Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Małgorzata Cybulska Rowerowamagia Poland
2 Frölich Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület Hungary
3 Jacek Banaszewski MILSPORT BIAŁYSTOK Poland
4 Jacek Kańtor Kieta.pl Poland
5 Lesław Kula Opolski Klub Rowerowy Poland
6 Marcin Żmuda Axis Studio SP Poland
7 Łukasz Maziarek KAMARO SPORT LINE Poland
8 Monika Kaiser Poland
9 Adrian Długokęcki RDLP Katowice Poland
10 Sebastian Bogacki -- Poland
11 Eduards Rēns Velotrenini Latvia Latvia
12 Ivo Ozols Velotrenini Latvia Latvia
13 Mārcis Rokjānis Velotrenini Latvia Latvia
14 łukasz jeska 48 Media Bike Team Poland
15 Maciej Wiczk Nordea Triathlon Team Poland
16 German Paskovskij Danske Bank Cycling Team Lithuania
17 Sebastian Pitzschke Stropi Germany
18 Felix Stroscher Stropi Germany
19 Oksana Sugakova --- Ukraine
20 Sylwester Rumsicki SuperDrob Bike Team Poland
21 Dominik Zacharewicz Loyalty Point Racing Team Poland
22 Patryk Mazurek Loyalty Point powered by DECATHLON Poland
23 Karolina Chwiej Velcredo Factory Team Poland
24 Tim Rees Peebles Cycling Club United Kingdom
25 Zintis Gaspazins Velotrenini Latvia Latvia

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Michał Kieś Alchimica Polska Poland
2 Michał Drabek BRASILMOKA Poland
3 JAROSŁAW SŁOMIŃSKI RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team Poland
4 Monika Otulakowska RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team Poland
5 Marcel Jabłoński LIDER TEAM SKARŻYSKO-KAMIENNA Poland
6 Filip Raczkowski GLG Poland
7 Martins Nurza Ādaži Velo Latvia
8 Marcin Stelmach Retro Stork Team Poland
9 Sebastian Sacharuk Retro Stork Team Poland
10 Piotr Grzyb Retro Stork Team Poland
11 Mike Adamek 82 Poland
12 Łukasz Kulesza RETRO STORK TEAM Poland
13 Paweł Farion Orłów racing team rowertour.com Poland
14 Grzegorz Wielbiński ADVA Optical Networking Poland
15 Mirosław Wójcik Gomola Trans Airco Poland
16 Dorota Serafinowska Opony Serafinowski Poland
17 Paweł Kaliński Visscher-Caravelle Poland
18 Marcin Gębala ESKA TEAM Poland
19 Rafał Brzyski Retro Stork Team Poland
20 Bartosz Michalski Retro Rowery Duda Team Poland
21 Maciej Michalski Retro Stork Team Poland
22 Marcin Bożko Orłów Racing Team Poland
23 MARCIN WICHŁACZ Gomola Trans Airco Poland
24 Sławek Bartnik Gomola Trans Airco Poland
25 Marek Strug Way2Champ.pl Poland
26 Maciej Zajko bvinternet.pl Nocny Patrol Poland
27 Aivis Karzons Nīcas MTB/ UNA-L Latvia
28 Piotr Gajewski Movlink Bike Team Poland
29 Robert Kubat BikeShop Radom Poland
30 Jan Wilczewski Nordea Poland
31 Janis Braze Nīcas MTB/ UNA-L Latvia
32 Krzysztof Mielczarek SRS Szczecinek Poland
33 Rafał Stępień BIKE SALON TEAM Poland
34 Jakub Rawicki - Poland
35 Sebastian Tomica CYCLO TRENER TEAM Poland
36 Michał Wacławek CYCLO TRENER TEAM Poland
37 Marcin Dudzicz FoxFix Poland
38 Jan Czapliński Komobike Scott Poland
39 Dariusz Tarczynski LEWA WOLNA Poland
40 Arvis Eņģelis AdaziVelo Latvia
41 Tadeusz Żanecki Skurcze & Zakwasy Poland
42 Zanda Rutkovska AdaziVelo Latvia
43 Kaspars Krievs AdaziVelo Latvia
44 Marek Skupień Sup Lifting MTB Team Bugla Bike Service Poland
45 Arkadiusz Buczyński VO2max MTB Team Poland
46 Neil Veitch Nomad-MTB United Kingdom
47 Vera Artsiukevich Klify Poland
48 Tomasz Szczęsny MH Automatyka Poland
49 Tomasz Hyla winner.pl Poland
50 Mateusz Kuczewski Luxtorpedy Poland
51 Mirosław Ziółkowski BST - Banach Sport Team Poland
52 Grzegorz Bujnowski Nomad-MTB Poland
53 Piotr Ludwicki IBOX MLiga Racing Team Poland
54 Marcin Gajda no team Poland
55 Krzysztof Rodziewicz MebleArtDesign Team Poland
56 Tomas Jatuzys Focus Vilnius Lithuania
57 Maciej ZIĘBA Meble Art Designe Poland
58 Andrew Oxley Biale Czaszki United Kingdom
59 Przemysław Rodziewicz Białe Czaszki Poland
60 István Kovács OKE Hungary
61 Bartosz Ziebura Białe Czaszki Poland
62 Tomasz Winek Venezia MTB Poland
63 wojciech krawczyk ifon kolarz klub Poland
64 Michał Rosiński Warszawa Poland
65 ŁUKASZ RYPIŃSKI STALIGMA RACING TEAM Poland
66 Kamil Nogalski iFON KolarzKlub Poland
67 Maciej Jagoda VO2max MTB Team Poland
68 Jacek Rydecki Gomola Trans Airco Poland
69 Norbert Jędrzejczyk nextd.pl Poland
70 Natalia Kołodziej-Skwarczyńska Gomola Trans Airco Poland
71 Małgorzata Adamczyk Gomola Trans Airco Poland
72 Mateusz Potaczek Gomola Trans Airco Poland
73 Jacek Olech MTB Świecie Poland
74 Wiktor Horszwald Zalando Lounge Poland
75 Marek Ciastoń Gomola Trans Airco Poland
76 Wojciech Markiewka Gomola Trans Airco Poland
77 Paweł Gomola Gomola Trans Airco Poland
78 Jacek Sufin Gomola Trans Airco Poland
79 Łukasz Sobol Gomola Trans Airco Poland
80 Andrzej Wytrwał Gomola Trans Airco Poland
81 Witek Hubisz . Poland
82 Edyta Jakubowska-Olech MTB Świecie Poland
83 wojciech semer Gomola Trans Airco Poland
84 Wojciech Syrwid Zatorze też może Poland
85 Piotr Mazurek Skurcze & Zakwasy Poland
86 Krzysiek Formela Skurcze & Zakwasy Poland
87 Dawid Modrzyński Skurcze & Zakwasy Poland
88 Maciej Połatyński brak Poland
89 Piotr BIENENDA Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
90 Krzysztof Marciniak Poland
91 Łukasz Maziarek Lider Team Skarżysko Poland
92 Jacek Stypułkowski brak Poland
93 Grzegorz Konieczny Poland
94 Maciej Zielonka VO2max MTB Team Poland
95 Marek Broz Tychy Poland
96 SEBASTIAN GŁÓWCZEWSKI VO2MAX MTB TEAM Poland
97 Gabriela Janowicz Piasecki Concept Poland
98 Stanislovas Dabusinskas LT Lithuania
99 Tomasz Stopczyński Transport Ride Poland
100 Dominykas Vizbaras BROLIS GROUP Lithuania
101 Nerijus Rukstela Porteris Lithuania
102 Mario Dolecek Club Cofete Deportivo Germany