W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
17th edition, Sudety MTB Challenge 2021 - LITE distance (5 days)
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Mariusz Tąporowski | Zatorze też może | Poland | |
2 | Kurt Hegglin | kiliman.ch | Switzerland | |
3 | Morten B. Hansen | TEAM SMARTCYKLER DENMARK | Denmark | |
4 | Sylwia Maksym | Paliwo z Roślin MTB Team | Poland | |
5 | Kamil Marczak | BH Bikes Poland | Poland | |
6 | Karol Wojtas | - | Poland | |
7 | Adrian STANCLIK | Complex House | Poland | |
8 | PAWEL KOSMOWSKI | Vezuvio Team | Poland | |
9 | Wojciech Syrwid | Zatorze też może | Poland | |
10 | Sebastian Stróżyk | ALFAPANEL MTB TEAM | Poland | |
11 | Dariusz Ziółkowski | Timbud Team | Poland | |
12 | Artur Guzewicz | Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team | Poland | |
13 | Grzegorz Berestecki | Whiskylover | Germany | |
14 | Thomas Cornes | The Misfits | United Kingdom | |
15 | Mathias Wyffels Wyffels | The Misfits | Belgium | |
16 | Maciej Makowski | Brak | Poland | |
17 | Nataliia Shershneva | PNPPK Perm | Russian Federation | |
18 | Rafał Kocik | Geodetic Team | Poland | |
19 | Michał Baranowski | RIDE43TEAM | Poland | |
20 | Mikael Karlsson | Swedish Vikings Allebike | Sweden | |
21 | Marcin Sołtysik | Marcin | Poland | |
22 | Wiesław Fidurski | Masters Złotów | Poland | |
23 | Ewelina Cywińska | MajBike Team | Poland | |
24 | Jacek Kołodziej | Gomola Trans Airco | Poland | |
25 | Pavel Fomin | CIBUNIGAS Cycling Team | Russian Federation | |
26 | Jarno Laine | Ahveniston ajokoirat | Finland | |
27 | Tapani Honkanen | Ahveniston ajokoirat | Finland | |
28 | Celine Van Hulle | Scrambled Legs | Belgium | |
29 | Pieter Vandekerckhove | Scrambled Legs | Belgium | |
30 | Dany Delauw | 2ManyBikers | Belgium | |
31 | Rachdi Assia | Team Cassoulet | France | |
32 | Mateusz Tygielski | MH Automatyka | Poland | |
33 | Kuba Jurkowski | Poland | ||
34 | Rene Blochberger | Team Justins Candy | Austria | |
35 | Ewelina Bojdzińska | VELCREDO | Poland | |
36 | Łukasz Dawidowicz | WKS Wilczyce | Poland | |
37 | Filip Marcinkowski | Wolsztyn | Poland | |
38 | Paulius Kurlavičius | S-Sportas | Lithuania | |
39 | Wojciech Borkowski | FTI Racing Team | Poland | |
40 | Dmitry Kouprianov | 9RusMTB | Russian Federation | |
41 | Łukasz Różański | RoseBrothers Tigar MTB Team | Poland | |
42 | Michał Różański | Rose Brothers Trigar MTB Team | Poland | |
43 | Andrey Serov | - | Russian Federation | |
44 | Jacek Podgórski | TOMCHEM | Poland | |
45 | Zhanna Maslova | Amazonki bike team / MTB-training | Russian Federation | |
46 | Piotr Romaszewski | Polska | ||
47 | Mariusz Macegoniuk | Mario Team | Poland | |
48 | Łukasz Warżała | Ski&Bike House Team / Stronie Śląskie | Poland | |
49 | Cezary Szafraniec | www.ochotnicamtb4towers.pl | Poland | |
50 | Susanne Turner | The Danish Ladies | Denmark | |
51 | Rafał Chojnacki | Crazy Racing Team | Poland | |
52 | Paweł Kryszak | ZRYCIOLE MTB | Poland |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Tomas Jatuzys | Veloklinika | Lithuania | |
2 | Małgorzata Kaczmarek | - | Poland | |
3 | Jarosław Bielakowicz | - | Poland | |
4 | Jacek Swat | SWAT Team | Poland | |
5 | Sylwester Swat | SWAT Team 3 | Poland | |
6 | Patryk Galiński | BST - Banach Sport Team | Poland | |
7 | Radosław Hermaszewski | BST - Banach Sport Team | Poland | |
8 | Marcin Sykuła | BST - Banach Sport Team | Poland | |
9 | Ben Redee | -- | Belgium | |
10 | Laurence Lampaert | Double Trouble | ||
11 | Valerie Casteleyn | Double Trouble | ||
12 | Michelangelo Iannino | Strongboxbikers | ||
13 | Olivier Verenghen | Strongboxbikers | ||
14 | Anna Krzyżelewska-Suś | Bydzia Power Bike Team | Poland | |
15 | Vida Dolgoviene | Top Team Cycling | Lithuania | |
16 | tomas cada | REDPOINT-ELEVEN TEAM | Czech Republic | |
17 | Jerzy Zakrzewski | Rafbike Cycling Team | Poland | |
18 | Miroslaw Kalinowski | Gomola Pack-Center | Poland | |
19 | Jacek Sufin | Gomola Pack-Center | Poland | |
20 | Olga Atraszkiewicz | - | Poland | |
21 | Monica Schneebeli | kiliman.ch | Switzerland | |
22 | kristof verelst | Klein-Brabant MTB Racing Team | Belgium | |
23 | Izabela Brzezińska | Pomerania Mistral Sport MTB Team | Poland | |
24 | Artur Brzeziński | Pomerania Mistral Sport MTB Team | Poland | |
25 | Rafał Piekielniak | Prudnik | Poland | |
26 | Tomasz Żak | - | Poland | |
27 | Andrzej Wierzbicki | pro bike | Poland | |
28 | Przemysław Kubiak | Kibolski KS | Poland | |
29 | Jędrzej Żebrowski | Ostróda Sport Team | Poland | |
30 | Tomasz Radziejowski | Jacht Klub Nisko | Poland | |
31 | Girts Rolskijs | Motosports Racing Team | Latvia | |
32 | Alain Van Den Heede | 2ManyBikers | Belgium | |
33 | Robrecht Achten | Vitsers | Belgium | |
34 | Lydie Vandevenne | Girlpower | Belgium | |
35 | Annik Camps | Girlpower | Belgium | |
36 | Edyta Jakubowska-Olech | MTB Świecie | Poland | |
37 | Damian Garbatowski | Kibolski KS | Poland | |
38 | Waldemar Warguła | Kibolski KS | Poland | |
39 | Radosław Kamiński | T4B Team | Poland | |
40 | Sylwester Molski | SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER WAŁBRZYCH | Poland | |
41 | Paweł Spychalski | FTI Racing Team | Poland | |
42 | Wojciech Maćkowiak | ' - ' | Poland | |
43 | Jacek Olech | MTB Świecie | Poland | |
44 | Michal Jarosiewicz | BST Banach Sport Team | Poland | |
45 | Dario Russo | Sportpark Aare-Rhein | Switzerland | |
46 | Benny Michler | BikersOnFire | Belgium | |
47 | Andrzej Onyśko | ONYX TEAM | Poland | |
48 | Grzegorz Wielbiński | ADVA Optical Networking | Poland | |
49 | Pascal Szekely | BikersOnFire | Belgium | |
50 | Edita Pociūtė-Kurlavičienė | SK S-Sportas | Lithuania | |
51 | Sabine Lengert | Multisport Berlin | Germany | |
52 | Ewa Niewieczerzal | Northern XC Sports Club | Sweden | |
53 | Piotr Niewieczerzal | Northern XC Sports Club | Sweden | |
54 | Łukasz Budzyn | LUBAR MTB TEAM | Poland | |
55 | Anna Nizołek | Hilux Team | Poland | |
56 | Tomasz Winek | MTB Jedlina Zdrój | Poland |