rafał Rakoczy Adient Team / 40-latek Tychy Poland
93 KRZYSZTOF PASZKUDZKI KRIS-ART Gdańsk Poland
94 Mindaugas Zlatkus Jokers-Santa Monica Networks Lithuania
95 Vasilij Jartz RG Uni Hamburg Germany
96 Kasia Laskowska Finisher.pl Poland
97 Ivan Poplevko Dreamteam United States
98 Frank Eggert Cake-Hunter www.radLblog.de Germany
99 Wojciech Sendecki Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
100 Rego Strazdiņš Hawaii Express Scott Latvia
101 bartek Urban STWA MTB Poland
102 Dmytro Petrov echelon Ukraine
103 Yahor Aliaksandrau echelon Belarus
104 Grzegorz Koguciuk PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM Poland
105 Thomas Maebe Zewieties Belgium
106 Bianka Hannak RG Uni Hamburg Germany
107 Péter Boda Mesterbike 575 Team Hungary
108 Jens Ejnar Knudsen Team Jernkroen Nibe Denmark
109 Niels Søbye Team Jernkroen Nibe Denmark
110 Per Gade Team Jernkroen Nibe Denmark
111 Kamil Łopatek CryoSpace MTB Team Olsztyn Poland
112 Daniel Widera DDMC SOLLING e.V. Germany
113 Yauheni Navasad CST 7R MTB Team Belarus
114 Szymon Zacharski Bike Shop Radom Poland
115 Olaf Flechtner MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust von 1890 e.V. Germany
116 Martin Fus Reapro Bike Team Czech Republic
117 Gediminas Mukas Jokers-Santa Monica Networks Lithuania
118 Michał Wetoszka Geodetic Dobry Kurs TEAM Poland
119 Tomáš Kašný NAPOHODU! bike team Píšť Czech Republic
120 Michał Kwiatkowski PKO Bank Polski Poland
121 Lucjan Maślana niezrzeszony Poland
122 Jarosław Kocur Kieta Centrum Rowerowe Poland
123 Artsiom Rusanenka Belarus Belarus
124 Robert Kubat BikeShop Radom Poland
125 Tomek Stopczyński Punk Terror MTB Team Poland
126 Jurgen Driesen No Name Cycling Team Belgium
127 Bart Van Den Langenbergh ZuperbikerZ Belgium
128 Tomáš Kalita Head Bike TJ Opava Czech Republic
129 Szymon Sikora TWOMARKSPORT Poland
130 Lauris Celitāns Garām ejot Latvia
131 Andrii Navrotskiy Felt Ukraine Ukraine
132 Tobias Reimann QUANTOR Racing Team Germany
133 Andre Effe DDMC Solling e.V. Germany
134 Adam Biewald Team Rotwild Germany
135 PIOTR NIEWIADA Poznań Poland
136 Dariusz Ślusarz SCHIKO Dariusz Ślusarz Poland
137 Milan Holub SK Bagbike Czech Republic
138 Mariusz Machura Cranberry Team Poland
139 Tobias Guggemos Brand Riders Germany
140 Radomír Spratek - Czech Republic
141 Michał Baranowski AdiOstry Poland
142 Jan Heinen ABC (Arnhemse Bagger Club) Netherlands
143 Rasmus Niebuhr Virklund Denmark
144 Mogens Laustsen Virklund Denmark
145 Per Klitte Virklund Denmark
146 Peter Halsboe Virklund Denmark
147 Adéla Otevřelová - Czech Republic
148 Pavel Fomin CIBUNIGAS Cycling Team Russian Federation
149 Adam Grabara Rossmann Bike Team Poland
150 Michael Kalyna Giant Ukraine Ukraine
151 Jan Zozuliński Volkswagen samochody użytkowe mtb team Poland
152 Arek Ługowski Kieta Centrum Rowerowe Poland
153 Paweł Młyński KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów Poland
154 Wiesław Zalewski KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów Poland
155 Knut Kalbertodt Tough Guy Germany
156 Lukáš Říhánek 2V BIKERS Czech Republic
157 Piotr Rembak Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
158 Jakub Rawicki Jaworze MTB Team Poland
159 Sławomir Wnuk Pedalada de Manana Poland
160 Dariusz Bojanowski Veolia Energia Łódź Bike Team Poland
161 Paweł Kurzyca - Poland
162 Artem Makii PNPPK Perm Russian Federation
163 Yury Isaev AEON SCOTT TEAM Russian Federation
164 Artur Szymański LOTOS Running Team Poland
165 Pawel Weber BMWKodowanie Poland
166 Mikael Karlsson CK Uni Sweden Sweden
167 Marcin Sarkowicz Scs Osoz Racing Team Poland
168 Tomasz Kochanowski Grupa KK Poland
169 Anastasiya Nikityuk - Russian Federation
170 Mikhail Kulikov - Russian Federation
171 Ivan Ivanov TK MGTU Russian Federation
172 Konstantins Smotrovs ebikeMachine Latvia
173 Grzegorz Mzyk Adient Team / 40-latek Tychy Poland
174 Carsten Löser Bike24 Germany
175 Katarzyna Galewicz Poland
176 Mirosław Borycki TWOMARK Poland
177 Krzysztof Żebrowski MTB Suwałki Poland
178 Jens Christian Wolff-Petersen - Denmark
179 Valentijn Steenhoudt RCCM Belgium
180 Martin Turek Este Racing Spain
181 Jens Sneding Speedy Denmark
182 Emil Kruba Cryospace Olsztyn Poland
183 Calle Nelson Team Goats Sweden
184 Per Henriksson Team Goats Sweden
185 Tomasz Wirkus 2Fast4U Poland
186 jan galle bike planet city Belgium
187 Mindaugas Žiūkas Jokers Lithuania
188 Zbigniew Turczyński Poland
189 Krystian Domino KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów Poland
190 Adam Ptasiński BLU Team Refleks Poland
191 Morten Lind Brøndby Idrætsefetrskole Denmark
192 Tomasz Wróbel Komorniki MTB Team Poland
193 Artis Žugs Hawaii Express Scott Latvia
194 Toms Dinsbergs Hawaii Express Scott Latvia
195 Adam Kula PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM Poland
196 Jakub Piszczek MMP Bochnia Poland
197 Mirosław Paździora ROMET FACTORY TEAM Poland
198 Karol Rutkowski Brak Poland
199 Konstantsin Balabanov Belarus Belarus
200 Maciej Miarka - Poland
201 Ingo Schöne TSV Großschönau Germany