Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Jarno Laine Ahveniston ajokoirat Finland
2 Tapani Honkanen Ahveniston ajokoirat Finland
3 Rachdi Assia Team Cassoulet France
4 Edyta Jakubowska-Olech MTB Eldar Świecie Poland
5 Sylwester Molski SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER WAŁBRZYCH Poland
6 Kuba Jurkowski Poland
7 Ewelina Bojdzińska VELCREDO Poland
8 Łukasz Dawidowicz WKS Wilczyce Poland
9 Filip Marcinkowski Wolsztyn Poland
10 Dariusz Ziółkowski Timbud Team Poland
11 Dmitry Kouprianov 9RusMTB Russian Federation
12 Łukasz Różański RoseBrothers Tigar MTB Team Poland
13 Michał Różański Rose Brothers Trigar MTB Team Poland
14 Andrey Serov - Russian Federation
15 Jacek Podgórski TOMCHEM Poland
16 Ewa Niewieczerzal FTI Racing Team Sweden
17 Piotr Niewieczerzal FTI Racing Team Sweden
18 Piotr Romaszewski Polska
19 Kamil Solomianko ROSTI Mtb Team Poland
20 Tomasz Żak - Poland
21 Mariusz Macegoniuk Mario Team Poland
22 Łukasz Warżała Ski&Bike House Team / Stronie Śląskie Poland
23 Cezary Szafraniec www.ochotnicamtb4towers.pl Poland
24 Rafał Chojnacki Crazy Racing Team Poland
25 Paweł Kryszak ZRYCIOLE MTB Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Celine Van Hulle Scrambled Legs Belgium
2 Pieter Vandekerckhove Scrambled Legs Belgium
3 Alain Van Den Heede 2ManyBikers Belgium
4 Dany Delauw 2ManyBikers Belgium
5 Robrecht Achten Vitsers Belgium
6 Lydie Vandevenne Girlpower Belgium
7 Annik Camps Girlpower Belgium
8 Damian Garbatowski Kibolski KS Poland
9 Waldemar Warguła Kibolski KS Poland
10 Radosław Kamiński T4B Team Poland
11 Mateusz Tygielski MH Automatyka Poland
12 Rafał Szpont TCH Poland
13 Rene Blochberger Team Justins Candy Austria
14 Andreas Mayer Team Justins Candy Austria
15 Paulius Kurlavičius S-Sportas Lithuania
16 Wojciech Borkowski FTI Racing Team Poland
17 Paweł Spychalski FTI Racing Team Poland
18 Wojciech Maćkowiak ' - ' Poland
19 Jacek Olech MTB Świecie Poland
20 Michal Jarosiewicz . Poland
21 Dario Russo Sportpark Aare-Rhein Switzerland
22 Benny Michler BikersOnFire Belgium
23 Andrzej Onyśko IMMOTION SPECIALIZED ŚKODA GALL-ICM Poland
24 Grzegorz Wielbiński ADVA Optical Networking Poland
25 Pascal Szekely BikersOnFire Belgium
26 Edita Pociūtė-Kurlavičienė SK S-Sportas Lithuania
27 Sabine Lengert Velonistas Berlin Germany
28 Zhanna Maslova Amazonki bike team / MTB-training Russian Federation
29 Łukasz Budzyn Browarek team Poland
30 Anna Nizołek Hilux Team Poland
31 Tomasz Winek Venezia MTB Poland
32 Dorthe E. Jensen The Danish Ladies Denmark
33 Susanne Turner The Danish Ladies Denmark