Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 tomas cada REDPOINT-ELEVEN TEAM Czech Republic
2 Łukasz Sobol Gomola Trans Airco Poland
3 Monika Kowalska Maruderzy Poland
4 Jacek Mucha Niezrzeszony Poland
5 Tomasz Winek Jedlina Zdroj MTB Poland
6 Łukasz Majewski LS Plus Recycling Team Poland
7 Marek Kulik Pułavelo Poland
8 Tomasz Dudek Sense Bałtyk Interma Team Poland
9 Wojciech Lebek Jägerbomba Team Poland
10 Daniel Smolarz Gomola Pack-Center Poland
11 Tadeusz. Liszka Gomola Pack-Center Poland
12 Łukasz Iwaszko LZS Skra Paterek IT-Ros Team Poland
13 Andrzej Onyśko ONYX TEAM Poland
14 Borys Szachowicz Rowerowa DOIIB Poland
15 Gosia Lis MATRIX MTB TEAM Poland
16 Grzegorz Lis MODECO MTB TEAM Poland
17 Tomasz Winek MTB Jedlina Zdrój Poland
18 Marcin Buczkowski LM Team JELENIA GÓRA mtb Poland
19 Aleksander Grajek Paulin System Poland
20 Bartłomiej Smarzowski - Poland
21 Adam Wiszecki Cezary Fit Bike Poland
22 Marek Olkowski MSR & TOYOTA Grupa CYGAN Poland
23 Marcin Radzyński - Poland
24 Marek Matuszewski Eu. Auto Poland
25 Wiktoria Gładosz LUKS ETB Team w Głogowie Poland
26 Sebastian Kosek Luks Etb team w Glogowie Poland
27 Michał Drozdowski #SamotnyJeździec Poland
28 Paweł Pomykała MTB Szczecin Poland
29 Adam Pająk #niemaziewania Poland
30 Tomasz Nawrocki #aszfagandadzikiteam Poland
31 Weronika Nawrocka #aszfagandadzikiteam Poland
32 Małgorzata Jakubowska AUTO LAND MTB TEAM Poland
33 Ewelina Naczk Nexus Team Poland
34 TOMASZ JABŁOŃSKI CHYBA MTB SZAMOCIN Poland
35 Tomasz Buczynski Kurpie Kadzidło Poland
36 Piotr Leciejewski GCZ TEAM Poland
37 Anna Pawlik BBT Poland
38 Łukasz Kuźma FTI Strefa Kolarza Poland
39 Marcin Lamowski PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Poland
40 Paweł Bartosiak-Semków Peugeot Niedziółka Bike Team Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Wojciech Blazowski Dentalcafe Poland
2 bartłomiej lewandowski Damovo ZF Bike Team Poland
3 Hanna Radoń KapitanBike Factory Racing Team Poland
4 Arek Kosmala YOLOBIKE MARBA TEAM Poland
5 Zbigniew Bocian Komorniki MTB Team Poland
6 Mariusz Bocian Komorniki MTB Team Poland
7 Grzegorz Cebulski YOLOBIKE MARBA TEAM Poland
8 Martina Rybackova Plosiny Rybacek Racing Czech Republic
9 Tomasz Kaczmarczyk Kosox bike teamu Poland
10 Izabela Kropiwnicka Ks Stomil Poznań Poland
11 KRZYSZTOF CHMIELEWSKI ATUT262 Poland
12 Jaromir Jeziorowski NEXTIE Bike Team Poland
13 Bartosz Gajewski Kosox Bike Team Poland
14 Piotr Kuliberda Kosox Bike Team Poland
15 Sebastian Kaczmarczyk Kosox Bike Team Poland
16 Wiktoria Zubenko MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
17 Bogdan Tomaszewski Timbud Team Poland
18 TOMASZ JABŁOŃSKI CHYBA MTB SZAMOCIN Poland
19 Marcin Malinowski SRS Zamienie Poland
20 Julius Juodisius - Lithuania
21 Daniel Hannich Hannich Lion Kings Germany
22 Marcin Łojewski 1Team Poland
23 Dariusz Skowroński TACHO-TAKS Ewa Kubicka Poland
24 Jacek Sufin Gomola Pack-Center Poland
25 Piotr Kazan Man Truck & Bus Poland
26 Paulina Kurowska PACUKCAMP TEAM Poland
27 Małgorzata Danielak PACUKCAMP TEAM Poland
28 Anna Pawluczuk PACUKCAMP TEAM Poland
29 Paulina Santus PACUKCAMP TEAM Poland
30 Grzegorz Pacuk PACUKCAMP TEAM Poland
31 Łukasz Zakrawacz ROWEROWA DOIIB Poland
32 Michał Piątek Komorniki MTB Team Poland
33 Tomasz Żak Rowerowa DOIIB Poland
34 Alicja Żak Rowerowa DOIIB Poland
35 Rafał Sosnowski Komorniki MTB Team Poland
36 Tomasz Reinholz Brygada R Poland
37 Dawid Reinholz Brygada R Poland
38 Michał Nycz Nyludent profesjonalne ochraniacze na zęby Poland
39 Rafal Napierała LS Plus Recycling Team Poland
40 Jacek Koszek brak Poland
41 Alice Kunicki XXX Poland
42 Przemysław Marek Komorniki MTB Team Poland
43 Jakub Błaźniak GRB Team Poland
44 Jarosław Kielar GRB Team Poland
45 Paweł Ślęga As Box Bydgoszcz Poland
46 Marcin Stefański Brak Poland
47 Wojciech Surma WATAHA WILCZYCE Poland
48 Miroslaw Zajac WATAHA WILCZYCE Poland
49 Jānis Kalniņš No team Latvia
50 Paweł Augustynowicz Warszawski Klub Kolarski Poland
51 Agnieszka Zubel Brak klubu Poland
52 Ula Lewandowska DAMOVO ZF Bike Team Poland
53 Maciej Adamczyk LZS Skra Paterek IT-Ros Team Poland
54 Bartłomiej Deba LZS Skra Paterek IT-Ros Team Poland
55 Sebastian Rosenau LZS Skra Paterek IT-Ros Team Poland
56 Piotr Kraiński LZS Skra Paterek IT-Ros Team Poland
57 Marcin Boratynski ------- Poland
58 Madalina Lazar LittleTractorTeam Romania
59 Cezary Węgrzyn niezrzeszony Poland
60 Robert Jakubowski LS Plus Recycling Team Poland
61 Tomasz Centała CHYBA MTB SZAMOCIN Poland
62 Jakub Ruciński KRD MTB TEAM Poland
63 Piotr Panek Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team Poland