Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Henrik Crone Köser bikelab.dk Denmark
2 Marcin Jabłoński Metrobikes.pl Poland
3 Marek Zając Się kręci Poland
4 Przemysław Maciejowski Bikeboard Poland
5 Jacek Badura Gomola Trans Airco Poland
6 Nicholas Holdcraft M's Poland
7 Jakub Vukelič Force KCK Zlín Czech Republic
8 Dawid Modrzyński Skurcze & Zakwasy Poland
9 Sławek Bartnik Gomola Trans Airco Poland
10 Grzegorz Stolarczyk Gomola Trans Airco Poland
11 Marco Silva de Almeida Marco MTB United Kingdom
12 Adam Miller Gomola Trans Airco Poland
13 Jacek Rydecki Gomola Trans Airco Poland
14 René Reidinger FormatRC Austria
15 Tomasz Radziszewski . Poland
16 Piotr Rembak Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
17 PIOTR NIEWIADA Poznań Poland
18 Krzysztof Hampelski Gomola Trans Airco Poland
19 Agnieszka Uroda-Hampelska Gomola Trans Airco Poland
20 Yauheni Navasad CST 7R MTB Team Belarus
21 Marco Fernandes Algarve Bike Challenge Team Portugal
22 Łukasz Maziarek KAMARO SPORT LINE Poland
23 Piotr Łudzik rollo-system.pl Poland
24 Martin Imrich MTbiker.sk Slovakia (Slovak Republic)
25 Rafał Lewandowski Bikesport Działdowo Poland
26 Michael Jensen Kalundborg CC Denmark
27 Linus Holmgren CKX Sweden
28 Krzysztof Sobczak Geodetic Dobry Kurs TEAM Poland
29 Marcin Skowronek MTB Frontex Poland
30 Michał Neumann CST 7R MTB TEAM Poland
31 Damian Kagoń Leader Fox MTB Team Poland
32 Peter Hermann FIREBIKE HANDELSHOF Germany
33 Tomek Breś PTR Dojlidy Poland
34 Danny Alfus Bike-Sport Bad Salzdetfurth e.V. Germany
35 Łukasz Budzyn Browarek team Poland
36 Zigmunds Nurža AdaziVelo Latvia
37 Heidenreich Lennard Velomotion powered by Centurion Germany
38 Rémi JOUANNIN xc couronne France
39 Grzegorz Koguciuk PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM Poland
40 Janis Melgailis Kekava MTB Latvia
41 Lars Mejlholm Blokhus MTB udlejning Denmark
42 Tomasz Stachowicz PROMUJEMY.PL Poland
43 Libor Šťasta Šťasta REGA team Czech Republic
44 Kamil Pánek DRES.CZ Bike Team Czech Republic
45 Martin Aasa Föreningen Luleå Terrängcyklister Sweden
46 Przemysław Strzałkowski Zespół Mechanizmu Korbowego Poland
47 Paulius Kurlavičius S-Sportas Lithuania
48 Daan Deckers Los Locos Netherlands
49 Piotr Uhruski Poland
50 Berton Massimo Acido lattico team Italy
51 Maykel Van der pennen Fanatixc MTB team Netherlands
52 Frank Dirks Solo Netherlands
53 Dariusz Bojanowski Veolia Energia Łódź Bike Team Poland
54 Leszek Foryś iFon Kolarz Klub Poland
55 Marcin Sarkowicz Scs Osoz Racing Team Poland
56 Dzianis Lahutsik Belarus Belarus
57 Konstantins Smotrovs ebikeMachine Latvia
58 Wojciech Mazurkiewicz GWG Poland
59 Łukasz Krawczyk BorgWarner MTB Team Poland
60 Tomasz Kot KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa Poland
61 Serge Asselman Brothers in sweat Belgium
62 Yahor Aliaksandrau echelon Belarus
63 Janis Bisenieks Patria Bottecchia Latvia
64 Ladislav Bráz HORAL Bike Team Slovakia (Slovak Republic)
65 Thomas Siemes Teuto-Warriors Germany
66 Ivan Ivanov TK MGTU Russian Federation
67 Rimas Czernialis HutchisonPorts Gdynia Team Poland
68 Radosław Roszkowiak - Poland
69 Kamil Łopatek CryoSpace MTB Team Olsztyn Poland
70 Thibaut Hance Los Colos Belgium
71 Adrian Wawer Brak Poland
72 Kamil Łyżwa Kaczmarski Group MTB Team Poland
73 Roy Richardson Nomad-MTB United Kingdom
74 Simon Lebailly 0 Belgium
75 Pavel Fomin CIBUNIGAS Cycling Team Russian Federation
76 Mikael Karlsson CK Uni Sweden Sweden
77 Jakob Gawlik Frosta Multisport Sweden
78 Tim Rees Peebles Cycling Club United Kingdom
79 Errol Kobus Kobus Peebles Triathlon Club United Kingdom

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Marcelo Perim Cavalaria Team France
2 Krzysztof Latoszek - Poland
3 Bartłomiej Piechocki NO HOPE Poland
4 Miłosz Nowicki Nowicki Advisory Poland
5 Steiger Herbert Birnlücke Connection Italy
6 Vadim Khrushchov SmooveBYTeam Belarus
7 Zbigniew Turczyński Romet Faktory Team Poland
8 Hansotte Bernanrd cyclo club marcel Belgium
9 Asa Dalhielm Västerås CK Sweden
10 Pär Dalhielm KIA Cycling Team Sweden
11 Eryk Gomoński DT4YOU MTB TEAM Poland
12 Gracjan Stankiewicz DT4YOU MTB TEAM Poland
13 Maciej Rączkiewicz KSPO Dentinea 1A Poland
14 Nils Jacobsson CK Fix Sweden
15 Patrick Strobich Nora Racing Team Austria
16 Lech Kawecki BRC Poland
17 Calle Nelson Team Goats Sweden
18 Per Henriksson Team Goats Sweden
19 Marcin Stryjeński-Syrzistie JOY RIDE Poland
20 Michał Felon ZdrowyRower Poland
21 Krzysztof Mielczarek SRS Szczecinek Poland
22 Marcin Hemperek SRS Szczecinek Poland
23 Jarek Wójcik Rowerowy Kampinos Poland
24 Bartek Męziński FINISHER.PL Poland
25 Kasia Laskowska Finisher.pl Poland
26 jonas lindkvist Frosta Multisport Sweden
27 Alexander Lapajne CKX Sweden
28 Maciej ZIĘBA Meble Art Designe Poland
29 Peter Olin Frosta Multisport Sweden
30 Krzysztof Rodziewicz MebleArtDesign Team Poland
31 Florian Altenberger Birnlücke Connection Austria
32 Andreas Steiger Birnlücke Connection Italy
33 Tomáš Martinek BIKEZA Team Slovakia (Slovak Republic)
34 Wojciech Sendecki Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
35 Mariusz Różański BikeShop Radom Poland
36 Jacek Rządca Tetra Pak Poland
37 Tom Deburchgrave - Belgium
38 David Gorremans - Belgium
39 Leo Kundzicz EPO Poland
40 Jakub Kaczyński EPO Poland
41 Heuring Nick NG Flandriens Belgium
42 Koen De Deckere NG Flandriens Belgium
43 Bruno Cortebeeck NG Flandriens Belgium
44 Andrius Jukna - Lithuania
45 Julien Delaet Hot Wheelz Specialized Racing Team Belgium
46 Renat Nurzyanov Russian Federation
47 Andy Smith AngloDutch United Kingdom
48 Bastiaan Dickhoff AngloDutch Netherlands
49 Pawel Weber BMWKodowanie Poland
50 Łukasz Chmielarz KONTUREK Poland
51 Karol Gwizdała SPORTEVO / ADVA Poland
52 Michał Kieś Alchimica Polska Poland
53 Piotr Andrzejczyk Centrum Rowerowe Olsztyn Poland
54 Emmanuel Delstanche Ciclismo en Guate Belgium
55 Kim Mikkelsen Mountainbike Club Vejle Denmark
56 Mateusz Hoppe ABCSurf Team TREK Poland
57 Mateusz Hanke ABCSurf Team TREK Poland
58 Mikołaj Darmosz BIKEHEAD TEAM Poland
59 Tejs Jansen Team Pedal Storm Denmark
60 Klaus Kristiansen Team Pedal Storm Denmark
61 Thomas Klemmensen Team Pedal Storm Denmark
62 Adam Platts VC Londres United Kingdom
63 Roberts Draugs HAWAII EXPRESS SCOTT Latvia
64 Erik Muldbjerg Sørensen Mountainbike Club Vejle Denmark
65 Piotr Wojdyło Cellfast Mtb Team-rowerplus.pl Poland
66 Tomek Szymański rowerowykampinos.pl Poland
67 Lasse Stouby Kristjansen Mountainbike Club Vejle Denmark
68 Allan Blach Mountainbike Club Vejle. DK Denmark
69 Grzegorz Kasiński Cyklon Proal Team Poland
70 Piotr Pojawis KSPO Dentinea 1A Poland
71 John Terp Mountainbike Club Vejle Denmark
72 Gert Spangsberg Mountainbike Club Vejle Denmark
73 Sven Lausen Mountainbike Club Vejle Denmark
74 Jakob Madsen Mountainbike Club Vejle Denmark
75 Jan Hansen Mountainbike Club Vejle Denmark
76 jens andersen mountainbike club vejle Denmark
77 Christian la Cour Mountainbike Club Vejle Denmark
78 Per olsen MCV - Mountainbike club Vejle Denmark
79 Matthias König DIMB Racingteam Germany
80 Christoffer Wulff Mountainbike Club Vejle Denmark
81 Brian Lykke Hansen Mountainbike Club Vejle Denmark
82 Katarzyna Galewicz Poland
83 Artis Žugs Hawaii Express Scott Latvia
84 Dawid Żebrowski Mtb Kyndra Poland
85 Andrey Dianov Svetlogorsk Russian Federation
86 Rego Strazdiņš Hawaii Express Scott Latvia
87 Dave Kwerreveld FTC Wenters Netherlands
88 Marko Dokter FTC Wenters Netherlands
89 Arjan Vaartjes FTC Wenters Netherlands
90 Paweł Kurzyca 🚀 Poland
91 Marcin Bożko Orłów Racing Team Poland
92 Agnieszka Bożko Orłów Racing Team Poland
93 Lowies jerome matix team Belgium
94 Paweł Gołębicki DAMEN-TORUS CYCLING TEAM Poland
95 Algimantas Janusauskas Jokers Lithuania
96 Wojciech Mazurkiewicz WMT Poland
97 Henrik Madsen Vmcc Denmark
98 Henrik Grimmeshave Vmcc Denmark
99 Paweł Farion Orłów racing team rowertour.com Poland
100 Tamás Kovács Mesterbike 575 Team Hungary
101 Ailar Kiristaja Velo Clubbers Estonia
102 Age Jaanimets Velo Clubbers Estonia
103 Tobias Guggemos Brand Riders Germany
104 Péter Boda Mesterbike 575 Team Hungary
105 Piotr Gajewski Movlink Bike Team Poland
106 Adam Grabara Movlink Bike Team Poland
107 Arvis Eņģelis AdaziVelo Latvia
108 Lukas Gajdos Financne Centrum Team Slovakia (Slovak Republic)
109 David Kun Riders of Hyboria Hungary
110 Zoltán Fülöp - Hungary
111 Maciej Połatyński brak Poland
112 Piotr Sadowski LOTOS TEAM Poland
113 Robert Kubat BikeShop Radom Poland
114 Daniel Christen sixty-sixers Switzerland
115 Vladimír Hojdik Finančné centrum team Slovakia (Slovak Republic)
116 Daniel Drga Financne Centrum Team Slovakia (Slovak Republic)
117 Pekka Niemi Porin Tarmo Finland
118 Sławomir Wnuk Pedalada de Manana Poland
119 Grzegorz Półtorak GWG Poland
120 Grzegorz Gancarz GWG Poland
121 Geert Jeurissen No Belgium
122 Szymon Zacharski Bike Shop Radom Poland
123 Anders Bøen Tubakken Sykkelklubb Norway
124 Arne Andersen Klepp Cykle Club Norway
125 Thomas Nærland Bryneck Norway
126 Stig Laland Klepp Cycle Club Norway
127 Artem Makii PNPPK Perm Russian Federation
128 Andrzej Jackowski CELLFAST MTB TEAM Poland
129 Andrzej Stadnicki 0 Poland
130 Marc Drechsel Team Eastside Biker Germany
131 Thomas Mittring Team Eastside Biker Germany
132 Stefan Gottschall Team Eastside Biker Germany
133 Lukáš Říhánek 2V BIKERS Czech Republic
134 Łukasz Marzoch Ząbki Poland
135 Dave Mortier Damo Cycling Team Belgium
136 Yurii Morozov Cadence 90 Ukraine
137 Maciej Bogaczyk Polski Klub MTB Poland
138 Dubois Frédéric SDRbike Belgium
139 Martin Dupuis Team-Zaes-Rotwild Belgium
140 Filip Sterna Poland
141 Grzegorz Wielbiński ADVA Optical Networking Poland
142 Mirosław Borycki TWOMARK Poland
143 Jakub Rawicki - Poland
144 Jędrzej Wojnar Lato Works Poland
145 Jacek Regiewicz - Poland
146 Konstantsin Balabanov echelon Belarus
147 Grzegorz Kalenko Bike Team roletki.home.pl Poland
148 Jarosław Kocur Kieta Centrum Rowerowe Poland
149 Konrad Kunicki . Poland
150 Steven De Jaegher - Belgium
151 Stijn Denoulet MC the Champions Belgium
152 Bartłomiej Oleszczuk RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team Poland
153 Michael Haza DAV-Hazarad Germany
154 Julius Juodišius Miško mėgėjai/Jokers Santa Monica Networks Lithuania
155 Tomáš Kozak Cyklo Atom Czech Republic
156 Martin Strieženec Bike Terror Crew Czech Republic
157 Zanda Rutkovska AdaziVelo Latvia
158 Piotr Pyra Kaszubiak Poznań Poland
159 Adrien Dewandre Los Colos Belgium
160 Kamil Mrowiec BIKE SALON TEAM Poland
161 Eric LICHTHERTE Los Colos Belgium
162 Krzysztof Kozdras Noteam Poland
163 Maciej Miarka - Poland
164 Robert Jazgara NETCAT Bike Team Poland
165 Michael Beiter Bramming IF Motion Denmark
166 Hans J. Mouridsen Bramming IF Motion Denmark
167 Rafał Jankowski VW CENTRUM WROCŁAW Poland
168 Toms Dinsbergs Hawaii Express Scott Latvia
169 Maciej Skowron - Poland
170 Rafał Sambor Ubungu Team Poland
171 bartek Urban STWA MTB Poland
172 Jakub Piszczek MMP Bochnia Poland
173 Neil Veitch Nomad-MTB United Kingdom
174 Adam Kula PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM Poland